Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Spontaniczny direct

Carlos - 2009-01-10, 09:42

N napisał:
"To nie jest perfekcyjna metoda, ale do twoich warunków chyba całkiem-całkiem;)"

Jak na moje warunki mogę spróbować :-)
Przypomniałem sobie że mogę jeszcze zrobić test na zaufanie, bede mógł dzięki temu zwiększyc kino i sprawdzic na jakims etapie jestem.

Simler - 2009-01-20, 23:21

Pamietaj, ze czekamy na relacje :-D
Pozdrawiam.

Carlos - 2009-01-21, 09:36

Jak narazie nic nowego sie nie dzieje wiec nie pisałem, dziewczyna chora jest wiec dopiero za jakiś czas coś sie rozwinie :-) będę pamiętał o relacji :-)
Carlos - 2009-02-04, 20:32

Cytat:
Simler napisał:
Pamietaj, ze czekamy na relacje


Wiec zgodnie z zapowiedzią piszę ciąg dalszy relacji :-)
Muszę przyznać że dziewczyn ta ma bardzo skomplikowany charakter, jest za dobra dla innych i przez to nie myśli o sobie, ale do rzeczy.

Byłem u niej znowu w sklepie i zacząłem rozmowe ( swoją droga do wszystkiego można sie przyzwyczaić, bo teraz będąc tam u niej mam gdzieś czy obok ktoś coś kupuje, poprostu mówię to co myśle) przeszliśmy bardziej na takie emocjonalne tematy.

Na przykładzie tej dziewczyny zauważyłem że czesto kobiety potrzebują albo czasu, albo takiego natchnienia by pokazać swoje prawdziwe oblicze.
Dlatego zacząłem rozmawiać z nią szczerze, żeby określiła sie czy chce wogóle się spotkać czy nie, bo nie mam zamiaru nalegać.

Jej odpowiedź mnie bardzo zaskoczyła, bo powiedziałą że chciałaby, ale boi się że mnie może zranić.
Teraz oczywiście pojawia się pytanie- co było powodem jej sposobu myślenia? - okazało się że ma złe wspomnienia z przeszłości, bo kiedyś nie była zainteresowana pewnym facetem i czuła że go zraniła.


W takiej sytucji okazuje sie że prawda jest że ludzie często oceniają otaczajaca rzeczywistość na podstawie standardów lub doświadczeń z przeszłości i nie są w stanie wysilić swojego umysłu, aby spojrzeć na kogoś nowego obiektywnym okiem.

Kobiety często oceniaja facetów na podstawie dawnych zdarzeń które przytrafiły się im w przeszłosci.

Zdarza się tak szczególnie przy dziewczynach emocjonalnych które przeżywają wszystko w srodku.

Moim zdaniem w takiej sytuacji najlepszym sposobem jest szczerosc.
odpowiedzialem jej tak:

"słuchaj nie wiem jak wyglądały Twoje relacje z innymi meżczyznami w przeszłości i rozumiem ze dla ciebie kazde spotkanie z facetem moze być odbierane jako cos wiecej, ale ja chce sie z toba poprostu spotkac. powiedz mi jaka bedzie róznica czy rozmawiamy w tym zimnym pomieszczeniu, czy tez nie lepiej byłoby siedziec w ciepłym miejscu popijajac goraca herbate i prowadzic interesująca rozmowe :-) "


Po tych słowach opuściła tzw tarcze i otworzyła się bardziej. Zaczeła mi opowiadać ze nie spotkała jeszcze nikogo kto móglby ja zrozumiec itp.
Mimo że to był sklep to prowadzilismy emocjonalna rozmowe, zlapalem ja za reke i zaczałem opowiadać o pierscionkach ale powiedziałem że dokończe jej na spotkaniu i że powiem o niej jeszcze kilka cech które odczytałem z jej osobowości.

I w tej sytuacji znowu włączyło się jej nieświadome odczytywanie przeszłych doświadczeń bo powiedziała tak:
"Ale mi bajer wciskasz :-) "

I znowu musiałem użyć szczerosci mówiać:
" dlaczego znowu utożsamiasz mnie ze swoimi dawnymi doświadczeniami? ja nie bajeruje ciebie tylko jestesm z Toba szczery, mówię to co tak naprawe myśle.
Zasatanów sie, jak możesz oceniać mnie na podstawie przeszlości skoro nawet mnie nie znasz, nie znasz jeszcze ani moich wartości ani zasad"

taka szczerość z pewnościa mi pomogła, bo zauważyłem że powoli przyzwyczajała sie do mojej osoby i przestawała porównywać mnie do dawnych doświaczen.

Skonczył sie tak że powiedziałem ze jak w końcu wyzdrowieje to spotkamy sie na jakac cole i pogadamy.


Wnioski:

- Szczerość ułatwia w znacznym stopniu relacje z kobietami, jeżeli jest się z dziewczyną szczertym to ona to widzi i stanie się bardziej otwarta.

-jeżeli dziewczyna jest emocjonalna to trzeba dotrzeć do jej wnetrza, bo z pozoru może zachowywać sie inaczej ,a co innego pokazuje jej wewnętrzna wrażliwa osobowość

-Trzeba umieć słuchać kobietę i ona musi widzieć że staramy śie ją zrozumieć. nie przerywajmy jej gdy mówi, poprostu ja słuchajmy.

-Kobieta potrzebuje zrozumienia.


cdn...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group