Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Sex - Lodzik

Anonymous - 2009-03-14, 15:32
Temat postu: Lodzik
Jak namowic dziewczyne na loda ? Powiedziec, kiedy dziewczyna jest zafascynowana
juz mna, i mam raport ze chce aby mi to zrobila ? Mam tez mysli typu "dziewczyna odmowi bo nie jest dziwka". Wiem, ze dziewczyny robia lody swoim chlopakom - czytalem na forum roznych jak same sie przyznaja, wiec to robia. Ale mimo, ze to robia jakos
nie mam przekonania o powiedzeniu o tym dziewczynie.

wexman - 2009-03-17, 15:21

Chodź Mała Porozmawiaj z moim tygryskiem ;)
Mikrofon juz gotowy , to kiedy wywiad?
Zrób mi Loda ; )

co tutaj do namawiania :) Po prostu przeciez ona tego chce tylko trzeba jej to odpowiednio powiedziec :)

Anonymous - 2009-03-18, 15:02

Mi chodzi o sytuację, kiedy spotyka się z dziewczyną
i wtedy ma sie ochote aby laska zrobila laske :P
Wiecie ... nie chodzi mi o moment gdy jestem w ltr
z dziewczyna, lecz o loda z dziewczyna ktora dopiero
poznalem i jest to nasze 1,2,3 spotkanie.

PitBool - 2009-03-20, 15:28

Hmm - stary motyw z brakiem gumek :mrgreen: - rozpalisz ją do granic a potem zonk - brak osprzętu - wtedy 69 albo ty jej - ona tobie (kolejność dowolna). Kiedyś był z tym duży problem - teraz młodzież znacznie lepiej wyszkolona :-P więc czasem wystarczy sugestia gdy jest odpowiedni nastrój

Pozdrawiam

Anonymous - 2010-02-17, 23:07

Gerudo napisał/a:
Wiem, ze dziewczyny robia lody swoim chlopakom - czytalem na forum roznych jak same sie przyznaja, wiec to robia.


Mało mi oczy z orbit nie wyszły jak to przeczytałam... Wątpiłeś w to, że kobiety robią loda swoim (i nie tylko swoim) facetom?

Ja zazwyczaj sama się dobierałam do rozporka, kiedy widziałam, że facet jest podniecony. Raz miałam sytuację, kiedy byłam dość zawstydzona przy facecie, bo bardzo mi na nim zależało i nie wiedziałam jak się zachować, zwłaszcza, że byliśmy w miejscu publicznym (późną nocą, ale jeszcze jacyś ludzie się kręcili). On popatrzył mi głęboko w oczy, namiętnie pocałował, położył rękę na moim karku i skierował moją głowę w stronę jego skarbu. Ze mną poszło jak z dzieckiem :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group