Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - W barze

Carlos - 2009-01-17, 14:03
Temat postu: W barze
Wczoraj byłem z moim kumplem Dekonem87 w barze na piwku. Wchodzimy do srodka siadamy przy stoliku, niedaleko nas widzimy 2 hb 7 do których podchodzi jakiś koleś i próbuje je poderwać.

Od razu zauwazyliśmy że dziewczyny wogóle nie sa nim zainteresowane
( czasami dobrze jest przypatrzeć sie z boku reakcjom innych ludzi, ponieważ można wiele wyczytać po ich mowie ciała jaki jest ich stosunek do osób prebywających w ich towarzystwie)
Zgodnie z naszymu przypuszczeniami dziewczyny szybko gościa spławiły.

Postanowiłem poprawić ich stan emocjonalny i je poznać :-D

Wiedziałem że bede miał utrudnione zadanie ponieważ przed chwila kogoś spławiły i mogą mnie odebrać jako kolejnego gościa który coś od nich chce.
Jednak lubie takie wyzwania wiec postanowiłem działać :-D


Podchodze do nich z pozytywną energią, usmiecham sie i mówie:
Ja "czesc dziewczyny chce z wami chwile porozmawiac"
one " czesc słuchamy"

Wzialem krzeslo dosiadlem się i zacząłem rozmowę ( umówilismy sie z Dekonem że dsprawdzimy reakcje tych dziewczyn na tzw rutyny, dlatego postanowilismy uzywac cały czas indirecta)

Ja :" czy czesto wam się zdarza, ze pijani goście próbuja was poderwać?"
ona "czasami do nas tacy podchodza"
Troche o tym porozmawialismy o podrywie w barze itp

Później mówie
Ja" słyszałyscie kiedys o efekcie zamknięcia baru?"
Ona : nie opowiedz nam :-) "

Opowiedziałem widze, pozytywna reakcje, zrobiłem im jeszcze test przyjaciółek, po chwili jedna z nich mówi w żartach:
hb7" a tak wogóle to chcesz nas poderwać :-) ?"
Ja "gdybym chciał was poderwać... to juz krzyczałybyście moje imie :-D c&F ja chce was poznać :-) "
one":-D "

Za chwile dosiadł się mój kumpek i zaczeliśmy dalszą interakcję.
Rozmawialiśmy na rózne tematy, miedzy innymi kto bardziej kłamie, faceci czy kobiety.
Dekon opowiedział im g-stringi, ale w swojej wersji zmienionej od oryginału, fajnie to wyszlo :-) .Jeszcze troche porozmawialiśmy z nimi, i za chwile musieliśmy iść.

Dziewczyny te nie były w naszym typie jeśłi chodzi o charakter, wiec nie kontynuowaliśmy interakcji.
Pożegnaliśmy i poszliśmy.


Wnioski:

- Zawsze w barze należy podchodzić z pozytywną energia i pewnością siebie.

-Korzystne jest wprowadzenie tzw ogranicznika czasu, ponieważ w ten sposób dziewczyny czują sie bardziej komfortowo na początku interakcji, że nie jestemy kolejnym gościem który bedzie przy nich siedział cały wieczór.

-Wszelkiego rodzaju rutyny należy traktować bardziej dla zabawy i nie sa one wskaznikami zainteresowania.

- Podejście indirect sprawia że startujemy z niższego poziomu, ponieważ nie pokazujemy wprost naszego zainteresowania. Można oczywiście wejśc na wyższy poziom interakcji lecz bedzie to bardziej czasochłonne i wymagało większego zaangazowania zarówno emocjonalnego jak i energetycznego.

-Indirect może byc pomocy w większych grupkach dziewczyn, ponieważ można je wciągnąc w dłuższa dyskusje i przejść na ich tematy bardziej osobiste.

-Osobiście wolę jednak podejście direct, ponieważ wprost pokazuje sie zainteresowanie drugą osobą i jesteśmy bardziej spójni

a Wy jak lubicie poznawać kobiety w barach?

Dekon87 - 2009-01-17, 15:13

Mnie podobał się jeszcze tekst jak pod koniec rozmowy powiedziały że im zrobiliśmy wode z mózgu:D A ich widok jak słuchają z otwartymi buziami co mówimi BEZCENNY:D
Carlos - 2009-01-17, 21:53

Fakt że wode z mózgu im zrobiliśmy :-D ale nie ma sie co dziwić skoro zarzuciliśmy im taką mieszankę wybuchową :-)
Simler - 2009-01-18, 01:40

Mała korekta ;-)

Carlos napisał/a:
- Zawsze w barze należy podchodzić z pozytywną energia i pewnością siebie.


Wszędzie! Nie tylko w barze :)
Mozesz jeszcze rozwinąć:

Carlos napisał/a:
Później mówie
Ja" słyszałyscie kiedys o efekcie zamknięcia baru?"
Ona : nie opowiedz nam "


Opowiedz Nam o tym :lol:


Pozdrawiam

Carlos - 2009-01-18, 09:08

Jeśli chodzi o energię to wiadomo że trzeba podejść z pozytywnym nastawieniem, ale czasami zależy to od miejsca bo inny poziom energi pokazujemy w barze inny na dyskotece a jeszcze inny w day game.


Efekt zamknięcia baru

Niektóre kobiety przychodzą do wybranych miejsc, najczęściej barów, ponieważ chcą poznać kogoś ciekawego Z każdą upływającą godziną wymagania ich wobec obecnych tam mężczyzn okazują się coraz mniejsze. Tuż przed zamknięciem baru były w stanie zaakceptować tych, których na początku zupełnie ignorowały.


Na podstawie tego materiału można w ciekawy sposób kontynowac taką rozmowę. Po opowiedzeniu tej hstorii można rozmawiać z cała grupką dziewczyn pytajac jak one sie zachowują w takich sytuacjach, czy zdarza im sie że na początku uznały jakiegos faceta za mało interesującego ale z biegiem czasu jak nie pojawiał sie ich książe z bajki, to zainteresowanie do tego faceta wzrosło.
Z tego można później przejść na rozmowę o związkach, o wartościach itp, temat rzeka :-)

N - 2009-01-18, 12:54

Wlasnie mialem pytac o wlasnie ten fragment, dzieki:)
Carlos - 2009-01-18, 12:59

Polecam wypróbować :-) Szczególnie jako tamat do rozmowy z większą ekipą.
Simler - 2009-01-18, 21:25

Na pewno wypróbuje, dzieki za wyjasnienie ;-)
Pozdrawiam.

Anonymous - 2009-01-20, 21:17

fajny raport a na czym polega to g-string?
Carlos - 2009-01-20, 21:24

G-stringi jest to rutyna przy pomocy której można przeprowadzić rozmowę na temat- kto bardziej kłamie faceci czy kobiety
Blizej opisze o tym w poście na temat rutyn :-)

Dekon87 - 2009-02-01, 11:09

Carlos napisał/a:
fajny raport a na czym polega to g-string?

świetna rutyna :D Sprawdzałem wielokrotnie w różnych warunkach i prawie zawsze spotyka się z gorącą dyskusją więc poecam - Carlos światkiem że jak tylko ją stosowałem to zawsze kończyło się długą dyskusją o relacjach damsko męskich.

Carlos - 2009-02-01, 13:21

Cytat:
Dekon87 napisał:
Carlos światkiem że jak tylko ją stosowałem to zawsze kończyło się długą dyskusją o relacjach damsko męskich


Dokładnie :-D zawsze z tego tematu przechodziliśmy w jakąś dłuższą i ciekawszą dyskusję, dlatego warto ją wypróbować :-)

Simler - 2009-02-01, 22:40

Dekon87 napisał/a:
Carlos światkiem
świadkiem ;-)


Dekon87 napisał/a:
świetna rutyna


Przetestowalem i jest całkiem w porządku ;-)

Carlos - 2009-02-01, 22:47

Cytat:
Simler napisał:
Przetestowalem i jest całkiem w porządku


I jakie były reakcje jak to robiłeś? pociągnąłeś rozmowe na jakieś tematy z tym związane :-D ?

Simler - 2009-02-01, 22:54

Carlos napisał/a:
I jakie były reakcje jak to robiłeś? pociągnąłeś rozmowe na jakieś tematy z tym związane ?


Rozmowa przeszła na tor tego co tak na prawde kobieta szuka w facecie, że wiele osób które mijasz na pozór wydające sie niciekawe, mają wiecej do zaoferowania niż te pozornie "zajebiste" etc. etc. bla bla bla :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group