Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha Events - PickUp Quest HARDCORE 1-3 Maja - Kraków

Playas - 2010-05-03, 22:21
Temat postu: PickUp Quest HARDCORE 1-3 Maja - Kraków
Witam wszystkich uczestników!

Wklejajcie tutaj swoje opinie o evencie jak i o trenerach Be Alpha, a także o akcjach, które widzieliście w ich wykonaniu.

Każda opinia jest dla nas ważna, dlatego liczymy na Wasze wsparcie!

Już niedługo wrzucimy tutaj części naszych wykładów, zaś w zamkniętej strefie forum, ważne materiały.

dzeq - 2010-05-04, 07:06

Witajcie :))

PUQ - Tym razem pasowal mi bardzo. Formula gdzie caly nacisk jest na rozwoj a misje nie maja charakteru "nabijania fragow" tylko maja nam pomoc sie rozwijac jest rewelacyjne :)

Terenerzy jak zwykle siedzieli za uchem i mowili nam ze mamy sie wziac w garsc i zaczac ogarniac piekne kobietki :)

Fajne towarzystwo, kilka nowych twarzy kilka dobrze znanych :))

Ogolnie rewelacyjnie sie bawilem, odrabiam teraz sen i wracamy do dzialania!

Pozdro

DZEQ

Mad Mike - 2010-05-04, 11:49

Siema :)
Mój pierwszy PUQ i jestem pozytywnie zaskoczony :) Masa niesamowitej energii,fascynujących chwil,masa śmiechu i dobrej zabawy :)
Trenerzy- dla nich wieczna chwała i podziękowania :)
Takiego czegoś mi brakowało. :)

Pokój!

twizzer - 2010-05-04, 18:41

to mój drugi PQ i widzę ogromną różnicę, widać że be-alpha się rozwija i doskonali. Osobiście bardzo się rozwinąłem, jak wróciłem do domu to miałem wrażenie, że minął miesiąc. To najbardziej intensywny weekend w moim życiu. Żeby nie było, dzisiaj już zaliczyłem jedno podejście i nie zamierzam jakoś przestawać - to chyba najlepiej pokazuje jak zmienił mi się sposób myślenia.

Bardzo mi się podobała merytoryczna forma. Nie musi być żadnych nagród. Zadania bardzo fajne, w rozwojowym schemacie (najpierw otwarcia, potem otwarcia + interakcja, otwarcia + domknięcia).

Ciężko jest mi ubrać w słowa wszystkie swoje uczucia z tym związane, mam burzę w głowie. Było po prostu mega. Chciałbym żeby moje życie było jak PUQ Hardcore.

kienzen - 2010-05-04, 20:18

Jeden z najfajniejszych wypadów w jakich wziąłem udział. Jechałem z dwoma założeniami - chcę zdobyć motywację do podchodzenia w dzień i poćwiczyć to na tyle by mogło wejść mi to w nawyk ,a po drugie po prostu dobrze się bawić.
Pełen sukces w obu aspektach!

Nowa forma mi również o wiele bardziej podoba się od poprzedniej. Sam udział i te małe sukcesy jakie każdy z nas odnosił są o wiele lepszą nagrodą niż wibratory itp. gadżety zdobyte po wymuszonych,seryjnych podejściach.
Seminaria w sali na piątkę, mi chyba sporo dały.

Ankiety - najgenialniejsze zadanie kiedykolwiek!

Poza tym miło było po prostu polatać taką grupą po mieście czy zjeść razem obiad, żartując razem przy stole :)

cerkiewny - 2010-05-10, 00:05

Wnoszę bezapelacyjny pozew o morderstwo.

Zabiliście we mnie chłopczyka, chłopca, mężczyzne i faceta. Obudził się dziki dzik...

Pierwszy PQ w moim życiu, i chociaż nie zdziałałem wiele na miejscu, to złamało się we mnie dużo barier społecznych. Postęp ogromny i rezultaty natychmiastowe. Na pewno zawitam na kolejnych PQ.

Jeśli chodzi o formę szkoleniową, to jest ona bardzo fajna, natomiast dodałbym więcej akcji typu "jestem dzikiem" i rozpoczął od nich wyjazd.

Pozdro dla całej ekipy z PQ!

dzeq - 2010-05-17, 11:52

Kazdy chce byc dzikiem, nie kazdy potrafi to tylko wydusic z Siebie :)
Playas - 2011-02-14, 17:11

A ja wciąż czekam na date festiwalu i ceny biletów!
Playas - 2011-03-09, 21:24

http://www.sunrisefestival.pl/

Data festiwalu już jest:

22-24 Lipca

Bilety
Pt - 125 zł
Sb- 130 zł
Nd- 69 zł

Karnet pt-sb: 240 zł
Karnet na wszystkie trzy dni 300 zł

Nocleg zarezerwowany z dużym wyprzedzeniem ok. 50 zł/dobę

Koszt wstępu na PUQ (pt-nd) przewiduje na 200 zł/os.

Jak Wy to widzicie?

Damian - 2011-03-09, 21:30

I spoko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group