Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - [FR] Zabawowa noc z przyjaciółkami - SP czyni cuda

joaquin - 2009-06-18, 21:49
Temat postu: [FR] Zabawowa noc z przyjaciółkami - SP czyni cuda
Ogólnie na wstępie napisze że średnio lubię pisać raporty ale zrobię wyjątek...... Smile

Jakieś dwa tygodnie temu zgadałem się z dwiema przyjaciółkami aby jechać do klubu. (jedna to hb8 - M , druga SHB - E).
Na początku poszliśmy do klubu SEN. (mieliśmy się spotkać z jeszcze dwiema koleżankami Mki. No ale wyszło w klubie już po wejściu że nie przyjdą..Postanowiliśmy posiedzieć chwilę w tym klubie. (ogólnie jeśli chodzi o Kielce to odradzam klub Sen - według mnie najgorsze miejsce w CK).
Zajęliśmy jakąś ciasną lożę i zapaliliśmy papierosy żeby obejrzeć klub, a ja żeby poszukać targetów... Zauważyłem fajny set - 2 HB5, HB6 i HB9..
No to target znalazłem. Ich loża była nie daleko to EC z targetem - HB9, widzę że się uśmiecha, to odwzajemniam. Zaczynam rozmowę z przyjaciółkami, siedziałem w środku a jedna z nich głowa oparta o mnie i gadamy, jak to zwykle się z nimi kawałek nie widzę to wychodzi pasjonująca rozmowa i kupa śmiechu.
Laughing
Zauważyłem że target ciągle obserwuje, nawet powiem że wlepia gały we mnie. Pomyślałem że i tak jestem w śnie jeszcze z pół godziny to rozkręcimy imprezę. Na parkiecie jedno kółeczko dziewczyn, takich średnich 5-6. No to biorę przyjaciółki i bawimy się, (super przyjaciółki - MEGA SP Very Happy ) Widzę że w klubie sztywno i prawie nikt nie tańczy to biorę 2 laski z jakiejś loży, mało ważne i tak po kolei z 8 dziewczyn wyciągnąłem, a na końcu oczywiście target.
No tańczę z nią troszkę więcej i bardziej erotycznie. W między czasie widzę jak E spławia jakiś pijanych frajerów. Dostaję IOI: " czy to twoja dziewczyna?"
Ja: "wszystkie ładne dziewczyny są moję" i szelmowski uśmiech.
W tym momencie podchodzi E i M i mówią że zmieniamy miejscówkę i że czekają na mnie przy wyjściu. No to ja wyjmuję telefon:
"wyglądasz na dużą dziewczynkę. wiesz co robić."
Ona wpisuje i "jakby coś to mam na imię Ania." . buzi w policzek i spadam bo oprócz niej to w klubie nie było nic a nic ciekawego.

No to zmiana miejscówki na Audytorium - według mnie jedyne miejsce w CK gdzie można się naprawdę bawić i gdzie jest masa targetów. No może oprócz UltraVioletu ale tam wpuszczają od 24 lat.
No więc przed wejściem już widzę dwie tancerki HB8. Do klubu wchodzę z przyjaciółkami pod ramię i od razu widzę na nas wzrok wszystkich AFC przy barze.... Piękne uczucie, zresztą do klubu weszła jedyna osoba która może zapewnić tym biednym kobietką zabawę.
Zajmujemy loże na przeciwko fajnego setu, ale widzę że to Hb w wieku około 25 lat, ja mam 19 od dziś. Very Happy
Idąc do loży oczywiście idziemy tak przez parkiet przez drugie schody żeby cały klub widział, no i żeby zlokalizować wstępnie najlepsze HB.
Ten wzrok ludzi wprawia w taki stan że chce się wyjść z siebie, stanąć obok i bawić ze sobą Smile
Zajmujemy loże i oczywiście kelnerka od razu puszcza IOI: poprawia włosy i uśmiech na twarzy.
JA: "nie musisz poprawiać włosów i tak wyglądasz nieźle"
Ona: "dziękuję i Embarassed ". Nie była moim celem a kocham wprawiać ludzi w dobry stan i sprawiać aby czuli się dobrze.
Zamawiam sok, psiapsióły biorą piwo. Ja przyznam szczerze na początku jeszcze przed wejściem do Snu wypiłem piwo a nie chciałem tego dnia pić.
Zauważam mieszany set a w nim HB9 tak około 20 lat. Pomyślałem pierwszy cel ale kurcze do mieszanych setów jeszcze nie podbijam. Akurat okazało się że chcąc zapalić z M i E nie mamy zapalniczki no i wtedy ja służę pomocą Very Happy
Mam szczęście tego wieczoru gdyż set gdzieś sobie poszedł a została tylko Hb 9 i jej koleżanka Hb6. No więc pytanie: "macie ogień"
Target mówi że oczywiście i zaczyna nerwowo szukać w torebce.
Ja: "spokojnie nie śpieszy mi się" i wpieprzam się w lożę pomiędzy nie. Wiem że nie mam za dużo czasu za nim wróci reszta setu. Więc od razu zaczynam rozmowę od negów i kina. Zrobiłem sześcian HB6, ale obie potem sypały IOI co nie miara. Powiedziałem że wracam do przyjaciółek bo ktoś musi je zabawiać. Chciały żebym został ale powiedziałem:
"wiecie gdzie mnie znaleźć".
Nie chciałem się skupiać tylko na tej HB. Aaa i jeszcze coś co pominąłem, wzrok kolesi z loży obok którzy widocznie chcieli podbić ale jak podszedłem to kopary im opadły. Omal nie wybuchłem śmiechem robiąc sześcian i trzymając rękę HB Laughing
Wróciłem do mojej loży i zapaliliśmy, wypiliśmy soczek i na parkiet czyli tam gdzie czuję że mogę wyładować energię...
Taniec z moimi hbkami i energia się ulatnia. Wpadam na pomysł aby wbić się po drabinie na takie specjalne podwyższenie na którym tańczą trzy tancerki. Oczywiście jak wpadam na pomysł tak go realizuję. Nie tańczę długo bo facet z ochrony coś krzyczy to schodzę i dostaje opierdol ale także numer jednej HB żeby zadzwoniła do mnie jak już będę mógł wejść a ten baran mnie nie wyrzuci Smile
Wracam na normalny parkiet. Tam widzę E i M otoczone przez kółko frajerów którzy podbijają przez pół godziny zbliżając się 2 cm na minute.
(jak pomyślę że rok temu też taki byłem to....... dobra koniec wspomnień)
Zauważam świetną czarnulkę, ładnie podkreślone usta i super ciało, dla mnie SHB. No więc podbijam i zabieram ją z seta, widzę że wie o co mi chodzi, zabieram ją pod ściane, chwila gadki o niej, w między czasie zabawa włosami i ręką, jakiś neg i droczenie się. KC wchodzi bez problemu.
Widzę że E obserwuje mnie i potem rzuca, że umiem się bawić... Nie wiem do dziś o co jej chodziło.
Biorę numer i wracam ratować moje przyjaciółki od frajerów te zaczynają taniec ze mną i pokazują że jestem facetem z którym przyszły i jedynym w klubie który daje im zabawę. Taki taniec - trójkąt, ja w środku Very Happy
Wracamy do loży po rzeczy bo okazuje się że już 2 w nocy a ja musiałem wstać o 6!!! Kurcze szkoda. Klub był nasz Laughing
Po drodze spotykam moją HB9. Chcę wziąć numer ale tu poszedł tekst: "ale ja mam 29 lat i mam męża"- pokazuje mi obrączkę, kurcze to prawda. To ja jej buzi w policzek i "szczęścia w małżeństwie życzę" Twisted Evil
Bierzemy rzeczy z loży i wychodzimy przed wejściem stoi czarnulka od KC, pyta czy już idę. Potwierdzam, biorę od niej numer. I jeszcze Kc w usta ale bez języczka i spadam.

Jestem początkującym ale stale się uczę i wykorzystuję tylko negi, push i pull oraz na starsze HB sześcian. Wiem że jeśli ja jestem zadowolony i szczęśliwy to moje targety też łapią ten stan. W między czasie na parkiecie obtańczyłem wiele HB i to całkiem seksualnie ale nic specjalnego nie znalazłem a ja kurcze strasznie wybredny jestem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group