Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Dlaczego kobieta nie odbiera telefonu?

Artykuł ten jest odpowiedzią na poniższego posta z forum:

Cytat:

Pomimo tylu sukcesów, zdobytych numerów, instant date'ów, z ŻADNĄ z tych dziewczyn nie udało mi się bliżej poznać... 70 % nie odbiera telefonu, reszta albo okazywała się tak naprawdę już przez kogoś zajęta, albo spoza mojego miasta albo jeszcze z innych powodów kontynuowanie znajomości okazywało się niemożliwe.

Czy Wy też tak macie ? że pomimo dobrej rozmowy, świetnego kontaktu z nowo poznaną dziewczyną, nie odbiera ona później telefonu ? Ok, raz, dwa czy tam pięć razy by się coś takiego zdarzyło to nie ma problemu, ale żeby cały czas ? Dziesiątki razy ? Już nawet odechciało mi się zagadywać bo w myślach mówię sobie "ok będzie super, ale i tak nie odbierzesz". Niby nie można się tak poddawać, ale ja już siedzę w tej bezsilności od paru miesięcy... Moje inner game dostało tak po d***e że nie wiem już co mam z tym robić dalej... Ostatnio nawet byłem na imprezie i WSZYSTKIE dziewczyny które mi się podobały były zajęte, albo później nie odbierały... Czy ktoś z Was przechodził już przez takie coś ? Czy naprawdę wszystko jest tylko kwestią szczęścia, że odwaga aż tak nie popłaca ?

 

Dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiegać?

Pierwsza sprawa, umawiajcie się z kobietami w miarę możliwości w ten sam dzień. To bardzo ważne.

Dużo łatwiej mieć randkę w ten sam dzień po szybkim zebraniu numeru niż w dni kolejne. Ma to bezpośredni związek z emocjami jakie czuje kobieta i tym jak pracuje ludzki mózg. Pewnie wielu z Was doświadczyło tzw. resetu. Zdarza się to w początkowych etapach nauki uwodzenia. Czyli macie super stan, działacie podchodzicie, dostajecie super reakcje. Idziecie spać i na następny dzień wracacie do normalności.

Podobnie jest z kobietami. Po całej nocy, intensywność jej emocji w stosunku do Was jest znacznie mniejsza. Ba, kiedy kobieta ochłonie, kiedy sprawa nie jest "dzisiejsza", kontrole przejmie jej logiczny umysł, który będzie podpowiadał jej - "nie znasz go przecież", "nie wiadomo czy będziesz miała z nim o czym rozmawiać", "będziesz musiała się super ubrać", "masz mało czasu" itd itd. Pójście na randkę wiąże się dla wielu kobiet z wyjściem poza swoją strefę komfortu, dlatego też umysł będzie sabotował je przed spotkaniem się z Wami.

Dlatego tak ważne jest, żeby podczas podejścia sprawić, że kobieta poczuje, że nadajecie na podobnych falach. Kiedy będzie się czuła w 100% komfortowo i będziecie uważać Was za atrakcyjnych - chętnie z Wami pójdzie na spotkanie.

Jednak część kobiet umówi się z Wami nawet bez względu na powyższe. Są to kobiety na których zrobiliście ogromne wrażenie, kobiety które są spontaniczne, odważne lub takie które akurat szukają faceta. To je popchnie do zmobilizowania się i pójścia na randkę z Wami. Jednak to jest pewien %, a zależy nam na maksymalizacji skuteczności.

 

Maksymalizacja skuteczności przy szybkim zebraniu numeru.

W podpisie macie dwie moje szybkie akcje. W tym przypadku akcje są krótkie ponieważ kobiety zostały wyizolowane z poruszających się setów, do tego setów mieszanych. Czasami jest tak, że po prostu musisz zbierać numer szybko. Pytanie - co zrobić w takich przypadkach żeby kobieta odebrała?

1. SMS - Maksymalnie do godziny od poznania kobiety. Dzięki temu przenosicie interakcje na kontakt telefoniczny. Być może na pierwszy rzut oka nie widać jakie to ma znaczenie. Ale w podświadomości kobiety już nie jesteście tylko facetem z ulicy, ale facetem z którym piszą sms'y. To na prawdę wiele zmienia. Wspomniałem też o tym, żeby napisać do godziny czasu. To dlatego, że kobieta w tym czasie jest jeszcze pod mocnym wpływem emocji. Wystarczy sms "miło było Cię poznać słodka czarnulko" (lub inny tekst, najlepiej nawiązujący do Waszej rozmowy). W 90% przypadków kobieta Wam odpisze. I zrobi to w bardzo miły sposób.

2. Pozwól jej zobaczyć Twoje zdjęcia. Wysłanie jej swojego facebooka to bardzo dobry pomysł. Ogarnijcie sobie dobrze profil i zdjęcia. A facebook będzie odwalał za Was spory kawałek roboty. Nazywam to "pasywnym dochodem w postaci kobiet"

Wyślijcie FB jeszcze w ten sam dzień. Niech zobaczy Wasze fotki, opowie o Was koleżankom i się nakręci. Sam zauważyłem to na sobie. Kiedy zbierałem pierwsze doświadczenia z kobietami, które były dużo ponad przeciętną - wiem jak działały na mnie ich zdjęcia. Przeglądałem je, jarałem się tym itd itd. Inwestowałem w nie swój czas, nie będąc z nimi. Na tej zasadzie działa proces zakochiwania. Bardziej wkręcona jest strona, która więcej inwestuje, czasu, energii i myśli. Jeżeli pozwolicie jej myśleć o Was, kiedy nie ma Was przy niej, jesteście na dobrej drodze. Zapamiętajcie to zdanie, użyjcie wyobraźni i pomyślcie jak można sprawić by kobieta myślała o Was jak najczęściej. Już wiecie czemu przez tyle lat mężczyźni dawali kobietom kwiaty? M.in dlatego że działały w ten specyficzny sposób. Teraz zamiast kwiatów daje się facebooka (a tak na poważnie to jest to coraz rzadsze, więc będzie się stawać coraz bardziej cenione).

Wielokrotnie robiłem szybkie akcje, po czym wymieniałem się facebookiem, a z różnych powodów (brak czasu, związki, relacje itd) nie odzywałem się np. pół roku do kobiety. W tym okresie ona przeglądała mojego fb, czytała opisy, komentarze. Nadal była ze mną w kontakcie. Nadal mój fb przypominał jej o mnie. To jest jak otwarta furtka, którą możesz w każdej chwili wykorzystać. Po jakimś czasie, kiedy chciałem gdzieś wyjść z jakąś nowo poznaną kobietą odzywałem się i umawiałem spotkanie. Działa też to w drugą stronę. Kiedy kobieta zerwie z chłopakiem, przekona się, że ten do którego startuje nie jest taki fajny, bądź co innego, pomyśli o Tobie i z pewnością napisze. Wiele razy dostawałem w ten sposób wiadomości od kobiet, które właśnie się rozstały czy też takich, które poczuły się samotne. Dodatkowym plusem było to, że były chętne na coś nowego

Jeżeli wysłaliście już sms i fb, a dziewczyna Wam odpisuje. Doprowadzajcie do spotkania jak najszybciej. Jeżeli to w najbliższym czasie niemożliwe, upewnijcie się, że dziewczyna uważa, że dobrze Wam się gada. Zostawcie ją na jakiś czas w spokoju i działajcie dalej. Po pewnym czasie powinna się odezwać.

 

Najszybszy sposób na budowanie połączenia

Najszybszym sposobem jest śmiech, dobra zabawa. Róbcie wszystko, aby dobrze się bawić w towarzystwie kobiety. Śmiech powoduje uczucie zrelaksowania. Większy luz sprawia, że lepiej Wam się rozmawia. Kiedy rozmawiacie razem i jest Wam dobrze, ogromnie zwiększacie swoje szanse na powodzenie. Czerpanie radości z poznawania i przebywania z drugą osobą osoby to jedna z najważniejszych rzeczy w budowaniu każdej relacji.

W tym temacie mógłbym napisać jeszcze dużo więcej, ale wyszedł by z tego mini-ebook. Podałem Wam dwa proste sposoby na zwiększenie skuteczności jeżeli zbieracie szybko numer. Oraz dałem do przemyślenia co tak na prawdę ważne jest w rozmowie. Wykorzystajcie to .

 

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij
comments