Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - Pozory mylą:)

Carlos - 2009-03-29, 18:39
Temat postu: Pozory mylą:)
Wczoraj postanowiłem iść z moim wingiem na jakis podryw po barach. Juz od samego początku zaczeło sie ciekawie Jak sie spotkaliśmy mój wing powiedział że otworzył fajna dziewczyne w autobusie i umówił sie z nia na później na instant date Wiec czasu nie było za dużo to trzeba było brać sie do roboty

Wchodzimy do baru kupujemy coś do picia. Widze ze w rogu siedzą 2 fajne dziewczyny hb7 i hb8. Podchodze do nich i mówie:

ja "cześć dziewczyny, intuicja mi mówi że jestescie sympatyczne i chce was poznac"
one" a czym nam zaimponujesz?"

Ja " nie mam zamiaru wam imponowac, poprostu chce was poznac ( zastanawaim sie jak mozna było inaczej odpowiedziec)
hb8 " to na jaki ciekawy temat porozmawiamy, bo ja lubie dużo rozmawiać"

Ja" to zalezy jak jesteście otwarte do ludzi ( i tu juz starałem sie przejąc inicjatywe i zacząc nawijać swoja historie) ja osobiście lubie poznawać nowe osoby bo zawsze można poznac kogos interesujacego, a Wy jakie jesteście?otwarte czy raczej zamkniete"
2hb" my jesteśmy otwarte i lubimy poznawac :-) "

Ja" wiecie to mi przypomina jak byłem w wakacje na mazurach. To jest takie specyficzne miejsce, gdzie ludzie sa bardzo otwarci na nowe znajomości, żeglarze spotykaja sie przy ognisku spiewaja wspolnie piosenki i bawia sie do białego rana,"

hb7"z nia możesz pogadać naprawde o wszystkim ona jest na 3 roku psychologii"
Ja" o to mam do czynienia z przyszła pania psycholog pewnie wielu facetów boi się z toba rozmawiać?

hb8" masz racje wiele osob jak słyszy ze jestem prawie psychologiem to uważa z tym co mówi bo myślą że zaraz zrobię im jakis portret psychologicny :-D "
ja" ja osobiście uwaząm że jeżeli ktoś jest szczery i nie ma nic do ukrycia to nie ma powodów nawet do rozmowy z najlepszym psychologiem"

hb8"duzo jest w tym prawdy'
ja" to proponuje sie kiedyś o tym przekonać spotkajmy sie jak następnym razem bedziesz w naszym miescie ( studiowala gdzieś indzie)"

hb8 " ale ja mam chłopaka"
ja" i jaki w tym widzisż problem? zawsze bawi mnie , gdy dziewczyna myśli że jak facet chce się z nia spotkać to po to by zostac jej nowym chłopakiem nawet sie jeszcze dobrze nie poznalismy a ty juz tak wybiegasz przed orkietre :-D "

hb8" hehe masz racje, w naszym społeczenstwie jest kilka stereotypów. mialam o tym na psychologi"
ja" to widze że jestes obeznana w te sprawy. to dobrze lubie gdy dziewczyn potrafi sie wypowiedziec w wielu kwestiach. czytalas Cialdiniego?"

hb8" no pewnie, a ty skad go znasz? widze ze tez ciagnie cie do psychologii"
ja " poprostu lubie poznawać ludzi i sprawia mi przyjemność poznawanie ich osobowości." pozneij jeszcze jeszcze dorzucilem bandlera i rozmowa byla naprawde ciekawa

Nastepnie zaczałem opowiadac o podrózach, zagrałm tez z jedna z nich w 5 pytan, oczywiscie wygralem, ale zapomniałem o jakims zakladzie w miedzy czasie dołączył do nas mój wing,
Okazało sie ze dziewczyny te bardzo lubiy podróze , spory kawałek swiata zwiedziły. Ale w początkowej fazie interakcji odebrałem je jako eleganckie grzeczne dziewczynki, które wyszły w sobote do baru, jednak póżniej sie przekonałęm jak pozory myla....
O 22 mój wing musiał sie zbierac na swoja instant date wiec zostałem sam z dziewczynami. Za jakiś czas przenieslismy sie do innego miejsca ( zmiana lokalizacji ) Poszlismy cos zjesc,a później do kolejnego baru.

Bedąc kolejnym barze dziewczyny miały do mnie coraz wieksze zaufanie, Otwierały sie coraz bardziej. Mimo ze w peirwszym barze to głownie ja narzucalem rozmwoe i produkowałem sie to teraz, zaczałem je słuchac, zaczełu mi opowiadać o swoich przygodach i imprezach. Jak szybko przekonałem sie ze nei sa wcale takie grzeczne... trawka jest u nich na pozadku dziennym, opowiadały mi jak czesto chodziły najarane na domowkach itp hehe ale najbardziej rozwalilo mnie jak najarały psa :lol: Czyli jednak zgadza sie ze pozory myla

Pózniej zeszlismy na tematy bardziej sexualne, na poczatku opowiadały smieszne historie erotyczne ze swoimi znajomymi, ale pózniej sprawiłem by mówiły takze o sobie.

Ja " widze ze naprawde jestescie otwarte na wszystkie tematy. Dla wielu ludzi sex jest tematem tabu i czuja sie niezrecznie rozmawiajac o tym"
one" no własnie tego nie lubimy, my zawsze robimy to na co mamy ochote"
Ja "i tak własnie powinno być, bo prawda jest taka ze kazdy lubi seks, kazdy go uprawia, ale wiekszość osób wstydzi sie swoich fantazji erotycznych"
one"no własnie to jest problem aszego spoleczenstwa"

potem jakos zeszło ze hb8 jezdziła długo konno wiec mówie:
Ja" to pewnie musisz byc dobra na jezdzca :-D "
hb8 " to jedna z moich ulubionych pozycji :-D "
potem opowiadał mi jak kiedys ze swoim facetem uprawiała sex to tak go "zajeździła" ze o mało na pogotowiu nie skonczyl bo cos mu sie z jelitami porobilo

Wiec skoro bylismy juz w takim nastroju erotycznym to jechałem dalej, bo miałem ochote na jakiś trójkat z nimi

Ja" ostatnio gadałem z moimi kumpelami to mówiły ze duzo dziewczyn tak ma , ze lubia takie niezobowiazujace przygody erotyczne, skoro juz tak rozmawiamy otwarcie, to powiedzcie mi, czy gdyby miałysce okazje spedzic taki niezobowiazyjacy wekend erotyczny z jakims facetem to czy skorzystaly byscie z tego? "
2hb"jezeli mialybysmy pewnosc ze facet jest zdrowy to pewnie tak "

i tego typu historii było jeszcze sporo. Załuje ze nie mam własnej chaty bo gdybym wzial je do domu to mogło by sie skonczyc na jakimś trójkącie :-D
A tak pogadalismy jeszcze troche i one pojechały do swoich domów a ja do siebie ( w miedzy czasie wyczailem ze tez nie maja wolnych chat)


Obie domknalem z numerami telefonów, hb8 aby sie spotkac, a hb7 na sparing w tenisa ziemnego bo okazało sie ze podobnie jak ja uprawiała długo ten sport.
Na koniec obie dały mi pocalunek w policzek i pozegnalismy sie.


Wnioski:
Jezeli na poczatku otworzy sie przed dziewczynami i bedzie mówiło interesujaco to za jakis czas one same sie otworza.

Zmiana miejsc naprawde duzo daje, w sumie bylem z nimi az w 4 miejscach jednego wieczoru i bedac juz w czwartym miejscu byly naprawde otwarte.

Zostałem z nimi sam, wiec nie miałem mozliwosci skupić się na jednej lasce, wiec budowałem raprot z obiema, laski znaly sie od urodzenia.




Teraz zastanawia mnie co Waszym zdaniem powinienem jeszcze poprawic ?
Wczoraj z pewnoscia przyspieszylem interakcje do przodu, ale bedac sam z dwoma lasakmi mogłbym jedynie dazyc do trojkata jakas niezobowiazujaca przygoda. Ale mam do nich numery wiec jeszcze kiedys moze to wykorzystam jesli je odpowiednio nakrece
Znacie na to jakies sprawdzone sposoby?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group