Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - [LR] Mój pierwszy MILF

Still - 2009-05-10, 22:41
Temat postu: [LR] Mój pierwszy MILF
MILF - Mother I'd Like to Fuck (Mamuśka którą chciałbym przelecieć)

Obiecałem wam raport i muszę wywiązać się z tej obietnicy :D Ostatnio byłem trochę zajęty przez naukę, ale znowu mam chwilę wolnego czasu. Tydzień do następnej matury.

Początek tej przygody datuję na mojego ostatniego FR-a. Po cały dniu chodzenia czułem, że nogi wchodzą mi do dupy. Wracałem do domu od Gopeda. Było już ciemno. Zająłem wolne miejsce w autobusie. Byłem ubrany w krótkie jeansy, wysokie conversy, t-shirt i czarnaą kamizelkę. Stylowo. Po chwili podeszła do mnie blondynka. świetne usta, dwadzieścia kilka lat, duży dekolt i wyeksponowane piersi.

HBmilf: Mogę tutaj usiąść?
HighVoltage: Poczekaj chwilę..
HBmilf Tak?
HighVoltage: Jeszcze chwilę..
HBmilf: No..
HighVoltage: Ok możesz usiąść.
Zaczęła się śmiać i usiadła obok mnie.
HighVoltage: Jeszcze się nie przedstawiłem. Jestem HighVoltage.
HBmilf: Miło mi. Jestem HBmilf (w tym momencie zabiła mnie swoim seksowny uśmiechem)

Jako, że byłem zmęczony to nie starałem się zbyt bardzo w rozmowie. Zresztą rzadko to robię. Nie potrzebuję na nowo inicjować konwersacji i popisywać się moim umiejętnościami werbalnym. Zapytałem się jej po prostu jak spędziła dzień i co robiła. Okazało się, że była w barze to zacząłem ją przedrzeźniać, że będę musiał ją zanieść do domu i ułożyć w łóżku, bo tyle wypiła, a jutro niczego nie będzie pamiętać. Bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt. Zacząłem jej opowiadać moje szalone imprezowe historie, później przeszliśmy na temat pasji. Okazało się, że tak jak ja ćwiczyła capoeire. Znaleźliśmy poprzez krótki czas bardzo dużo podobieństw.

Zawsze miałem problem ze zmienianiem tematów, ale zauważyłem, że ostatnio zacząłem robić to naturalnie. Wertowałem tematy jak szalony. Podczas rozmowy w ogóle nie myślę. Wolę siedzieć cicho i dać dziewczynie mówić niż zastanawiać się o czym moglibyśmy pogadać. To jest esencja vibe. Wszystko jest dla przyjemności, a częste zmienianie tematów daje tą przewagę, ze dużo łatwiej znaleźć "wspólny język".

Ważne w tym wszystkim było to, że nasza rozmowa była mało logiczna. Byliśmy w niej tak ekspresywni, że widziałem wzrok wszystkich pasażerów na nas. Po kilku minutach ściskaliśmy się, przepychaliśmy, a później ona drapała mi plecy tipsami. Widziałem zazdrosne kobiety :D

W rozmowie było kilka pauz, kiedy patrzyliśmy sobie głęboko w oczy jakbyśmy mieli się zjeść.

HBmilf: Miałam ostatnio poważną operację.
HighVoltage: Jak na kobietę po operacji wyglądasz całkiem seksownie (EC)
HBmilf: Ty też... (uśmiech)

Zbliżał się mój przystanek. Wymieniliśmy się numerami i wysiadłem. Po minucie dostałem od niej sms z buziakiem. Wysłałem jej sms, że właśnie zamawiam na stacji benzynowej 4 hot dogi.

Napisała na drugi dzień, by się spotkać. Nie dosłownie, ale ja tak odbieram każdego sms od laski :P Umówiliśmy się tego samego dnia. Nie miałem możliwości żeby wziąć ją do domu, dlatego umówiliśmy się na mieście. Przed naszym spotkaniem podała mi jeszcze swój profil na naszej klasie. Z ciekawości wszedłem na niego. Patrzę pierwsze zdjęcie i widzę ją z dzieckiem. Dziecko mogło mieć z roczek? Pod spodem komentarze "gratulację", "śliczna córka" itd. Wtedy zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z mamą. Przez moment biłem się z różnymi myślami, ale ostatecznie postanowiłem, że spotkam się z nią.

Poszliśmy do knajpy. Zamówiliśmy kamikadze. Jako, że byłem zaprzyjaźniony z kelnerem to dostaliśmy więcej i mocniejsze. Siedziałem obok niej, złapałem jej rękę i uścisnąłem, a ona to odwzajemniła. Rozmawiałem i robiłem kino. Odwzajemniała mi się tym samym. Jej ręce wędrowały w kierunku mojego krocza. Jeżeli dojdziesz do punktu, gdzie wspólnie się pieścicie to wszystko staje się łatwiejsze. Kino stosuję tylko w dwóch celach. Po pierwsze by doprowadzić do wspólnego dotyku, a po drugie, by podniecić kobietę.

HBmilf: Kiedy jestem w klubie wszyscy kolesie stawiają mi drinki. Czasem mnie to denerwuje, bo są cholernie nachalni i chcą mnie upić.
HighVoltage: Tak, a przecież każdy wie o co im chodzi.
HBmilf: O podryw czyż nie?
HighVoltage: Właśnie! To bez sensu, że szukają wymówek i są tacy nachalni. Próbują być cool kiedy tak naprawdę mężczyzna nie powinien nic robić by mieć sex z kobietą, bo kobiety też kochają seks. Po prostu większość kolesi nie zna prawdy o tym czego kobiety chcą.
HBmilf: Tak to prawda ehhh

Zaczęliśmy rozmawiać o swoim doświadczeniu z seksem. Opowiedziałem jej, że punkt G to jeszcze nic w porównaniu ze stymulacją głębokiego punktu. Wspominałem jej o orgazmach jakie mogą towarzyszyć seksowi analnemu (jestem wielkim faname tego rodzaju seksu). Powiedziałem jej, że idę do toalety. Poszedłem i po kilku minutach wróciłem. Złapałem ją za włosy odchyliłem i zacząłem całować jej szyję, a ona złapała mnie za krocze. Drażniłem się z nią. Patrzałem na jej usta jakbym miał ją zaraz pocałować, ale powstrzymywałem się. Samokontrola strasznie kręci dziewczyny. W jaki sposób powstrzymać LMR? Być proaktywnym! Samemu zarzucić drobny LMR. Wystarczy minuta w której się powstrzymujesz i już zmniejszasz prawdopodobieństwo oporu kobiety. Z tym nie można przesadzić.

To co było ciekawe, to fakt, że nie wspomniała mi jeszcze o swoim dziecku. Widziałem je tylko na naszej klasie. Postanowiłem, że nie będę drążył tego tematu.

Powiedziała, że musi iść do toalety. Wskazałem jej drzwi i czekałem na nią. Po chwili znudziło mi się to czekanie i wszedłem do środka (musicie wiedzieć, że wtedy byłem już trochę zalany po piwach i shotach). Nie planowałem tego dnia domknąć tej dziewczyny, tym bardziej, że mogła mieć ostatnio jakieś niemiłe doświadczenia z facetami, bo wychowywała sama dziecko. W każdym razie spontanicznie wkroczyłem do środka. Przyparłem ją do ściany i zacząłem ją całować. Później zacząłem lizać jej szyję i jednocześnie stymulowałem jej cipkę przez spodnie. To spowodowało, że strasznie się podnieciła. Ja zresztą też. Dostałem pełnej erekcji, więc wziąłem jej rękę i położyłem na moim fiucie, a ona zaczęła się nim bawić. Kiedy rozpinałem jej spodnie, zaalarmował mnie mój pajęczy zmysł. W ostatniej chwili poczułem, że będzie chciała stawić ASD, więc po prostu spowolniłem i wyluzowałem się. To był strzał w dziesiątkę.

HBmilf: Mam na Ciebie cholerną ochotę... Chodźmy do Ciebie, mam niemiłe wspomnienia z toaletami.
HighVoltage: Powinnaś do mnie jutro wpaść.

Poszliśmy później na jeszcze jedno piwo. Zabrałem ją w romantyczne miejsce do bramy, która znajdowała się przy główny rynku. Było między nami niesamowite napięcie. Nie chciałem go rozładować, więc uważnie co jakiś czas seksualnie eskalowałem i zatrzymywałem się.

Odprowadziłem ją na autobus. Pożegnaliśmy się buziakiem.

Na następny dzień podjechałem po nią samochodem. Kiedy byliśmy już u mnie, poprosiła mnie, bym coś zagrał na gitarze. Trochę się powygłupialiśmy i poszliśmy do łóżka. Lubiła pozycje na pieska, co mi się też bardzo spodobało. Dochodziła bardzo głośno. Dziwne, że rodzice mnie jeszcze nie zabili :P

Po seksie, przeszliśmy się na papierosa. Wtedy sama napomknęła o swoim dziecku. Trochę pogadaliśmy o tym. To było niesamowite, bo sam seks był jakby totalnym przypadkiem. Wydarzył się tak spontanicznie, gdy byliśmy u mnie, a później byliśmy dalej tacy sami. Pytała się kiedy może wpaść, ale wiedziała, że nie dam jej wyłączności. Nie przeszkadzało jej to.

-HighVoltage (aka Still)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group