Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - FR z pierwszego PUQ w Krakowie

Playas - 2010-05-25, 12:44
Temat postu: FR z pierwszego PUQ w Krakowie
Zapomniałem wkleić na forum, a akurat jestem w trakcie pisania kilku porad dla Piska dot. wyciągania dziewczyn z klubu.

Cytat:

Wchodząc do klubu zagrodziliśmy sobie nawzajem drogę. Spojrzałem jej głęboko w oczy. Złapaliśmy niesamowity vibe. Gdy tylko zerwałem z nią EC i spojrzałem na jej koleżankę, która stała za nią, ta uśmiechając się obróciła się i wróciła do klubu. Akcja działa się dosłownie o krok od bramki także trwało to wszystko kilka sekund. Chwyciłem ją za rękę patrząc nadal w oczy i zacząłem prowadzić w bardziej intymne miejsce w klubie. Klub był pełny więc usiadłem sobie na stoliku, stawiając ją frontem do mnie między moimi nogami. Trzymałem ją w talii przyciągając jej brzuszek w moja stronę. Napięcie seksualne osiągnęło bardzo wysoki poziom.


Zwykle kobiety starają się rozładować tak wysokie napięcie seksualne. W taki sposób jak w arcie, który niedawno wkleil Still. Robią to poprzez:
Cytat:

- rozmawianie
- śmiania się
- reagowanie
- denerwowanie się
- ratowanie jej z opresji
- podlizujące wyrazy twarzy

Kontak wzrokowy: kto pierwszy spojrzy spojrzy w bok
Przedstawiania się: kto pierwszy zabierze swoją rękę
Cisza: kto się podda i zacznie pierwszy mówić
Opór: kto stara się pozbyć niezręcznego momentu jako pierwszy
Kto się pierwszy złamie i będzie musiał pogadać o tym co się właśnie dzieje

Ona potrafiła to udzwignąć. Cieszyła się tym tak jak i ja. Bardzo lubię w kobietach kiedy nie boją się inicjować tak bardzo seksualnych sytuacji. Bez żadnych gierek, księżniczkowania czy też testowania.


Naprawdę rzadko spotyka się aż tak otwarte, pozytywne i seksualne kobiety. To nie była kobieta, która lansuje się na środku parkietu, a ze spojrzenia można wywnioskować tylko zerżnij mnie (chociaż bardzo lubie taki typ). Miała w sobie coś zajebiście kobiecego, seksapil, który nie podkreślała przez pokazywanie ciała, lecz to jaka była i jak się zachowywała.


W tym momencie po prostu szepnąłem jej na ucho to co myślałem:

Smoku: Masz w sobie coś takiego, że kiedy chwytam Cię w talii czuje niesamowite emocje, rzadko mi się to zdarza. . .



Słowa brzmią banalnie - tutaj zaważyła subkomunikacja.
Zbliżyła się i pocałowała mnie.


Dowiedziałem się, że ani ja ani ona nie mamy lokum do którego moglibyśmy się przenieść. Więc zwolniłem tempo interakcji.


Zwolniła się loża w rogu klubu. Zabrałem ją tam, żeby spokojnie usiąść. Tam porozmawialiśmy bardzo emocjonalnie o szczerości, o facetach i kobietach ich podejściu do związków, a także seksu. Mówiła, że czuje, że mam kobietę. Na co usłyszała, że tylko kochanki.


Rozmowa była przeplatana długimi spojrzeniami i pocałunkami. Zapytałem ją o czym myśli, kiedy patrzyliśmy sobie w oczy. Powiedziała, że o seksie ze mną.


W pewnym momencie zrobiła coś naprawdę fajnego co mnie ostro podkręciło, a zarazem zaskoczyło.
Podniosła moja rękę ze swojego uda i włożyła mój wskazujący palec do swoich ust, delikatnie oblizując, a następnie mocno ssając. Powiedziałem jej tylko, że jest boska. Temperatura w naszej loży podkręciła się ostro, zaczęła pobudzać mnie przez spodnie. Pobawiliśmy się tak dosyć długo. Po czym zaproponowała żebym poszedł z jej koleżanką i odprowadził je do mieszkania jej chłopaka. Skoczyła po kurtke.


W międzyczasie podeszła do mnie pewna dziewczyna i chciała żebym jej załatwił szluga na co odpowiedziałem jej, że jeżeli mi zrobi loda to załatwie. Obraziła się biedna i zmyła w głąb klubu.


Wróciła moja, wziąłem ją przed klub i czekaliśmy tam na jej koleżankę i chłopaka. Odprowadziłem ich kawałek. Koles jak się okazało lamusowaty, więc umówiłem się z nią na za tydzień, wziąłem od niej kontakt i wróciłem do klubu.


Tam, przed wejściem, spotkałem moją panią od szlugów. Chwile pogadaliśmy po czym ją wziąłem na kebaba. Jednak dziewczyna na każde moje pytanie związane z nią opowiadała zgodnie z tym jak jej nakazuje społeczeństwo. Widać było, że miała ochotę na seks, a rzucała mi tekstami, że po ślubie itd. Nie lubie takich kobiet bez osobowości. Zaczęła się do mnie przytulać, ale ja się odsunąłem i ją pożegnałem na floriańskiej. Po czym skierowałem się do domu.


Po drodze spotkałem jeszcze chłopaków - Stilla, kiniexa i reszte . Okazalo sie ze wyladowalem jeszce na chwile u nich na browarze ;)


Z pierwsza kobietką z tego FR'a utrzymuje kontakt do tej pory i czekam aż odwiedzi mnie w KrK.


----
Dużo bardziej zaawansowanych osób rezygnuje z pisania FR'ów, dzieje się tak gdyż ich relacje brzmią nieprawdopodobnie i nadzwyczaj łatwo, To wszystko dzieje się tak zwyczajnie - po prostu, zaś początkujący uważają, że nic nie da się z nich wyciągnąć. Wg mnie jest całkowicie odwrotnie, możecie wyciągnąć bardzo dużo należy tylko czytać między wierszami.


Ja osobiście gram bardzo naturalnie, zazwyczaj narzucam najszybsze tempo interakcji - jednak najszybsze nie znaczy, że działam jak jaskiniowiec. Dzięki kalibracji przy eskalowaniu dotyku łatwo jest zwiększyć skuteczność uwodzenia. Aby nauczyć się wyczuwać odpowiedni moment na przejście do kolejnej strefy dotyku róbcie k-testy natychmiast, gdy poczujecie, że możecie posunąć się dalej w interakcji.

Przykład k-testu:
Kiedy kobieta pozwala Ci trzymać rękę min. 15 sekund na udzie - jest gotowa na palcówkę, a niekiedy na więcej. Wystarczy tylko ją wyizolować. Jedyny warunek ona musi mieć świadomość, że ją dotykasz w tym miejscu i musi być to seksualny dotyk.

Dodatkowo przy okazji tego FR'a chciałbym Wam polecić, abyście przeczytali artykuły pisane na podstawie książek Dismonda Morrisa o 12 etapach eskalacji dotyku.


Chłopaków, którzy byli na PickUp Quescie zachęcam do pisania FR'ów, jeżeli macie tu konta.


Poniżej umieszczam link do relacji z PUQ, znajdziecie na nim m.in. Stilla, czy też Frywolnego - który zreszta dołączył w ten dzień do Be Alpha Team'u ;)

http://www.youtube.com/wa...UZ4aY9XI&fmt=18

Pozdrawiam
Smoku aka Playas


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group