Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Uwodzenie - [ART] Jak zostać królem szkoły.

Playas - 2009-10-08, 11:04
Temat postu: [ART] Jak zostać królem szkoły.
Nigdy wcześniej o tym nie pisałem. To naprawdę działa. Już zbyt późno żebym w to się bawil, ale mam nadzieję, że przyda się to wsyzstkim młodszym podrywaczom. Ta metoda działa tylko i wyłącznie kiedy idziesz do nowej szkoły gdzie większość ludzi się nie zna. Nie musisz być mistrzem w uwodzeniu, żeby z powodzeniem stosować tą metodę, każdy może to zrobić, eh...to takie łatwe. Pierwszy tydzień jest najważniejszy. W tych pierwszych dniach nawiązują się nowe znajomości.(towarzyskie kółeczka). Znajomości, które prawdopodobnie przetrwają cały okres nauki. Przetestowałem to. Poznałem 10 najgorętszych lasek na moim roku. Całe 4 lata były cudowne ! Kiedy wychodzisz gdzieś z takimi przyjaciólkami, masz szalenie wysoki social proof. Wyobraź sobie domówki na których byłem, gdzie każdy przychodził z koleżanką/dziewczyną. Te wspomnienia zachowam na całe życie. Dobra teraz Wam powiem jak to zrobić. Podczas pierwszego i drugiego dnia, ludzie będą extremalnie przyjacielscy, zdenerwowani/wystraszeni nową sytuacją życiową. Więc nie bądz nieśmiały, bądź przyjacielski, i poznaj najlepsze laski w szkole (na Twoim roku-klasie-grupie). Najpierw spróbuj siaść z jakąś gorącą laską, którą chcesz w Twoim "towarzyskim kółeczku". Wymień się z nią numerami, przejdź się z nią korytarzem, cokolwiek...po prostu bądź przyjazny. Nie próbuj ich poderwać ! Następnego dnia, zrób to samo, z nową gorącą laska, usiądź obok niej, pogadaj 20-30 minut, zaprzyjaźnij się, ale zaproś do tego laske z dnia pierwszego. W ciągu 5-7 dni, możesz zebrać 6-10 dziewczyn do Twojego "towarzyskiego kółeczka". Kiedy się poznają (spotkają sie raz czy dwa) zostaną dobrymi koleżankami. Wymienią się numerami, emailami, będą utrzymywać kontakt. Później zaczną się razem uczyć, bujać się po mieście itd. Po 10 dniach od stworzenia kółeczka, spróbuj je wziąść na jakąś impreze etc. Im więcej rzeczy zrobisz z nimi, lub one zrobią razem tym lepszymi przyjaciółkami się staną. Później zobaczysz dlaczego dobrze jest mieć takie laski wokół siebie. wchodzisz do klubu z 5-6 gorącymi brunetkami...łooo :D. Nie musisz podrywać...Nowe dziewczyny wpieprzą się do Twojego życia same ! Później możesz porzucić to kółeczko i zostać sam. Często w kółeczku "wyskakuje" nowa dziewczyna, która zostaje samicą ALPHA. Jak lider, i robi wszystko dla grupy. Jeszcze jedno.Po 2 tygodniach, kółeczko towarzyskie zacznie rosnąć w powalającym tempie, ponieważ każda gorąca laska "podrzuci" swoją inna przyjaciółkę, dziewczyne z która się spotykała w poprzedniej szkole. Więc jeżeli zrobisz wszystko dobrze, w pierwszym semestrze zostaniesz królem szkoły !

Autor: Bad Boy


----
Tekst ten czytałem jeszcze jak miałem 16 lat i wybierałem się do liceum. Dzięki temu poznałem wszystkie najlepsze kobiety w szkole i całe LO to była sielanka. Sprwadzcie, a zobaczycie jak wielki wpływ to będzie miało na rozwój Waszych uwodzicielskich umiejętności.

Arturro-1990 - 2009-10-13, 19:55

Pewnie,że się przyda.W przyszłą sobotę mam pierwsze zajęcia na uczelni.Już wiem co będę robił na przerwach,heh :lol: :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group