Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Słoneczny dzien pełen directów:)

Carlos - 2009-03-31, 19:39
Temat postu: Słoneczny dzien pełen directów:)
Dzisiaj postanowiłem wybrac sie z moim wingiem na miasto na jakis wypadzik, na dworze była piękna słoneczna pogoda wiec akurat na podryw,
Moje dzisiejsze początki nie były najlepsze pierwsze podejscie na ulicy.

ja"czesc poczekaj chwile"
hb " ja bardzo sie spiesze i nie mam czasu" i poszła dalej

Drugie podejscie
ja "czesc poczekaj chwile"
hb " sory ale spiesze sie" i takze poszła dalej.

Te dwie akcje dały mi do myslenia że cieżko zatrzymac dziewczyne na ulicy jak gdzieś idzie, nawet nie zdązyłem powiedziec jeszcze directa a ona poszła dalej. Jak zareagowac na taki tekst laski ze spieszy sie?

Po tych dwóch podejsciach siadłem z wingiem na lawce , by poczekac az same dziewczyny bedą obok nas przechodzic opłaciło się

Nagle patrze jakies 15 metrów od nas siada jakas hb i co chwile patrzy sie w moim kierunku- siedziała sama na lawce. Wiec oczywiscie musiałem podejsć

Ja"czesc mozna na chwile sie dosiaść ?"
hb "oczywiscie zapraszam" pierwszy IOI
Ja "intuicja mi mówi że jestes sympatyczna i chce Cie poznac, masz chwile by pogadac?"
hb"jasne bardzo chetnie kasia jestem"drugi IOI

tak ogolnie zaczelismy rozmawiać co robi w moim miescie, czym sie interesuje itp, caly czas bawila sie wlosami, wiec nie musialem za bardzo sie produkowac bo bylo widac zainteresowanie. Mysłalem by od razu wziąść ją na instant date ale za chwile musiala isc bo czekala na kolezanke.

Od poczatku interakcji zaczałem kino, zlapalem ja nachwile za reke bo zaciekawily mnie jej pierscionki, deliaktnie muskalem jej przedramie .

W pewnym momencie mówi mi tak:
hb" mój były chlopak tez tak samo sie nazywal jak ty, bylam z nim 3 miesiace ale to nie bylo to i jestem teraz sama,a wczesniej byla 5 lat w zwiazku ale tez mi sie nie ukladalo" - od razu dawała mi informacje ze jest sama i otwarta na cos nowego.
Ja" wiesz czasami zmiany sa konieczne, i warto otworzyć sie na coś nowego"
hb" zgadza sie"
Ja "kasiu fajnie mi sie z Toba rozmawia ale musze wracac do kumpla, chcialbym sie z Toba spotkac i poznac cie"
hb" chetnie jeszcze z Toba porozmawaim"
Ja" to proponuje czwartek popoludniu, wpisz mi jeszcze swoj numer"
hb"oki"

a na pozegnanie dalem jej pocalunek w policzek. Reakcja była na wszystko pozytywna

Dzieki takiej sytuacji nakrecilem sie pozytywnie i miałem ochote na kolejne otwarcia. widze przedemne idzie fajna hb, poprawilem juz mowe ciała z wczesniejszych podejsc i mówie tak

Ja" czesc poczekaj chwile musze ci cos powiedziec"
hb"słucham"
Ja "zainteresowalas mnie i chciałbym cie poznac, porozmawiamy chwile"
hb" przepraszam ale spiesze sie bo musze odebrac dziecko z przedszkola i mam meza"
wiec pozegnalem sie i poszedlem dalej. ale teraz dziewwczyny młodo juz dzieci maja

Wiec idziemy teraz do centrum handlowego, widze przy pewnym stoisku pewna ekspedientke, nie byla zajeta wiec podchodze i mówie:

ja" czesc można na chwile"
hb" prosze"
ja " bede z Toba szczery, kompletnie nie interesuje mnie ta oferta ktora tutaj handlujesz, poprostu spodobalas mi sie i chciałbym Cie poznac "
hb" miło mi "

zaczałem z nią rozmawiać, co robi itp , z jednej strony widzialem zaineteresowanie, bawila sie wlosami, dlugopisem, wiec mówie tak:

Ja" wiem ze teraz jestes w pracy i nie mozesz tutaj swobodnie pogadać ale chcialbym cie poznac, proponuje wyskoczyc gdzies na kawe"
hb" teraz obecnie jestem zajeta i raczej nie spotykam sie z mezczyznami, jedynie z moja kumpela" ( mimo ze tak mowila dalej bawila sie wlosami)
Ja " ja teraz tez mam duzo na glowie, praca mgr itp, ale kiedys mozna by gdzies wyskoczyc, zróbmy tak podaj mi twoj numer i kiedys sie zgadamy"
hb" to Ty mi podaj swój"
ja" oki ale puscil mi teraz sygnal "
hb"hehe nie, to podaj"
ja" no oki"

jeszcze troche z nia pogadalem i na koniec mówie tak
ja" ja musze juz isc, wiec pamietaj albo puscisz mi sygnala, albo zostane dla Ciebie slodka tajemnica" pozegnalem sie i poszedlem


Za pare minut robie kolejne otwarcie dziewczyna siedzi na lawce i pakuje sie"
Ja " czesc mozna na chwile"
hb" słucham"
Ja" zaintrygowalas mnie i chciałbym cie poznac, porozmawiamy?"
hb " ale tylko chwile bo spiesze sie, a czym w ogole moglam cie zainteresowac skoro mnie nawet nie znasz"
ja" poprostu podoba mi sie Twoj styl jestes dziewczyna ktora ma swietny gust i chcialem cie poznac"
hb" ale ja raczej nie spotykam sie z nowo poznanymi facetami"
ja" tak wiem co teraz myslisz pewnie kolejny facet ktory chce cie poderwac"
hb"hehe"
Ja "słuchaj zawsze bawi mnie jezęli kobieta mysli ze skoro facet do niej podchodzi i proponuje spotkanie to odrazu chce byc jej chłopakiem"
hb" no mnie zaawsze sie tak zdaza"
Ja " no wiec widzisz, kierujesz sie wewnetrznymi doswiadczenaimi zamiast otworzyc sie na cos nowego"
hb" moze masz racje"
Ja" wiem ze w naszym spoleczesntwie ludzie czesto oceniaja innych tylko po wygladzie i pewnie wiekszosc facetow ktorych spotkalas tak sie zachowywalo, ale nie nalezy wszystkich utozsamiac z jednym modelem"
hb" co masz na mysli"
ja" osobiscie uwazam ze nalezy kierowac sie czyims wnetrzem, bo co z tego ze kobieta ma sliczna buzia jak w srodku moze nie miec zadnych wartosci"
hb" masz racje"
ja " dlatego nie proponuje ci randki tylko spotkanie "
hb" mimo wszystko dziekuje, narazie musze odpoczac od spotkan, milo sie rozmawialo"
Ja" cóz w takim razie pozostane dla ciebie slodka tajemnica " i pozegnalem sie

Zastanawiam sie jak powinienem to poprowadzić by mimo wszystko dziewczyna chciala sie ze mna spotkac?


Na koniec jeszcze jak wrocalem do domu szła jakas dziewczyna wiec tez chcialem ja otworzyc wiec mówie
ja" czesc poczekaj chwile musze ci cos powiedziec"
hb" dzieki ale nie jestem zainteresowana bo spiesze sie"

Kolejny dowod na to ze ciezko zatrzymac kobiete idaca np chodniekiem, bo ludzie raczej bez celu nie chodza

Podsumowanie:
- mam jeszcze problemy by zatrzymac na dłuzej idące dziewczyny, bo mowia ze spiesza sie i nie maja czasu. Czesto nawet nie zdaze directu powiedziec a one ida dalej.

- duzo latwiej jest otworzyc kobeite ktora siedzi na lawce nawet w centrum handlowym czy tez w innym miejscu bo wtedy nie trzeba jej zatrzymywac.

- ale najprzyjemniejsze sa sytuacje kiedy to dziewczyna sama otwiera usmiechem lub wzrokiem, bo wtedy idzie wszystko jak po masle

Zastanawia mnie co jeszcze powinienem poprawic w day game by miec lepsze efekty? głownie chodzi mi o fazie po otwarciu do przeniesienia znajomosci np do jakiej kawiarni czy nc

Anonymous - 2009-03-31, 19:47

Kiedy chcesz zatrzymać laskę jaka idzie podbijaj do niej i od razu dotknij np w łokieć, ramię wtedy z uśmiechem wal "poczekaj chwilę..." albo "przepraszam CIę na moment" i walisz directa dobrze to jest pokazane przez 4you4ever z RMES.
Ja teraz też na tej zasadzie robię i WSZYSTKIE laski się zatrzymują :-)
http://www.youtube.com/watch?v=i6nxR1mSTcw

Carlos - 2009-03-31, 20:42

Cytat:
NeR napisał:
Ja teraz też na tej zasadzie robię i WSZYSTKIE laski się zatrzymują


Widze, że ciekawy sposób od samego początku eskalacja dotyku :-)
Tylko zastanawiam się jak prowadzić w najlepszy sposób ten etap po otwarciu do zamknięcia, szczególnie jeżeli chodzi o ulice. Dziewczyny z reguły spieszą się i zauważyłem po tych podejściach co robie że cieżko zatrzymać je na dłużej.
Jak można szybko ją zainteresowac? by chciała kontynuować interakcje.

Anonymous - 2009-03-31, 21:36

Dotykaj ale w umiejętny sposób.
To BARDZO przyspiesza cały proces uwodzenia, dla tego ja praktycznie przy każdym podejściu po przedstawieniu się całuję laskę w policzek (jej koleżankę/koleżanki też) to buduje komfort jeśli robisz umiejętnie.
I teraz tak -zależy co chcesz osiągnąć bo jeżeli laska się spieszy to kurde nie musisz jej zatrzymywać jak psychol, idź z nią to nie jest wchodzenie w jej ramę.
Walisz directa ona mówi Ci że się spieszy to bądź elastyczny i idź z nią kawałek pogadaj chwilę i zaproponuj spotkanie, jak wejdzie bierz numer.
Jak nie, chwilę się z nią podrocz i też powinno wejść :-)
Jak laska idzie po woli (nie spieszy się nigdzie) zatrzymuj i pogadaj z nią, zapytaj co fascynującego robi w życiu itp-wiesz zresztą jak rozmawiać z kobietami,prawda?
Co do zatrzymywania i dotyku to w naszym trailerze widać kilka rzeczy.(Masz tam np jak ja zatrzymuję laskę kładąc jej rękę na ramieniu w 20s i potem koło 50s jak ogarniam te trzy laski do kamery to jest urywek, całość była taka że przechodziłem obok nich podbijam zatrzymuje gestem "wciągającym" skupiam je w grupie,witam się, całuje trzy po kolei, przytulam, potem znowu całuje i jest git)
Obecnie jest jeszcze większe kino z naszej strony.

Carlos - 2009-03-31, 21:52

Chyba już zaczynam rozumieć jakie popełniłem błędy za bardzo je chciałem zatrzymać, a mogłem np towarzyć im kawałek drogi jeżeli mówiły że sie spieszą.

Cytat:
NeR napisał:
wiesz zresztą jak rozmawiać z kobietami,prawda?


Jak juz zaczne prowadzić konwersacje to jakoś mi to wychodzi :-) Ale chodzi mi o sam początek, np. podchodze do dziewczyny zatrzymuje ją mówie directa, i co powinno być po directie? ten początek- czy pytanie dokad idzie itp. czy cos ciekawszego?

Bo rozmowa na temat co robi fascynującego w zyciu jest interesujaca ale dopiero w odpowiednim momencie mozna to zacząc.

Anonymous - 2009-03-31, 22:00

[/quote] Bo rozmowa na temat co robi fascynującego w zyciu jest interesujaca ale dopiero w odpowiednim momencie mozna to zacząc.


Niby dlaczego w ten sposób uważasz?
Weź pod uwagę że kobietka jest zaskoczona mówisz jej wprost że chcesz ją poznać i dalej kontynuujesz w sposób nie banalny, zmuszasz ją do myślenia i tym samym sam sprawdzasz z kim masz do czynienia.
No chyba że na prawdę interesuje Cię gdzie idzie, co studiuje itp.:-)
Potem i tak to wyjdzie w rozmowie, dalszym kontakcie ale Twoim zadaniem jest ją zainteresować a nie pogadać.
Przynajmniej ja tak widzę, robię i się sprawdza u mnie.
U Ciebie może być inaczej, rób tak żebyś był z siebie zadowolony :-)

Cholera jak się cytuje ? hehhe :-)

Carlos - 2009-03-31, 22:12

Cytat:
NeR napisał:
Niby dlaczego w ten sposób uważasz?
Weź pod uwagę że kobietka jest zaskoczona mówisz jej wprost że chcesz ją poznać i dalej kontynuujesz w sposób nie banalny, zmuszasz ją do myślenia i tym samym sam sprawdzasz z kim masz do czynienia.


Bo sądziłem że jeżeli kobieta jest zaskoczona directem to potrzebuje troche czasu rzeczy ochłonąć :-) i dopiero wtedy można przejść na bardziej nie banalne tematy.

Bo załozmy że robie directa, jest zaskoczenie i od razu przechodze do pytania "co robisz fascynującego w zyciu" to na tym etapie nie pokazuje jeszcze zadnych swoich atrakcyjnych cech, poniewaz zaczynam pytać o nią.

Dlatego zastanawiam się jak powinna wygladać interakcja po directie?

bo ostatnio robie naprawde sporo podejsc na ulicy ale popelniam jakis drobny błąd i do końca nie wiem w którym momencie.
Podejrzewam że jest to własnie etap po otwarciu, zapewne żle przechodze do konwersacji i przedstawieniu siebie jako atrakcyjnego faceta.

jb41 - 2009-03-31, 22:16

Cytat:
Twoim zadaniem jest ją zainteresować a nie pogadać.
Wiec co najlepiej zrobic aby ja zainteresowac?
Cytat:
ten początek- czy pytanie dokad idzie itp. czy cos ciekawszego?
wlasnie o to mi chodzi. Co tutaj wrzucacie zanim przejdziecie do rozmowy na jakis konkrretny temat - typu opowiadanie historyjek, rozmowa o jakis innych pierodlach itp.
Anonymous - 2009-03-31, 22:31

Chłopaki,Wy podchodzicie do tego BARDZO technicznie z tego co widzę.
Dajcie spokój kobiety to PRZEDE WSZYSTKIM ludzie kurde.
Sam fakt że podchodzisz do kobiety i mówisz jej że chcesz ją poznać bo Ci się podoba stanowi o tym że masz jaja i jesteś ciekawym mężczyzną.
Do cholery co to za skupianie się na tym co jej powiedzieć?
Przecież to wszystko zależy od danej interakcji.
Podam Wam przykład, niedawno poleciałem za laską złapałem ją za łokieć i mówię "PoSZCZekaj chwilę"+ uśmiech i glębokie spojrzenie w oczy i wtedy walę jej "Wkurwił bym się nie samowicie na siebie gdybym Cię nie poznał", cały czas uśmiechając się do niej i patrząc jej w oczy (to była z wyglądu ostra laska, jak to się mówi "Wysuczona"),przedstawiam się, daje buziak w policzek+mówię jej że chcę się z nią spotkać bo teraz nie mam czasu, ona że ok.
Po czym zapisuje nr.
I dodaje że ma misję, kiedy dziś wróci do domu ma spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do tej laski jaką tam zobaczy i powiedzieć jej że ją Kocha, i wszystko co najlepsze"
Znowu buzi, pożegnanie i idę, laska ma super stan.
Ok...teraz pomyślcie czy byłem dla niej interesujący?Akcja cała trwała mniej niż minutę.
Zbyt dużo ludzi za dużo kombinuje, uwodzenie na prawdę jest łatwe :-)
Jeśli Wy czujecie się komfortowo przy kobiecie i ona przy Was, to gadając nawet o wróblach będzie fajnie.EMOCJE,EMOCJE,EMOCJE to się NAJBARDZIEJ liczy a nie "teksty" do rozmowy.
Ne ma jednego przepisu bo każda interakcja jest inna a ja jestem wrogiem tworzenia robotów z ludzi.

Carlos - 2009-03-31, 23:09

Cytat:
NeR napisał:
Ok...teraz pomyślcie czy byłem dla niej interesujący? Akcja cała trwała mniej niż minutę


Uważam że zainteresowałeś ją swoja mową ciała i dynamiką podejścia, dlatego chciała Cie poznać.

Wiem ze nie powinno skupiać sie na gotowcach, ale chodziło mi o samo założenie prowadzenia interakcji.

Czasem tak mam ze zaczynam rozmowe z nowo poznana dziewczyną i jest reakcja pozytywna, natomiast innym razem mówią ze sie spieszą i że nie moga teraz rozmawiać.



Cytat:
NeR napisał:
EMOCJE,EMOCJE,EMOCJE to się NAJBARDZIEJ liczy a nie "teksty" do rozmowy.


Emocje sa ważne ale milcząc ich nie wzbudzisz :-)
Dlatego zastanawiam się jak polepszyć swoje osiągnięcia, i jak prowadzić interakcje by powstawały te emocje?

Anonymous - 2009-03-31, 23:15

Glos-jaki masz głos kiedy rozmawiasz?
Oczy-Czy patrzysz w oczy kiedy rozmawiasz?
Postawa-Jak stoisz/idziesz kiedy jesteś przy kobiecie
O czym rozmawiasz, podaj przykład jakiejś akcji z podejścia do kobiety zakończonej sukcesem napisz o czym gadałeś, i przypomnij sobie jak się wtedy czułeś.

Carlos - 2009-03-31, 23:26

Cytat:
NeR napisał:
O czym rozmawiasz, podaj przykład jakiejś akcji z podejścia do kobiety zakończonej sukcesem napisz o czym gadałeś, i przypomnij sobie jak się wtedy czułeś.


Jedyne akcje zakonczone sukcesem przytrafiają mi się w barze, ponieważ tam dosiadając się do dziewczyn mam czas aby z nimi porozmawiać bo nigdzie się nie spieszą, bo i tak siedza i coś piją :-)
Wtedy stopniowo rozmawiam o wszystkim poprzez przygody podroze, relacje miedzy ludzkie, czy sa otwarte na nowe znajomosci itp, az po sex jezeli wykazuja chec rozmowy o tym.Generalnie jak juz wejde w ten stan to czuje sie dobrze i tematy się znajdują same.

Natomiast w day game sprawa wygląda inaczej ponieważ nie ma tego komfortu, że sie siedzi i nic nie robi. Większość kobiet spieszy się i nie ma czasu na dluższą rozmowe.
Jeszcze nie udało mi sie z sukcesem zakonczyc jakieś interakcji typowo na ulicy, Mimo ze otwieram kobiety directem to mówia ze albo sie spieszą albo cos innego.
Jak podchodze to patrze sie im w oczy i staram sie aby moje ruchy byly spokojne.
Dlatego nad tym sie zastanawiam jak można szybko pokazac swoj atrakcyjny obraz?
Co powinienem zrobić by lepiej prowadzić interakcje na ulicy?

Anonymous - 2009-03-31, 23:28

Jesteś z Warszawy?
Carlos - 2009-03-31, 23:33

nie z częstochowy
Anonymous - 2009-03-31, 23:40

NIe dobrze, w takim razie pozostaje Ci przyjechać na nasze szkolenie :mrgreen:
A po za tym, miej więcej wiary bo czuję że nie wierzysz w to że możesz poznawać z sukcesem kobiety na ulicy :-)
Zacznij dotykać kobiety, nie leć za laską mówiąc "Poczekaj chwilę"
Jeśli już jak idzie gdzieś podejdż i powiedz "Cześć" uśmiechnij się, jeśli Ci nie odpowie to powiedz jeszcze raz, wtedy odpowie max za 3im :-)
Wtedy możesz zapytać "dokąd tak biegniesz?Matura próbna?"
Wesz coś z żartem, wtedy zacznij gadać o pierdołach poćwicz takie gadki i jak otworzysz się zacznij robić directy (albo od razu wal directy-jak wolisz)
Wybieraj laski na jakich widok Ci wali serce i myślisz "zesram się nie podejdę do niej"
Otwieraj je z pozytywną energią, uśmiechem, wiarą!
Jaki masz styl ubioru, i jakie laski są Twoim targetem?
Zaraz spadam więc pisz na szybko :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group