Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - Magia uśmiechu w klubie

Carlos - 2009-01-27, 20:29
Temat postu: Magia uśmiechu w klubie
To jest FR jeszcze z tamtego roku, ale chciałem zaprezentować w nim, jak ważne jest zdobycie całego setu, zanim skupimy sie na konkretnym celu.
Jezeli koleżanki naszego celu polubią nas, to z pewnościa będzie nam dużo prościej prowadzić interakcje,

Miało to miejsce jakis czas temu na dyskotece,
Skierowałem się w kierunku 3 dziewczyn tańczacych w kółku, spodobała mi sie jedna z nich niziutka hb8, wiec podchodze do niej z pozytywna energia i usmiechem na twarzy pokazujać że chce z nią zatańczyć.

Z jej strony pozytywna reakcja uśmiecha sie do mnie i zaczynam tańczyć ruszając się w rytm muzyki, w miedzy czasie zapoznałem sie jeszcze z jej koleżankami aby wzbudzić zaufanie jej grupy- jej kolezanki polubily mnie a że byly jej przyjaciołkami wiec chciały dla niej jak najlepiej i mówia abym sie nią zaopiekował :-D

Ważna sprawą było zamienieni kilku zdań z jej przyjaciółkami, pokazałem się w ich oczach jako pogodna osoba, która ceni dobrą zabawę.
Po zdobyciu zaufania koleżanek zająłem sie moim celem :-)

Leciała fajna spokojna muzyczka wiec mogłem z nią porozmawiać.
Widziałem w jej oczach ten błysk który mi mówił że jej mną zainteresowana, zaczelismy rozmawiać szepczac sobie nawzajem do ucha.

Na początku rozmawialiśmy tak ogólnie , a potem zaczęły sie z jej strony znaki zainteresowania.

hb8" masz dziewczyne?"
Ja " powiem Ci szczerze , narazie jeszcze nie spotkalem takiej dziewczyny ktora byla by w stanie sprostac mojemu sposobowi zycia"
hb8 ( zaciekawiona)- "to jaki Ty masz styl zycia"
Ja" ja nie naleze do facetów ktorzy planuja, zadzwonilbym do ciebie i powiedział szykuj sie zaraz jedziemy w podroz :-D lubie przygody i podroze a nieznosze nudy"
hb8 " ja też uwielbiam podroze i przygody :-D "


potem pojawiły sie kolejne oznaki zainteresowania
hb8 " a tak w ogóle to dla czego podszedłes akurat do mnie a nie do innej z moich kolezanek?"

Mając już zainteresowanie u niej odpowiedziałem czystym directem
Ja""bo spodobala mi sie w tobie ta pozytywna ciepla energie i dlatego
chce cie poznac :-) "
hb8 "fajnie :-D "

I po chwili miałem kolejny shitt test ale tym razem skierowany juz typowo we mnie.
Moim zdaniem chciała sprawdzić jak czuje sie we własnej skórze :-)

hb8 "" sorki ze tak spytam, ale czy nie przeszkadza Ci ze nie jestes az tak wysoki jak wiekszosc facetow ( ona byla odemnie 3/4 glowy nizsa;)
Ja " powiem Ci szczerze ze ja czuje sie doskonale w swoim wlasnym ciele i z nikim bym sie na nie nie zamienil :-D "
ona "ja mam identyczne podejscie :-D " i przytula sie do mnie


Rewelacyjnie mi sie z nia tańczyło w rytm takiej spokojnej salsy, tańczyłem z nią około 3 godzin budując raport, rozmawiając o przygodach podrozach związkach i wielu innych tematach,

W tym czasie moi 2 kumple "opiekowali sie jej koleżankami" po imprezie poszlismy z dziewczynami jeszcze do ich domu na herbatke;) bo u nich w domu bylismy chyba o 5 rano

Ja cała drogę szedłem z hb8 dalej eskalując kino- szedlem z nia za rękę.
Dziewczyna ta mowiła mi ze dziś jest lekko pijana ale chciałaby sie ze mna spotkać tak na trzeźwo i porozmawiać. Potem posiedzielismy u nich w domu i o 6 rano jednym z pierwszych autobusow wrociłem do domu :-)


Wnioski:

-jeżeli mamy do czynienia z większym setem to wskazane jest aby zamienić kilka zdań z koleżankami naszego celu, ponieważ dzięki temu zaprezentujemy sie jako osoba z pozytywną energią.

- jeżeli koleżanki naszego celu polubią nas, to czesto może sie zdarzyc że same zaczną nam pomagać z naszym celem

-ważne jest pokazanie zainteresowania jeżeli już zbuduje się dobry raport, nie nalezy obawiać sie mówić kobiecie co się w niej podoba i dlaczego sie do niej podeszło.

- najważniejsza jak zawsze jest dobra zabawa i dobry stan wewnętrzny :-D

Dekon87 - 2009-01-27, 21:43

Dobre spostrzeżenie. Uśmiech jest bardzo ważny i naprawde ma moc. Gdyby Smiler nie zniechecił mnie do pisanie FR to pewnie już bym o tym napisał. Podobną sytuację miałem dziś na uczelni gdzie wystarczył dłuższy kontakt wzrokowy, szczery uśmiech i najlepszy dostępny otwieracz "Cześć". Hb odwzajemniła uśmiech ale chyba się spieszyła a ja nie chciałem za nią biec więc odpuściłem... a po chwili to ona zawróciła i miałem okazję pociągnąć rozmowę.
Carlos - 2009-01-27, 21:56

Cytat:
Dekon87 napisał:
Dobre spostrzeżenie. Uśmiech jest bardzo ważny i naprawde ma moc.


Dokładnie :-) Czasami delikatnym albo namietnym uśmiechem można uzyskać dużo więcej niż potokiem słów.
Często dziewczynę można otworzyć samym uśmiechem, po czym jeśli ona go odwzajemni, to użyć jakiegoś komplementu który podkreśli go i kontynujemy interakcję :-)

Simler - 2009-01-28, 21:49

Tak jak widać na powyzszym przykladzie, zawsze ale to zawsze podchodzimy z pozytywna energia i usmiechem na twarzy, ten stan czesto nieswiadomie zacznie udzielac sie innym.
Zauwazcie, ze zazwyczaj gdy kierujesz usmiech do jakiejkolwiek hb ona widzac to rowniez go odwzajemnia ;-) Proste! :-D
Co do wzrostu jednym dano wzrost i sa wysocy innym natomiast ta roznica dlugosci poszła w "sprzęt" :-D :lol:

Carlos - 2009-01-28, 22:11

Cytat:
Simler napisał:
Zauwazcie, ze zazwyczaj gdy kierujesz usmiech do jakiejkolwiek hb ona widzac to rowniez go odwzajemnia



Kłania się nam tutaj zasada wzajemności i przejomowania stanu :-)
Dlatego zawsze będe powtarzał że dobry usmiech i energia to połowa sukcesu :-)

Simler - 2009-01-29, 00:04

Carlos napisał/a:
Dlatego zawsze będe powtarzał że dobry usmiech i energia to połowa sukcesu


To jest Nas dwoch, ja jestem fanatycznym wyznawcą tej zasady :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group