Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - W barze -część 2;)

Carlos - 2009-01-18, 11:34
Temat postu: W barze -część 2;)
Wczoraj byłem z kumplem Martini w barze, tym razem postanowiliśmy otwierać dziewczyny czystym directem :-) Wchodzimy do baru, widze że po lewej stronie siedzą 3 dziewczyny hb8 ale o dość wyzywającym stylu :-) Kupilismy sobie cos do picia po czym podchodze do tych dziewczyn i mówie:

Ja " czesc dziewczyny wygladacie mi na sympatyczne kobietki i chce was poznac"
one ( bardzo zaskoczone) "oki, żadko sie nam zdarza żeby ktoś obcy do nas podszedł"
Ja "zawsze musi być ten pierwszy raz :-D zróbcie mi miejsce, porozmawiamy."

Na początku standarowa rozmowa, o barach, imprezach itp, później zrobiłem im test przyjaciólek, wyszedł dobrze.

Jednakże dziewczyny te były chłodne, takie typowe imprezówki. Rozpoczynałem różne tematy, to cały czas sprawdzały moja pewność siebie, pytałem o ich marzenia i fantazje to droczyły się ze mną i nie odpowiadały wprost.

Mimo że rozmawiałem na wiele tematów to nie mogłem sprawić aby stały się bardziej otwarte, tylko cały czas były ostrożne i chłodne.

Zastanawiam sie jak można sprawić by takie imprezowe dziewczyny pokazały swoje wewnetrzne ciepło i przestawały udawać ten chłód?


Za jakiś czas dołączył do nas mój kumpel, porozmawialiśmy jeszcze z nimi troche, ale nie były w naszym typie, to pożegnaliśmy sie i poszliśmy dalej.


Wszedłem do kolejnego baru, patrze a tam barmanka wyprasza 3 hb7 bo nie miały dowodów osobistych, no to myśle jedziemy dalej :-)

Podchodze do nich i mówie:
Ja" cześc dziewczyny dowodzików sie zapomniało :-) "
one "no niestety"
Ja " nie miła ta barmanka była,
słuchajcie intuicja mi mówi że jesteście sympatyczne i chce Was poznać. Chodzcie ze mna do innego baru to porozmawiamy, jestem z kumplem"
one " oki, później jedziemy na impreze, to teraz gdzies siadziemy"

Weszlismy z nimi do kilku barów, ale niestety nie było o tej porze nigdzie miejsca dla 5 osób, wiec dziewczyny mówia że bedą już jechaly.

Spodobała mi sie jedna z nich wiec patrze jej w oczy i mówie"
ja" kamilo szkoda ze dzisiaj nie udało nam sie dluzej porozmawiać, chciałbym cie lepiej poznac i spotkac sie z toba, podaj mi swój numer"
ona" oki"

Pogadalismy jeszcze troche o pozegnaliśmy sie.
Załuje jedynie że nie było nigdzie wolnych miejsc w barach bo zaliczyłbym z nimi naprawde szybki instant date :-)

Ale cóż jedziemy dalej :-)
Przenosimy sie w inna cześć miasta i idziemy do kolejnego klubu,
Kupujemy cos do picia, Martini otworzył 3 dziewczyny directem ze wyglądają na sympatyczne i chce je poznać. pogadalismy z nimi troche. Dziewczyny miały niedlugo i tak iść wiec nie wdawalismy sie za bardzo w interakcje z nimi.
Ogólnie w tym klubie była nie ciekawie wiec idzeimy dalej :-)

wchodzimy do kolejnego baru,a zaraz na przeciwko wejscia siedza same 2 hb8.5
Zamawiamy coś, siadamy.

Martini do nich podszedł otworzył directem, ze sa sympatyczne i chce je poznać.
za jakis czas Martini przychodzi po mnie i mówi ze dziewczyny lubia tańczyc i szukaja tancerza :-D .

Wiec podchodze do nich i mówie:
Ja" czesc dziewczyny, przed chwilą mój kumpel z Wami gadał i tancerza szukacie, oto jestem :-D "
one usmiechniete dosiadam sie do nich i zaczynami rozmowe, za chwile kumpel wrócil i siedzieliśmy w 4.

Okazalo sie że były tancerkami, zaczaliśmy rozmawiac o pasjach, marzenaich itp,
Miałem z nimi dobry kontakt jesli chodzi o rozmowe, poniewaz od jakiegos czasu planuje zapisać się na kurs salsy, a okazało sie ze one tancza własnie w tym klubie, tylko ze inny rodzaj tanca.

Dziewczyny były bardzo otwarte, Na początku rozmawialismy w 4 , ale był moment ze MArtini izoluje jedna z nich, wiec ja zajałem sie drugą.

Mówie tak:
ja " olu, podoba mi sie w Tobie to ze masz pasje i dzieku temu czujesz sie szczesliwa, chce cie poznac, spotkajmy sie"
ona " oki, zapisz sobie moj numer tel, no i oczywiscie pewnie sie spotkamy w klubie tanca :-) "

Pozniej pogadalismy jeszcze troche z nimi, ale musielismy juz sie zbierac, wiec pozegnalismy sie i poszlismy.

Wnioski:

-Direct daje duzo lepsze efekty, ponieważ pokazuje naszą spójność i dzieki temu przakazujemy prawdziwe intencje

- Dziewczyny sa mile zaskoczone że ktoś je docenił.

- Osobiscie dużo lepiej czuje sie w kontaktach z dziewczynami które sa bardziej otwarte i bije od nich to ciepło ( te 2 tancerki) niz z takimi kobietami jak te 3 imprezowe, ktore udaja chłodne i potrzebują czasu żeby sie bardziej otworzyć

- Zastanawiam się jak można sprawić by takie imprezowe otworzyły się?

PitBool - 2009-01-18, 17:21

Carlos napisał/a:
Zastanawiam się jak można sprawić by takie imprezowe otworzyły się

- a nie przyszło Ci do głowy , że one wcale nie chcą się otwierać , wywnętrzniać , pieprzyć o uczuciach , związkach tylko chcą przeżyć przygodę, zabawić się a może po prostu spędzić niezobowiązującą noc ? Zadałem kiedyś to pytanie kolesiowi który mnie uczył podrywu (kuzyn-natural który bzykał od zawsze kogo chciał i kiedy chciał). Powiedział mi coś co wydało mi się niemiłosiernie głupie ale się sprawdziło. Jak laska angażuje się w rozmowę ale wydaje się uczuciowo zimna , nie chce gadać o związkach , miłości , co cenią w facetach i tym podobnych pierdołach , momentalnie wygasza takie dyskusje (co chyba u ciebie miało miejsce) to jest duże prawdopodobieństwo że chce właśnie jednonocnej przygody.

Jak sprawdzić ? NAMACALNIE :mrgreen: . Droczyć się z nią , gadać o byle czym , bawić ją i mocno eskalować dotyk , jeśli nie będzie oporów (a bardzo często nie ma) to twadro jechać w sexkino (widziałem już bzykanko w loży klubowej więc takie coś też powinno przejść). Jeśli zobaczysz objawy jej podniecenia to sprawdź zawartość portfela na obecność lateksu i kombinuj gdzie by ją zabrać aby dokończyć dzieła :mrgreen: . Jeśli nie zechce iść na całość to (jeśli jest atrakcyjna) chociaż zbuduj sobie SP bawiąc się nią tak aby wszyscy wokół widzieli. Ale pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna niż myslisz.

Pozdrawiam

Carlos - 2009-01-18, 21:12

Możliwe że tutaj popełniłem błąd, skoro nie angażowały sie w te dyskusje, o których lubi rozmawiać większość kobiet to znaczy, że oczekiwały czegoś innego-
takiej luźnej rozmowy, z podtekstami erotycznymi itp.

Tylko miałem o tyle utrudnione zadanie, że one były 3 a ja 1 :-)
Duzo prościej jest prowadzić interakcje z jedna dziewczyną niz z trzema naraz, tym bardziej ze wszystkie 3 imprezówki:-)

Ale przynajmniej mam lekcję na przyszłość :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group