Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Artykuły, informacje na temat zjawisk paranormalnych,ufo itp

Anonymous - 2009-01-07, 15:14
Temat postu: Artykuły, informacje na temat zjawisk paranormalnych,ufo itp
Jako że od lat interesuję się różnego rodzaju zjawiskami stworzyłem ten temat żeby wymienić się poglądami, poczytać interesujace fakty.
W tą sobotę(tj.10y Styczeń) widzę się ze znanym polskim i zarazem międzynarodowej sławy ufologiem-R.Bernatowicz, ciekaw jestem co niesamowitego z tego spotkania wyniknie.

Będę w wolnych chwilach wklejał linki do interesujących tematów, zacznę od tego
http://www.paranormalne.p...?showtopic=4462

Pozdrawiam :-)

N - 2009-01-07, 15:41

Ja... yyy... jakis dziwny jestem, jesli wierze w fizyke jasno zabraniajaca transportu czegkolwiek, a istot inteligentnych zwlaszcza, pomiedzy ukladami slonecznymi chocby?
Spotkanie napewno bedzie ciekawe, to bank.
Art ciekawy, ale to nie jest mozliwe z przyczyn fizycznych. Kropka.
Btw, jak sie zapatrujesz na temat przed spotkaniem? Bo mysle, ze jakos uda wam sie wspomniec o ufologii i PU a nie tylko o pogodzie :)

Anonymous - 2009-01-07, 17:29

N, co nie jest według Ciebie możliwe?
Istnienie obcych cywilizacji jakie jest oczywiste i poparte informacjami z "Biblii", informacjami jakie pozostawili Egipcjanie, Aztekowie, Majowie, Tybet...

Czy technologie o jakich 90% ludzkości się nie śni?
Ja nie mam zamiaru Ciebie ani innych ludzi do niczego przekonywać, ani namawiać.
Masz swoje zdanie, świetnie.
Pomyśl tylko czy zawsze jest tak jak z pozoru wydaje się ze jest, i jak wiele osób żyje w ślepocie -przykładem na to jest obudzenie się ze stanu bycia frajerem z kobietami, do stanu gdzie ma się z nimi sukcesy.
Kolejna sprawa to to że to że naukowcy coś uważają, nie oznacza że mają rację.
Niemcy mieli już silniki anty grawitacyjne (prymitywne względem obecnych) przed zakończeniem II wojny światowej(V7 Hitler "WunnderWaffe").
Jest masa przykładów na technologie jakich wprowadzenie zmieniło by świat.
Najprostszy przykład to darmowa energia Tesli.
Ale nie ważne, w tym temacie nie chcę żeby powstawały dyskusje typu sceptycy vs otwarci.

Chcę żeby były tu zamieszczane tylko i wyłącznie informację i wypowiedzi ludzi siedzących w temacie, dyskusję można prowadzić na pw,przez tel,mailowo.

Do tego polecam materiał jak np "Project Disclosure"
Wypowiedzi ludzi z rządu, z lotnictwa, wysoko postawionych jacy mają dosyć kłamstw.
No i oczywiście zamiast negować od razu z góry "ee bo to nie możliwe" to proponuje na własną rękę poszukać materiałów. (Będę je tu zamieszczał)
Co do spotkania z Bernatowiczem, to na pewno będzie udane i nie mam zamiaru z nim gadać o uwodzeniu, cały czas chce poświęcić na to co mnie interesuje w temacie ufo.
Pozdro

N - 2009-01-07, 20:25

Nie martw sie o moja wiedze w temacie i zwiazanym.
Kilka lat zajmowalem sie/interesowalem okultyzmem szeroko pojetym, a wiec od ezoteryki po kryptozoologie, wiec ufologia nie jest mi calkiem obca, tak jak i teorie spiskowe. W sumie PU pasuje do definicji okultyzmu, mniejsza.
Po prostu w naturalny sposob okazuje skrajny sceptycyzm do wszystkiego co czytam. Mozna miec filtr "to prawda" albo "to klamstwo" bo tego typu nauki, czy historie same w sobie, sa oddzielone od swiata albo tlumacza go rownolegle, bedac praktycznie nieweryfikowalnymi.
Ostatnio kumpel podrzucil mi ciekawy material nt majacego juz ponoc miejsce w USA powoli znakowania ludzi http://www.aleklipy.pl/vi...-populacji.html calosc wpisuje sie w zasadzie w nurt teorii pod haslem Zeitgeist.
Z istotnych linkow w kategorii "czego nie chcialbys aby wiedzial twoj rozmowca" polecam www.ciemnosc.com. Od szamanizmu do domowej roboty noktowizorow, od narkotykow do suplementacji diety.

Wracajac do pierwszego pytania:tak, w technologie tej klasy nie wierze. Dopoki nie zobacze planow, nie zaakceptuje, ze jest mozliwosc zmieszczenia w obiekcie rozmiarow duzego autobusu/niewielkiego domu reaktora opartego na anihilacji czastek, bo tylko tej klasy ilosc energii pozwalalaby w jakims sensownym czasie przemiszczac sie miedzy ukladamia slonecznymi.
W biblie i majow bym nie szedl za mocno. W sredniowieczu i okolicach ludzie widzieli latajace powozy i dokladnie opisywali plonace rumaki i spolke, a teraz dokladnie opisuja statki kosmiczne, kiedys to byli bogowie. Opisy sa na tyle rozne, ze cos jest nie halo.

Dysksuje rownolegle do ciekawych linkow chyba zaakceptujesz?:)

Carlos - 2009-01-07, 20:30

Kiedyś interesowałem sie tematem grawitacji, wrzuce 2 linki w których można zrozumieć o co w tym chodzi:


http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=196

http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=632


Zacutuje z tych artykułów taką wypowiedz:



" Odkrycie i praktyczne zastosowanie praw grawitacji umożliwi ludziom dostęp do nowych, nieznanych w naszym świecie praw fizycznych

Otworzy nam drogę w nowy, nieznany świat w którym nie obowiązuje graniczna , fatalna bariera prędkości światła.

Z uwagi na to, że pojazdy napędzane polem grawitacyjnym pozbawione są masy i bezwładności mogą więc przekraczać bezkarnie barierę prędkości światła oraz przemieszczać się w kosmicznej przestrzeni między światami w bardzo krótkim czasie. Umożliwi to ludziom nawiązanie kontaktu z innymi cywilizacjami. Ludzie mając możliwość czerpania wiedzy od innych, wyżej stojących cywilizacji uzyskają niewyobrażalne wprost możliwości rozwoju"



NeR posiadasz więcej informacji na temat napędu grawitacyjnego?

N - 2009-01-07, 20:49

Jesli mowimy o napedach moze cos o teleportacji? Przypomnialo mi sie ze rok temu robilem o tym projekt :)
Projekt moj(czesc o kwantowce) i kumpla(relatywistyka i czasoprzestrzen) nt teleportacji. Nie czytalem jego czesci, ale generalnie chlopak tez zna sie na rzeczy wiec wierze ze jest przyzwoita.
http://rapidshare.com/fil...leportacja2.rar

Anonymous - 2009-01-07, 21:49

Każdy ma prawo do wierzenia w co chce, Ty uwazasz tak, ja inaczej, obaj czujemy się z tym dobrze i niech tak zostanie :-)
Co do info o napędach grawitacyjnych, nie jestem w tej dziedzinie nie wiadomo jak obeznany (gdybym był pewnie latał bym już na domowej roboty kosiarce )
Ale z tego co wiem, niemieckie napędy anty grawitacyjne polegały na budowie dwóch pierścieni magnetycznych (jeden kręcący się w lewo, drugi w prawo-przekładając na ludzki)
pomiędzy którymi była rtęć, to dzięki uzyskaniu odpowiednich prędkości pozwalało na uzyskanie pola łamiącego grawitację.
Ciekawą rzeczą jest to że w latach 50tych Amerykanie przechwycili niemiecki okręt podwodny płynący na Antarktydę(tam mieściła się niemiecka baza gdzie badano technologię) i okręt ten transportował duże ilości rtęci.
Ciekawe informacje na temat Haunebu/Haunebu II i Vrilli można znależć na necie, jak i na youtubie.

http://www.youtube.com/watch?v=G4oO_B6dOrc

http://haunebu.hotnews.pl/haunebu1.html

Dyskusje sa ok, ale konkretne, rzeczowe, pozbawione ślepego wyśmiewania cudzych poglądów - no ale myślę ze tu tego nie będzie bo mądrze się wysławiacie :-)

mench - 2009-01-08, 11:41

Cytat:
Wracajac do pierwszego pytania:tak, w technologie tej klasy nie wierze. Dopoki nie zobacze planow, nie zaakceptuje, ze jest mozliwosc zmieszczenia w obiekcie rozmiarow duzego autobusu/niewielkiego domu reaktora opartego na anihilacji czastek, bo tylko tej klasy ilosc energii pozwalalaby w jakims sensownym czasie przemiszczac sie miedzy ukladamia slonecznymi.


Kiedyś komputer zajmował ileś tam pomieszczeń, nie pamiętam dokładnie, a nie chcę mi się szukać dokładnego info, więc jak to mówią od czegoś trzeba zacząć ;)

Zaciekawił mnie temat, zaraz sobie poczytam trochę z tego co daliście.

PitBool - 2009-01-08, 14:30

Hehe co do teleportacji to jest pełne SF - na zdrowy rozum - czym jest teleportacja - skopiowaniem dokładnej struktury obiektu - przesłanie jej jakąś drogą (radiową , laserową , wielbłądem - czymkolwiek) gdzieś i odtworzenie go w miejscu docelowym. Więc tak naprawdę idea teleportacji to sklonowanie człowieka , zniszczenie oryginału i odtworzenie go w innym miejscu. Który pierwszy spróbuje ? :mrgreen: .
Kiedyś byłem wręcz maniakiem takich ciekawostek więc moge o tym gadać godzinami. Ale mało lasek to interesuje więc poszukajcie raczej lepszych tematów. Np. o duchach , miejscach których straszy , czymś niesamowitym co spowoduje dreszczyk emocji a nie jakieś naukowe wywody. Jak wprowadzisz ją w atmosferę grozy to możesz być poproszony o odprowadzenie do domu bo się boi ;-) .

Pozdrawiam

N - 2009-01-08, 17:33

Co do teleportacji:jesli uswiadomisz sobie, ze jestes czyms innym po kazdym kwancie czasu, a np. twoja mpamiec regularnie ulega zmianie itd itp. wtedy zauwazysz, ze to co sie dzieje przy teleportacji dzieje sie caly czas, stary ty UMIERA, ginie bezpowrotnie, a ty jestes tylko przez kwant czasu obiektem ktory gdzies tam ma dostep do danych o przeszlosci tego ciala ktore po odtworzeniu ulegna zmianie. Po prostu miejsce sie nie zmienia.
Zaakceptuj, ze umierasz z kazda chwila, a smierc bedzie ok.

Co do duchow, to z historii spod znaku "wywolalem ducha mojej babci" jestem slaby :P A "demonolożek" nie widuje jakoś często ;]

mench - 2009-01-08, 18:12

Pitbull, nie chodzi w tym momencie o laski, nie będę podporządkowywał się 'pod laski'. Niektóre rzeczy mnie ciekawią i to nie z powodu, że będę mógł o nich pogadać z laską, ale że sam jestem ciekawy.

Nie może być tak, że coś tłumisz bo nie jest to atrakcyjne dla kogoś;p Ważne żeby dla Ciebie to było ciekawe.

Pozdrawiam.

PitBool - 2009-01-08, 21:32

aaa - jeśli chodzi tylko o zainteresowania to OK ;) - myślałem w tym momencie w ujęciu tego forum. Mam różne zainteresowania i mam gdzieś czy się one komuś podobają czy nie. Ważne jest nie zatracić siebie - zawsze popieram takie postawy

Pozdrawiam

Anonymous - 2009-01-11, 00:50

http://www.apokalipsy.for...-2012,1148.html

http://www.radioislam.net...ndex-polish.htm

Polecam także te linki.
Jestem już po spotkaniu z R.B i przyznam że to jakie tam tematy zostały poruszone, to co widziałem oraz to o czym się dowiedziałem otworzyło mi oczy jeszcze bardziej.
W skrócie - od dawna jestem dumny że żyję na przełomie epok i mam wiele do zrobienia, tak jak i wg. Mnie, każdy otwarty na wiedzę i energię duchową oraz prawdę człowiek.
Co by nie było, optymizm jest wielką siłą...

Anonymous - 2009-01-14, 15:47

Wracajac do tematu UFO jest to bezapelacyjnie najlepszy i najbardziej wiarygodny materiał traktujący o tym zjawisku jaki do tej pory ujrzał światło dzienne


http://video.google.pl/vi...393514949778004


Na owej prezentacji dr Greer zebrał w jednym miejscu najlepszych świadków jakich można sobie wyobrazić – byli to m.in. pracownicy wszelkich znanych służb wojskowych, rządowych, specjalistów i badaczy. Wszyscy oni byli wewnątrz „Tajnych Projektów Rządowych” , które zajmowały się badaniami zjawiska UFO jak i odkrywaniem pozostałości po owych pojazdach, które od czasu do czasu ulegały katastrofom na terenie całego globu. Na owej Konferencji możemy wysłuchać każdego z osobna i zobaczyć z jakimi dowodami występują oni do opinii publicznej, co więcej skłonni są zeznawać nawet pod przysięgą.Warto również wspomnieć, że cały ten projekt finansowany jest przez fundacje Rockefellera i wklad w niego ma rowniez prezydent Bill Clinton


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group