Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Dlaczego jesteś samotny?

Wielu mężczyzn nie ma zielonego pojęcia dlaczego nie wychodzi im z kobietami i zadaje sobie pytanie: Dlaczego jestem samotny? Jeżeli zaliczasz się do tej grupy, bardzo dobrze, że tutaj trafiłeś. Przez 4 lata przeszkoliłem ponad 50 kursantów indywidualnie i około 500 grupowo, pomagając im w zmianie swoich relacji z kobietami na lepsze. Dlatego znam główne i najpopularniejsze przyczyny niepowodzeń w relacjach z kobietami. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jakie błędy popełniasz, dzięki czemu w przyszłości będziesz mógł ich uniknąć. Poniżej znajdziesz listę najczęstszych powodów, które niszczą Twoje relacje z kobietami.

 

1. Nie podejmujesz akcji.

To mężczyzna powinien wykonać pierwszy krok. To facet powinien podejść do kobiety, to facet powinien prowadzić interakcję, to facet powinien wziąć kobietę na randkę, to facet powinien zaprosić kobietę do siebie, to facet powinien zacząć ją rozbierać.

Ty wykonujesz ruch pierwszy – zapamiętaj to. Kobiety chcą prawdziwych mężczyzn, a nie chłopców. Chcą facetów, którzy nie boją się sięgać po to na co mają ochotę. Chcą facetów odważnych, pewnych siebie. Chcą facetów, którzy będą silniejsi od nich samych.

Jeżeli mężczyzna boi się reakcji kobiety, jeżeli mężczyzna boi się okazać zainteresowania, natychmiast jest szufladkowany jako pipka. Jest to ogromny WYŁĄCZNIK dla kobiet.

Spójrz tylko na kobiety. Spójrz jak pięknie się ubierają, spójrz jak dbają o siebie. Spędzają po kilka godzin przed lustrem, zanim wyjdą na imprezę. Powiedzą Ci, że to robią dla siebie. Podświadomie jednak chodzi o to, że wtedy czują się piękne, czują się dobrze i robią to dla nas – facetów. Rolą kobiet jest kusić, rolą kobiet jest zwrócić naszą uwagę. Twoim zadaniem jest poddać się ich pięknu i działać. Twoim zadaniem jest wykonać pierwszy krok.

Bądź bezpośredni w stosunku do kobiet. Mów im, że Ci się podobają, doceniaj jak seksownie się ubierają, zapraszaj na randki, spotkania. Przytulaj je, całuj, rozgrzewaj do czerwoności. Przy tym wszystkim trzymaj się jednej zasady – to ja wykonuje pierwszy krok!

Jeżeli się podobasz kobiecie, to pamiętaj, że ona może mieć takie same wymówki co do okazania zainteresowania jak Ty. Kobietom nie wypada robić pierwszego kroku, dlatego jeżeli im się podobasz będą wysyłać oznaki seksualnego zainteresowania (świadomie i podświadomie). A te które mają wybór wśród facetów mogą nie zwracać na Ciebie uwagi dopóki Ty tego nie zrobisz.

 

2. Poznajesz zbyt mało kobiet.

Jedno z pierwszych pytań, które zadaje kursantom na szkoleniach. Do ilu kobiet podszedłeś w ostatnim miesiącu? Zazwyczaj słyszę odpowiedź: 0, rzadko się zdarza, że więcej.

Jeżeli nie poznajesz kobiet – nie ma możliwości, żebyś miał je w swoim życiu. Uwodzenie jest jak statystyka. Podejdziesz do dwudziestu kobiet, z czego pięć da Ci numer telefonu, z trzema się umówisz, a jedną będziesz się kochał. Uświadom sobie, że to jakie masz relacje z kobietami zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od tego jak bardzo się do tego przyłożysz!

Naucz się poznawać kobiety w dzień oraz uwodzić kobiety w klubach! To bardzo przydatne umiejętności, dzięki którym zaczniesz mieć wybór wśród kobiet.

Wybór wśród kobiet wpływa z kolei na wszystkie inne aspekty Twojego życia – prace, relacje ze znajomymi, samoocenę, pewność siebie i wiele innych.

 

3. Nie dbasz o siebie.

Wielu facetów bierze się za poprawę swoich relacji z kobietami od złej strony. Czytają mnóstwo pseudo-poradników, które mieszają im w głowie zamiast zająć się rzeczami fundamentalnymi.

Jedną z nich jest Twój wizerunek. Jeżeli do tej pory tego nie zrobiłeś, zajmij się wszystkim co możesz poprawić. Sylwetka, fryzura, ubiór, uśmiech itp.

Nie przeceniaj znaczenia wyglądu. Tu chodzi po prostu o to żebyś czuł się pewniej. Zmiany w wyglądzie rozpoczynają szereg zmian w Twojej psychice. Lepiej wyglądasz → lepiej się czujesz → otrzymujesz lepsze reakcje od kobiet → zaczynasz wierzyć w siebie → Twoja pewność siebie rośnie → otrzymujesz jeszcze lepsze reakcje od kobiet i tak w kółko. To tzw. efekt kuli śnieżnej.

Wypisz na kartce co mógłbyś poprawić w swoim wyglądzie i zacznij nad tym pracować jak najszybciej. Efekty gwarantowane.

 

4. Próbujesz imponować kobietom.

Ten punkt czytaj szczególnie uważnie. Chce żebyś w jednej chwili całkowicie odrzucił koncept imponowania kobietom. Raz na zawsze.

Nigdy, przenigdy, nie próbuj imponować komukolwiek. Od małego uczy się Ciebie, że kobietę trzeba zdobyć. Prosty przykład – bajki dla dzieci. Gdzie bohater walczy o względy kobiety. Życie to nie bajka! W rzeczywistości działa to zupełnie inaczej.

Kobiety pragną faceta, który jest PONAD nimi. Faceta silniejszego niż one same. Faceta, który oferuje większą wartość. Naturalnym jest, że chcą wywindować swój status.

Z kolei kiedy próbujesz zaimponować, demonstrujesz niższą wartość. Zapamiętaj, że kiedykolwiek próbujesz zrobić wrażenie na dziewczynie, strzelasz sobie w stopę i tak naprawdę wypadasz gorzej.

Między innymi dlatego kobiety wg Ciebie nieatrakcyjne, zwracają na Ciebie uwagę, kiedy te które Ci się podobają są trudne do zdobycia. Zwyczajnie je przeceniasz, przez co zmieniasz swoje zachowanie, próbujesz imponować.

Z tego samego powodu wielu facetów zauważa, że kiedy są w związku, nagle zaczynają mieć większe powodzenie wśród kobiet. Dlaczego? Ponieważ nie próbują imponować kobietom, które poznają (dochodzi tu też rywalizacja z inną kobietą oraz to że zostałeś już wybrany przez jakąś kobietę co oznacza, że oferujesz wartość).

Uświadom sobie jedną rzecz, jeżeli kiedykolwiek próbujesz zaimponować kobiecie tzn. że uważasz się za mniej wartościową osobę od niej. Gdzieś głęboko w podświadomości masz przekonanie, że musisz zrobić coś więcej, pokazać się w lepszym świetle, żeby ją zdobyć. A ja Ci powiem coś zupełnie odwrotnego – TY WYSTARCZYSZ. Takim jakim jesteś.

Aby uwodzić kobiety nie potrzebujesz kwiatów, nie potrzebujesz szybkiego samochodu, nie potrzebujesz mieć pieniędzy, nie musisz ich obdarowywać prezentami, kwiatami, nie musisz być dla nich nawet miły. Nie potrzebujesz imponować żartami, inteligencją, statusem społecznym, znajomościami czy umiejętnościami. Nie musisz zgrywać bogacza, nie musisz być super pewny siebie, nie musisz opowiadać o sobie niestworzonych rzeczy. Wystarczy, że będziesz autentyczny. Zajrzysz w głąb siebie i wyciągniesz wszelkie swoje myśli, przekonania wartości i pokażesz je kobiecie.

Kobiet nie przyciąga to co robisz, to ile masz kasy, jak żyjesz, a to jak się przy Tobie czują. Odrzuć wszelkie próby zrobienia wrażenia na kobiecie. Zamiast tego spraw byś się dobrze bawił w jej towarzystwie – zgodnie z zasadą współodczuwania, ona będzie bawić się dobrze z Tobą.

 

5. Nie rozwijasz umiejętności przydatnych w relacjach z kobietami.

Empatia, umiejętność rozmowy, komunikacji, zdolności przywódcze, seksualne umiejętności, kreatywne myślenie i wiele wiele innych. To umiejętności, których jesteś w stanie się nauczyć, a ich wpływ na Twoje relacje z kobietami jest kolosalny.

Wyobraź sobie, że wchodząc do pomieszczenia pełnego ludzi, jesteś w stanie ocenić, którym kobietom się podobasz. Ze 100% dokładnością. Jakie możliwości by to otworzyło przed Tobą? Jak byś to wykorzystał?

Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie da się nauczyć uwodzić kobiet – byłeś w błędzie. „To coś” nie jest czymś wrodzonym. To zespól umiejętności i cech charakteru wykształcony wraz doświadczeniem.

Można to porównać do nauki jazdy samochodem. Przede wszystkim na samym początku ktoś musi Ci wytłumaczyć jak go obsługiwać. Oczywiście za pierwszym razem czujesz się niepewnie i popełniasz sporo błędów. Z czasem jeździ Ci się coraz przyjemniej i łatwiej, a wszelkie czynności wykonujesz instynktownie - bez namysłu (nieświadomy poziom kompetencji).

Podobnie jest z uwodzeniem. Najpierw potrzebujesz zrozumieć jak to działa, a później zdobyć doświadczenie. Dlatego czytaj zgromadzone tutaj artykuły i wcielaj je w życie. Jeżeli chcesz zaoszczędzić swój czas, możesz się z nami spotkać i kompletnie zmienić swoje relacje z kobietami na szkoleniu Be Alpha Intensywny. Przeczytaj i podejmij decyzję. Warto.

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij
comments