Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Rozwój osobisty - BeSexy - There's no tomorrow.

BeSexy - 2010-12-19, 13:28

Ostatnio sporo zastanawiałem się nad tym, jak zrobić kilka kolejnych kroków do przodu w samorozwoju. Pomógł mi w tym art, który mi przesłał Playas, w skrócie "wypisz swoje dobre i słabe cechy i po prostu pracuj nad tymi słabszymi"

Dość już ciągłego "bawienia się" w napięcie, chemię i eskalację.
Obecnie bardziej pracuję nad:
-totalna szczerość i otwartość
-emocjonalna rozmowa, rapport
-bycie bardziej towarzyskim
-bycie bardziej stanowczym

Póki co widzę, że zmiany na plus są takie, że nie muszę się obawiać, że laska mnie czymś zagnie, bo nie ma czym i jak.

BeSexy - 2010-12-26, 18:18

Wciąż pracuję nad cechami z posta powyżej.

Ostatnio w klubie poznałem Hb w wieku 26 lat.
Na początku próbowała mnie zdyskwalifikować przez wiek i nawet traktowała mnie jak syna(rodzicielskie poklepywanie mnie po ramieniu), za co ją zresztą zbeształem, bo mi sie to nie podobalo.
Później więcej było jednak tych przyjemnych momentów.

Gdy poszlismy po raz kolejny na parkiet, rozpialem jeden guzik u dolu koszuli, ona włożyła swoje ręce pod nia i zaczęła mnie pieścić. Oczywiscie odwzajemnilem jej się. Po chwili odplynelismy. Mysle, ze przez chwile, byl to nawet pewien rodzaj transu.

Gdy w pewnym momencie ją wyizolowałem, zacząłem delikatnie masować jej cipkę przez spodnie, ale było to za szybko, więc atmosfera opadła, a w raz z nią całe napięcie.

HB kilka razy mi wspominała, jaki to inny jestem, niż cała reszta jej kolegów. Najbardziej rozwaliło mnie: "Twoje dziewczyna będzie miała z Tobą dobrze. Taki inteligentny, w MIARE przystojny i czarujący"

Zauważyłem, że podczas tej interakcji byłem bardzo stanowczy, txt'y typu "nie pierdol!", "czy ty kiedyś przestaniesz gadać?->KC" były na porządku dziennym. Oczywiscie do tego duzy leading z mojej strony(tyle ze bez przesady, bo zdarzylo sie, ze to ona mnie prowadzila za reke)

Spędziliśmy razem prawie całą imprezę, na przemian rozmawiając ze soba i pieszcząc się.

Ta interakcja, oprócz wielu przyjemnych wspomnień, dała mi od cholery doświadczenia. Czarno na białym widziałem, jak duże znaczenie ma prowadzenie kobiety i jak je to bardzo pociąga(raz mi o tym HB wspomniala w rozmowie). Z drugiej strony trzeba też kobiecie dać wystarczająco dużo miejsca, żeby interakcja była wspólna, tak aby dwie osoby w nią inwestowały.

BeSexy - 2010-12-31, 17:14

Z okazji Nowego Roku, życzę wszystkim bycia coraz lepszą wersją samego siebie :)
Happy New Year! :)

P.S. Zamykam dziennik, a z racji Nowego Roku zakładam nowy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group