Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Nic wielkiego ,ale mnie bardzo cieszy

kienzen - 2010-05-04, 20:44
Temat postu: Nic wielkiego ,ale mnie bardzo cieszy
Siedząc w sali na PUQ w niedziele zawarliśmy z Konradem i tweezerem układ - w maju każdy z nas zrobi w ciągu dnia przynajmniej jedno podejście. Taka wersja minimum. Brak podejścia to 50zł kary - na koniec miesiąca pomyślimy na co te ew. pieniądze przeznaczyć.

Godzina 20.20 ,skończyłem korepetycje ide na przystanek, dreczony myślą ,ze nie zrobiłem jeszcze mojego podejścia i jak to chujowo bedzie zawalić już pierwszego dnia...
Stała tam samotna blondynka, nawet sie nie przyjrzałem dokładnie. Nic lepszego mi do głowy nie przyszło
- Był już Z-2?
Odpowiedziała ze wschodnim akcentem ,ze nie i ze tu taki nie jeździ.No tak, wyremontowali już tory i mogę jechać tramwajem. Ona pyta mnie o drogę na "wyścigi". Radze jej żeby pojechała tramwajem bo to szybciej, ona ze nie jest pewna czy tramwaj tam jedzie,ja też w sumie nie wiedziałem. Kobieta była naprawdę uśmiechnięta i zainteresowana.
Skończyło się na tym ,że poszedłem na przystanek tramwajowy mówiąc ,że jeśli jedzie to jej pomacham i przyjdzie do mnie.
Dwa tam jadą. Macham jej.
- Jadą, chodź do mnie!
I w tej chwili nadjechał jej autobus niestety.
-Pojadę autobusem!
Krzyczy do mnie przez połowę ul.Puławskiej
-No to miłego wieczoru!
- Tobie też!
I jeszcze pomachała mi siedząc w autobusie jak odjeżdżał.

Nie była to jakaś spektakularna akcja, ale właśnie takich podejść brakowało w moim życiu dotychczas. ?wietnie się po tym poczułem, ona na pewno też.To właśnie z myślą o wyrobieniu sobie takiej spontaniczności służyły te wszystkie wyjścia czy udział w Pickup Questach.
"Z niczego" zrobiła się super spontaniczna interakcja i gdyby ten autobus przyjechał 30sek potem miałbym z nią super instanta jadąc tramwajem.

dzeq - 2010-05-06, 11:34

od 17.05 dolaczam do waszego Paktu :)
Anonymous - 2010-05-12, 01:31

Stary zawsze jak o Tobie pomyślę to mi się gęba cieszy przez to że taki mega pozytywny ziom jesteś :)
I teraz mi wpadło do głowy jak by było fajnie jak byś dupkom mówił "Cześć jestem Adam, wyrucham i spadam" :-)
Wyobraziłem to sobie jako Twój otwieracz i się śmieje w cholerę pozytywnie :-D

kienzen - 2010-05-12, 23:22

Haha, zapamiętam i na pewno zastosuję :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group