Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Net Game - Jak zaczac

dzeq - 2010-02-16, 07:54
Temat postu: Jak zaczac
Heja,

Jak zaczac Net game - napakowany nadziejami wchodzisz na portal pokemony.pl i widzsz wszystkie te laski - wow wogole nie bede ruszal sie sprzed kompa i same przyjda zeby mi loda zrobic :D

Osobiscie dopiero zaczynam ale kilka porad na poczatek ktore mi pomogly
1. Jesli macie profil to ma byc dopracowany zadnych literowek i innych skutkow lenistwa
2. Jak nie jestes piekny zamow sobie karykature albo inny sposob zeby pokazac ze jestes nieprzecietny bez pokazywania ryjka w calej okazalosci - tutaj mozesz miec najfajniesza osobowosc i tak Dziewczyny sadza po focie.
3. Duzo dalo mi zalozenie profilu ze zdjeciem pieknej laski. Dane uzupelnilem moimi idealami zeby miec panne jaka bym chcial no i czekasz. Masz piekny przekroj tego co lata w sieci do pieknych kobiet, ile sfu i przepraszania ze zyje wysylaja kolesie. Zainteresowani niech pisza na priv to moge podrzucic kilka probek, ale polecam ten eksperyment.
4. swietne miejsce na lingwistyke i lekcje wyslawiania sie - tempo nizsze mozesz sie namyslic a potem wchodzi w krew :)
5. NET GAME nie zastapi interkacji z piekna zyjaca kobieta!!! Net jest miejsce poznania i koniec

Zapraszam do dyskusji i wymiany DOSWIADCZEN - kowboje klawiatury ( Mam nadzieje ze takich tu nie ma :P) mowiacy "sadze ze" bo nigdy nie probowalem zapraszamy do wysyalnia wiadmosci do najblizszej sciany :D


POZDRO

DZEQ


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group