Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - Encla wczoraj

dzeq - 2010-05-19, 08:36
Temat postu: Encla wczoraj
Hejo,

Ekipa enclavova sie nieco wykruszyla wiec wczoraj podbilem sam:)

Bylo fajnie. Nastawilem sie na maksymalna gre - otwieram wszystko co mi sie podba, bawie sie i pracuje na parkiecie. Pracuje tez nad jedna z moich slabosci - braku uporu w dazeniu do celu.

set 1 - 2 kelnerki za barem :D
Pozartowalem ze wode sprzedaja i to swietny biznes ( zamowilem mojito bez wody i byl prawie sam lod :P ) pokazalem im sztuczke, maly ruch wiec wchodzilo. niestety izolacja byla trudna :D
set 2. ruda i czarnulka - otwarcie na pierdole ( juz nie pamietam), szybkie budowanie wartosci, niestety nei moglem sie zdecydowac :) bo jedna byla sliczna bruneteczka a druga ladna ruda :D Znacie mnie - wiecie o co chodzi.
Directy nie weszly - to byly mocno zatarczowane imprezowki. Cos pewnie zle zrobilem :)
Spotkalismy sie potem w tancu - ale tez bez fajerwerkow :)
Set 4 to dosc pijana czrnulka ktora potem przez reszte wieczoru wciskala mi swoja wielka kumpele (BLE :(( )
set 5 i 6 otwarcie na parkiecie uczace mnie uporu :P ale znow bez rewelki :D
potem znow buzka zaczela pracowac - otworzylem 3 panny siedzaace na krzeslach na gorze :)) bylo wesolo ( byly slekko wciete) co troche mi psuje obraz tego setu. wolalbym wiedziec ze podrywam trzezwe trudniejsze cele. wyizolowalem jedna z nich niestety bez KC tylko numerek.

ale to byl pierwszy tak wybuchowy wieczor dla mnie kiedy bylem SAM w klubie. zero wsparcia, zero znajomych tylko ja i dzika dzungla :D

Jestem z siebie dumny gdyz gralem jak gdyby nigdy nic i moj stan nie mial zadnych negatywow.

P.S spotkalem naszego ulubienca Ad..ta - z kredytem zaufania chcialem go zobaczyc w akcji. nic. bite 2h krecil sie dookola parkietu i oblokiwal panny. A byly wszystkie rodzaje - duze niskie piekne i srednie. nie mozna powiedziec ze zadna nie mogla mu podpasowac. Bylo standardowe koleczko zatrudnionych panien ( slicznotki :P ) wiec bylo w czym wybierac.

Mateusz - byla ognista PIEKNA ruda dziewczynka. Podbilem. byla slodka. prawie dostalem piacha w nos od JEJ DZIEWCZYNY obcietej na faceta ktora mogla by startowac z kilkoma moimi znajomymi w konkursie kto nosi spodnie.....ok 1,5 min od otwarcia do "sory faceci mnie nie kreca....."


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group