Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Najśmieszniejsze reakcje kobiet na wasze podejście

Arturro-1990 - 2009-03-15, 10:08
Temat postu: Najśmieszniejsze reakcje kobiet na wasze podejście
:arrow: czasami bywa tak,szczególnie typ którzy podchodzą,że podczas podejścia otrzymują dziwną reakcję od kobiet.Myślę ,że to jest spowodowane niestała ramą lub w pewnym sensie metamorfozą swojej ramy.Ok,ponieważ zarzuciłem temat to opisze swoje najśmieszniejsze przeżycia dotyczące z dziwną reakcją kobiet:

-ale się wtedy uśmiałem :-D ide z dwoma kumplami jeden z nich zatrzymuje jedną z dwie dziewczyny a one go totalnie zlewają,po prostu idą dalej.Tak sie w tedy uśmiałem,on oczywiście nie dał za wygraną i poszedł za nimi.dogonił je powiedział co chciał a one na to-no już idź.

-pytamy dziewczynę o godzinę na co ona zaczęła podskakiwać mówiąc nie mam czasu nie mam czasu.Takie śmiechy:-D po prostu zaczeła uciekać,ponieważ miała bujną fryzure to nazwaliśmy ją tarzan :D.

-tym razem podchodzę sam,w nieźle wysuczonej laski.Sory ,ale musze ci coś powiedzieć-ona: nie. Ja:dlaczego _ona:bo niechce z tobą rozmawiac,mówiła w tedy tak cicho jak by ze sobą walczyła:-D

ogólnie totalne śmiechy co sprawia że podchodzenie jest zawsze bywa zabawą 8-) :-P opisujcie swoje, pozdro.

Dekon87 - 2009-04-05, 17:03

:arrow: Dwie dziewczyny ostro zagadane o swoich sprawach. POdchodze dotykam ramienia a ona się zerwała wystraszona z tekstem: "O Boooże ale się wystraszyłam"

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group