Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Spotkanie bez dzika :) czyli jak kropla drazy mur :D

dzeq - 2011-05-12, 09:56
Temat postu: Spotkanie bez dzika :) czyli jak kropla drazy mur :D
Hej wczoraj bylem na ciekawym spotkaniu. Poznalem fajna brunetke o dosc zadziornym charakterze  nie moglem sie ciagle z nia ustawic ( za co zebrala dwa opierdziele) i w koncu sie zeszlismy. Nauczylem sie tutaj jednej rzeczy na temat opierdalania lasek – musi byc spojne z Toba. To znaczy jak wyslylaem SMS ala Wujek Nercio to mialem negatywne reakcje bo nie bylo to spojne z moim sposobem zachwoania na spotkaniach. Moge dalej opierdolic laske ze zahowuje sie jak gowniarz ze smierdzaca dupa :ale moimi slowami i jest gites 
Poznalem ja przez znajomego ktory kiedys do niej startowal ale sie odbil . Pogdalismy, wzialem numer i tak sie zaczelo umawianie :P
Panna na dziendobry zamknieta fizycznie. Mozna z nia pogadac na kazdy temat ale niedotykalska.
No to idziemy sobie z placu zbawiciela do lazienek. Ona nie zna drogi wiec prowadze ja na zakretach za kark. Delikatnie bez sily ale pewnie i dominujaco – zero oporow. Gadka szmatka – czasem schodzimy na teamty zwiazkow czy erotyczne ale doslownie moczysz noge i sru z basenu. Nie ma po co jej nakrecac jak nie ma logistyki.
Caly czas staram sie przejsc do prowadzenia ja za reke. Zawsze ja zabiera po 0,0004 sek. Silowanie sie nie ma sensu. Lapie za kark jak nie chce dac reki i idziemy :D Jedna rzecz ktora fajnie weszla – mam taki swiety grall zeby mnie alska jebnela z liscia. Pomimo roznych moich akcji jeszcze sie nie zdarzylo wiec lubie laski prowokowac mowiac im otwarcie ze licze na liscia w ktory wloza serce . To ma tez jeszcze jeden mega fajny aspekt. Pytam panne co musze zrobic zeby na liscia zasluzyc – zawsze sie dowiaduje co jest dla niej najwazniejsze ( tutaj bylo ze sie nie dyma od razu i sie nie puszcza URWA!!!!! :P ). Widze ze trzeba cisnac bo latwo nie bedzie  rozmawialismy o tym jak kolesie na nia uderzaja, czego nie lubi – jednym slowem opowiada co zrobic zeby wskoczyla mi do lozka  Panna jest zdeklarowana bi co jest super perspektywa ale widze ze jest juz zmeczona kolesiami ktorzy jak to tylko uslysza to nie daja jej zyc...
W pewnym momencie powiedziala cos ze bedziemy przyjaciolmi, czy ze zawsze tak traktuje przyjaciolki za co dostala zjebe ze mnie to nie interesuje, jak mam byc tylko jej przyjacielem to moze brac zgraban dupcie w troki i do domu :D wchodzimy do knajpki siadamy przy jakims drinie i cisne kinestetyke – bardzo ciezko eskalowac. Wychodzi ze panna nie byla zbytnio dotykanym dzieckiem i jeszcze ma uraz po jakims kolesiu i wogole nie mogla uwierzyc ze na pierwszej randce juz sie dotykami i wogole jest tak milo. Nie cisnalem ostrzej bo po co – uwazam ze panna jest rozwojowa i milo mi sie spedza z nia czas  a ewidentnie ma jakis szit w glowie ktory ja hamuje. Ale kazdy mur mozna obejsc albo podkopac :D


Wasze uwagi  i badzcie okrutni :D

BeSexy - 2011-05-12, 21:08

uwagi:
-pisz więcej szczegółów, żeby każdy coś wyniósł dla siebie.
-rób akapity
-jak napiszesz jakieś wnioski z tej akcji to trener je oceni, a tak to chyba nie ma co oceniać za bardzo
-czekamy na ciąg dalszy... :-)

dzeq - 2011-05-13, 15:21

I tu jest zonk - nie pamietam juz tak szczegolowo - plynie czlowiek z interakcja :)

mniejsza o to :) spedzilem piekne popoludnie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group