Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Sex - Palcówka

Playas - 2009-01-07, 00:41
Temat postu: Palcówka
http://www.redtube.com/15878

Obejrzyjcie koniecznie i stosujcie.

Technikę poznałem jakieś 2 lata temu i jestem w tym mistrzem. Nauczcie się tego bo naprawdę warto !

Jak już robicie palcówkę to zazwyczaj będzie seks. Jednak zdarzają się kobiety (głównie dziewice), dla których palcówka jest ok, a seks "beee". Aby przełamać barierę, używacie tej techniki doprowadzając ją do stanu tuż przed orgazmem. Po czym przerywacie. Dziewczyna zapewne nie będzie chciała Wam pozwolić wyjąć ręki, będzie ją chwytała i wpychała na siłe. A stąd już wieele bliżej, żeby wejść w nią czym innym ;-)

O tym jak ta metoda pomogła mi domknąć z FC w 30 minut od poznania przeczytacie w dziale FR - Exclusive

Pozdrawiam :-D

Simler - 2009-01-07, 17:38

https://blog.innerpendejo.net/2007/04/video-como-encontrar-estimular-punto-g.html
Warto zobaczyc (jak stymulowac punkt G).



Materiał edukacyjny dotyczący punktu 'G'


Co to jest?
Dla wielu kobiet jest to bardzo wrażliwy, wyjątkowo erotyczny punkt, który zapewnia bardzo przyjemne doznania. Niektóre kobiety nie czują żadnego podniecenia w czasie pieszczot tego miejsca a jeszcze inne wydaje się nie mają go w ogóle.


Gdzie on jest?
Jeżeli masz punkt G to znajduje się on od 2.5cm do 5cm od wejścia pochwy na przedniej ścianie pochwy. Bez problemu powinnaś go wyczuć palcem. Jeżeli nie jesteś podniecona może on być malutki - wielkości ziarenka grochu, zaś w stanie podniecenia punkt G zwiększa swoje rozmiary dwukrotnie. Właściwie jest to raczej strefa G, niż punkt. Jeżeli chcesz poczuć swój punkt G szukaj palcami powierzchni, która jest bardziej szorstka, chropowata w porównaniu do pozostałej, gładkiej powierzchni pochwy.

Tutaj masz to zobrazowane, bo podobno większość z Nas facetów jest wzrokowcami ;-)





Pozdrawiam!

Jozek69 - 2009-07-21, 23:47

Z rozmów z koleżankami wywnioskowałam, że z reguły najgorzej wspominamy mężczyzn, którzy mieli źle obcięte paznokcie (za długie). To naprawdę nic miłego, więc szybko bierzcie za nożyczki ;)
Anonymous - 2010-02-17, 22:56

Oooo Jozek69 zgadzam się z Tobą w pełni! Miałam raz do czynienia z za długimi paznokciami i napalonym facetem! Doznałam szoku, kiedy zobaczyłam plamy krwi na mojej bieliźnie! Wystraszyłam się, ze coś mi się stało! Ale po wnikliwym przeglądnięciu mojej cipki przez faceta okazało się, że mnie dotkliwie podrapał. To była męczarnia, bo nie mogłam sikać! Nie mówiąc już o tym, ze trzeba było zrobić tygodniową przerwę w robieniu placówki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group