Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Kotwica suwakowa

Arturro-1990 - 2009-02-06, 18:18
Temat postu: Kotwica suwakowa
Kotwica Suwakowa to bardzo fajna sprawa,możesz ją użyć do zmiany inner game albo do uwodzenia kobiet.Nigdy nie używałem jej do uwodzenia kobiet ,ale za to wykorzystałem do inner game. O kotwicy dowiedziałem sie na nago.fm podczas audycji P.Sowy jednego z uwodzicieli wykorzystujących hipnotyczne techniki.
Podam ją tak jak zapamiętałem:

Wyobraź sobie ,że jesteś wśród kobiet które ci się podobają .Nagle zaczynasz sobie wczuć przyjemne podniecenie,które one w tobie wyzwalają.Te piękności które ci towarzyszą zaczynają się podniecać będąc w twoim towarzystwie.Podnieca je twój wygląd ,twoja osobowość, twój styl bycia,wszystkie w końcu starają się ciebie gorąco uwieść.Zaczynając mlgnąć do ciebie rękami ,ich zmysły zaczynają ciebie pożądać,po prostu nie samowicie je przyciągasz.Teraz kiedy to czujesz ,że je bardzo przyciągasz umieść palec na lewym nadgarstku i przesuwając do góry palec aż do ramienia zobacz jak one coraż bardziej ciebie chcą.Im palec jest wyżej tym bardziej one są do ciebie przyciągnięte,bardziej one odczuwają chęć bycia z tobą,Gdy twój palec dojdzie do ramienia to poprostu zaczynają one tryskać pożądaniem.

Porada: Daj się ponieść wyobraźni
Stosuj kiedy chcesz szczególnie przed sarge,albo podczas sarge
Po zakotwiczeniu odpal kotwice trzy razy,później ponów wyobrażenie i znowu odpal (chodzi o umocnienie reakcji na bodziec)
:arrow: Powodzenia

Simler - 2009-02-06, 19:40

Typowe dla
Arturro-1990 napisał/a:
hipnotyczne techniki.
;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group