Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Instant date

Carlos - 2009-04-16, 22:49
Temat postu: Instant date
Dzisiaj wybrałem sie na miasto, patrze na ławeczce siedzi sama hb i widze ze czeka tak bez celu :-) Podchodze do niej i mówie:

Ja" czesc mozna na chwile"- teoretycznie brzmi to jak pytanie ale powiedziałem to w sposob twierdzący i w sposób na Jamesa Bonda :-D
hb"jasne"
Ja" wydałas mi sie sympatyczna dziewczyną i chciałbym cie poznac, masz teraz czas by porozmawiac?"
hb "tak"

Wiec zaczelismy rozmowe, pogadalismy ogólnie o tym co ty robi, zainteresowania, pasje itp. okazało sie ze dziewczyna ma teraz przerwe miedzy zajeciami i wyszła się poopalać na laweczke. Po dłuższej chwili rozmowy mówie:

Ja" proponuje abysmy przeniesili sie do jakies kawiarni na cole, tam za rogiem znam takei fajne miejsce"
hb"oki"

Poszlismy do tej restauracji ale po drodze przypomnialem sobie ze jestem bez kasy :-D Wiec mówie do dziewczyny ze przejdziemy kolo bankomatu bo musze wziasc jakies pieniadze. Dochodzimy do bankomatu a tam straszna kolejka. Hb mówi:
ona" to dzisiaj ja postawie" sadże ze to był IOI :-D bo gdyby nie mysłała podświadomie o kolejnym spotkaniu to nie proponowałaby że ona postawi.

Poszlismy wiec do kawiarni, wzielismy coś do picia i dalej kontynuujemy rozmowe. W miedzy czasie zadzwonił jej były w sprawie wesela, Troche lipa jest z tym ze rozeszła sie z nim tydzien temu, ale idzie z nim na wesele, bo jeszcze obiecała jak byli razem. Dziewczyna ta mówiła mi ze nie ma ochoty tam z nim isc ale skoro obiecała a ze jest słowna to pojdzie.

Pozniej dalej gadalismy o zainterowanaich itp. W pewnym momencie mowi tak
hb" bede musiała za chwike sie zbierac na te zajecia" po czym chwile widac ze wacha sie i mówi:
hb" albo zrobie sobie dzis wolne i nie pojde :-) " wydaje mi sie ze to tez było IOI.

Pogadalismy jeszcze troche po czym poszlismy przejsc sie do parku a na koniec odporwadziłem ja na pks. W sumie byłem z nią około 3 godziny.
Na koniec zaproponowałem kolejne spotkanie w srode jak bedzie miała przerw miedzy zajeciami i chetnie sie zgodziła.

Jedynie zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem że nie domknąłem jej dzisiaj z kc? bo obawiałem sie ze moze to być za szybko, bo dziewczyna prawie mnie nie zna, dzisiaj ja dopiero poznalem i w sumie spedzilem 3 godziny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group