Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Słoneczny dzien pełen directów:)

Carlos - 2009-03-31, 23:46

Mój styl ubioru, jeansy, czarna kurtka, pod spodem koszula sportowa.
Typ targetu - niskie szczuple brunetki.

Jesli chodzi o takie indirecty to mam juz to za soba, teraz głownie chcialbym zawsze zaczynac directem :-)

Anonymous - 2009-03-31, 23:57

Masz to fajnie wszystko dobrane?
Buty sportowe bardziej pewnie, tak?

To do blondynek nie podchodzisz? :mrgreen:
Ok, to tak jak pisałem wcześniej skup się na dotyku od razu przy podejściu ale z wyczuciem, potraktuj to jako świetną pomoc w otwarciu.
Skup się na glosie przeponowym (poćwicz mówienie tak żebyś czuł że głos wydobywa się z przepony)
Wyrażaj emocje kiedy mówisz np. patrząc na kobietę mówiąc jej "No bije od Ciebie tak fajna energia że musisz być moją żoną, oświadcz mi się!" wiesz z jajem, z uśmiechem.
Testuj, obserwuj zachowania i baw się przy tym dobrze, one nie gryzą (no ok później ale takie gryzienie polubisz) :-)
I to co jest najważniejsze miej wiarę w to że możesz, bo możesz.
Jak Ci laska ucieka to dogoń ją i opieprz "Hej nie sprzedałem Ci jeszcze skarpetek a Ty uciekasz ładnie to tak?Co ja się z Tobą mam!Nie lubię Cię!"
I dalej się śmiej.
Rozumiesz co i jak?
Zaplanuj sobie dziś 25 podejść do kobiet .
15e podejść zrób tylko po to zeby Ci kobieta odpowiedziala "Cześć"
Podejdź do laski jaka stoi/idzie/biegnie/lewituje/leży i wal "Cześć" patrz na nią, jak nie odpowie mów znowu do momentu aż odpowie "Cześć"
Jak odpowie odejdź i idż dalej.
A potem zrób 10ć directów zaczynając od "Cześć"
Zoabaczysz w trakcie robienia "Cześć" co to magiczne słowo daje :-)
Powodzenia i działaj, opisz jak było.Lece spać.Trzymaj się :-)

Carlos - 2009-04-01, 16:14

Cytat:
NeR napisał:
Masz to fajnie wszystko dobrane?
Buty sportowe bardziej pewnie, tak?


Jeśli chodzi o ubranie to mysle ze jest dobrze dobrane, chociaz teraz robi sie wiosna i trzeba bedzie troche zmienic styl ubioru.

Cytat:
NeR napisał:
To do blondynek nie podchodzisz? :mrgreen:


Do blondynek tez podchodze, jezeli sa ladne ale to głownie dla treningu :-D moim idealem jesli chodzi o wyglad jest niska brunetka.


w najbliższy piątek wybieram sie na miasto to pewnie zrobie sporo otwarc :-) ale pewnie znajac mnie na samym czesc sie nie skonczy :-) Jezeli powiem czesc i bedzie odrazu reakcje pozytywna to walne direct :-)
Wiec pewnie w wekend zdam relacje :-)

Carlos - 2009-04-03, 22:37

Wiec zgodnie z zapowiedzią cd mojego raportu :-) Dzisiaj także był pogodny dzień wiec wybrałem się z wingiem na miasto. Na rozgrzewke podchodze do pewnej hb:

Ja" czesc poczekaj chwile, wydajesz sie byc sympatyczna dziewczyna i chce cie poznac"
hb" oki ale ja sie spiesze"
ja " to potowarzysze Ci kawalek :-) " ( dzieki NeR :-) , zauwazyłem ze czasem lepiej przejsc sie z dziewczyna jakiś kawałek jeżeli naprawde się spieszy niż stac w miejscu, bo wtedy jezeli dziewczyna jest zainteresowana to nie ma juz wymowki że sie spieszy)
hb"oki"

Zaczałem z nia rozmawiać , jak ma na imie, dokad idzie itp, okazało sie ze chodzi do mojego bylego liceum, troche z nia pogadalem ale nie domykalem jej z nc bo za młoda była - czasami pozory myla :-)

Pozniej podszedlem do kolejnej dziewczyny ale mówiła ze sie spieszy i nawet jak chcialem isc z nia to nie była pozytywnie nastawiona wiec dałem sobie spokoj.( za chwile jeszcze z jedna mialem tak samo)

Za to kolejne podejscie było ciekawe :-) podchodze do laski:
ja" czesc poczekaj chwile, spodobałas mi sie i chce Cie poznac"
hb" ale ja sie spiesze na ...droge krzyzową :-) "
Ja " to odprowadze Cie pod kosciól :-) "
hb"oki"

zaczałem z nia rozmawiać o otwartosci do ludzi, o zainteresowaniach itp, bylo widac ze dziewczyna wykazuje oznaki zainteresowanie, ale jak na koniec zaproponowalem spotkanie to powiedziala ze niestety nie moze, bo jest zareczona i niedlugo slub- pokazał pierscionek wiec mówiła prawde. Ale jestem zadowolony bo udalo mi sie w niej w szybkim czasie zrobic jakies zainteresowanie.

Na koniec udałem sie do centrum handlowego. Widze ze na laweczce siedzi jakas hb wiec podchodze i mówie:

Ja" czesc mozna na chwile"
hb "prosze :-) "
Ja"wydalas mi sie sympatyczna dziewczyna i chce Cie poznac"
hb"oki to porozmawiajmy"

okazało sie ze dziewczyna jest bardzo otwarta lubi poznawac nowych ludzi itp. pogadalem troche i na wiec koniec mowie tak

Ja" skoro twierdzisz ze jestes tak otwarta na nowe znajomosci to proponuje spotkanie"
hb" oki, mozemy sie spotkac"

domknałem ją z NC.

Chciałem zrobic wiecej podejsc ale niestety w moim miescie ciezko znalezc az tak duzo fajnych dizewczyn.

Wnioski:
- zaczałem wiecej eskalacji dotyku przy podejsciu, ale jeszcze nie tak duzo jak powinienem- musze jeszcze nad tym popracowac.

- faktycznie po directie nie ma co zastanawiac sie o czym mowic, tylko poprostu poznawać dziewczyne.

- czasem warto przejsc sie z dziewczyną jezeli naprawde sie spieszy

- Zastanawia mnie czemu czasem zdazały mi sie jeszcze zlewki? podchodzac do jednych dziewczyn mialem rekacje pozytywna i chciały angazować sie w dłuzsza rozmowe, ale zdarzały mi sie tez podejscia ze dziewczyny nawet sie nie zatrzymywały- tylko mówily ze spiesza sie i szly dalej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group