Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Hardcorowa laska

kienzen - 2010-05-24, 01:47
Temat postu: Hardcorowa laska
Piszę na świeżo, ale mimo tego cały natłok wrażeń z tego wieczoru sprawia ,że opisze tylko wycinki, nie mogę tego poskładać w jakiś ciag.
Najbardziej bezkompromisowa dziewczyna jaką spotkałem, cała interakcja z nią to totalny hardcore.
Byliśmy na Polach Mokotowskich ,a potem u mnie.Cały czas mnie prowokowała, flirt na poziomie gestów ma opanowany do perfekcji - ocieranei się o mnie, lizanie słomki od drinka, oblizywanie palców do tego mnóstwo push-pull i agresywne próby zdominowania mnie. KC weszło jakoś za dziesiątym razem, gwałtem prawie...
----------------------------------------------------------
Przez całe spotkanie zwracała się do mnie w żartach per "Lamo" albo "Pało" (co do tego to nawet jej przytakiwałem) ,ja do niej "Ej ty" albo "Ruda"
----------------------------------------------------------
Mówie jej, że mam na roku same dziewczyny - wszystkie inne mówią ,że pewnie mam fajnie itp. ,a ona:
- Beznadzieja, ja bym nie wytrzymała. Dupy są głupie! Nie mówię tego ,bo się sama nienawidzę czy coś, ale tak po prostu jest! One nie myślą,tylko zastanawiają sie co sobie ktoś inny myśli - jak sie można przejmować takimi pierdołami jak one - bo ta ma nową fryzurę, bo ta lepiej wygląda, co sobie ten chłopak pomyśli, bo ta się krzywo spojrzała itd. (...)
------------------------------------------------------------
Gramy w "Prawda czy wyzwanie" Biorę wyzwanie - kazała mi się schować w krzakach, a potem wyskoczyć na grupę ludzi za nami i przestraszyć ich udająć Godzillę (!) Tylko w to mi graj.
Ale był ubaw! Wyleciałem na nich z rękami w górze jak wampir krzycząć "Aaagh jestem Godzilla, zjem was" ,a oni mi zaczęli piątki przybijać, a ja ich opierdalam ,że bać sie mieli :)
jeden z gości: Jeśli to zakład o piwo ,to ja i zemdleć mogę :)
Mina laski bezcenna.
Ja w zamian kazałem jej powiedzieć jakiś komplement pierwszemu kolesiowi jakiego spotkamy na drodze. Trafił się totalny kasztan, ja bym pojecia nie miał co on na pierwszy rzut oka mógł miec ładnego -ale ona dzielnie podeszła do niego i pochwaliła jego muskulaturę (zdecydowanie "piwną" moim zdaniem) :D
------------------------------------------------------------
Siedzimy w Lolku, pogadaliśmy o tym jak kto lubi się całować, dowiedziałem się ,że jest biseksualna i orgazmy ma tylko w czasie masturbacji lub z inną dziewczyną (tu mi się oczka zaświeciły z radości na myśl o perspektywach)
Pogadaliśmy troche o podejściu do seksu (głownie o jego obecności na samym początku znajomości) i tym jak ludzie określają kobiety swobodne seksualnie.
Pokazała mi swój telefon, a na nim nalepka "DSG"
-Wiesz co to jest?
-Dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów Volkswagena? Odpowiadam zgodnie z moją wiedzą (http://pl.wikipedia.org/wiki/DSG)
- Nie! Nie!Nie! Nic nie wiesz! DUPY Sˇ GŁUPIE! Takie grono założył mój kolega na gronie jak go dziewczyna rzuciła po 3 latach i sprzedawał takie naklejki. Miało kilkuset uczestników,ale po dwóch miesiącach oni do siebie wrócili i grono zostaliśmy bez prezesa :)
----------------------------------------------------------------
Stoimy przed barem z karaoke, namawia mnie do zdjęcia koszuli - ty pierwsza odpowiadam.
Zrobiła to! Zdjęła bluzką i zaczęła chodzić w samym staniku i do tego zaczepiała jeszcze grupki kolesi dookoła.
Nie miałem wyboru, też musiałem. Tak więc szliśmy sobie półnadzy razem, objęci przez 10 minut środkiem Pól Mokotowskich :)
-----------------------------------------------------------------
Jak już zdecydowaliśmy, że idziemy do mnie
- To musi być cholernie męczące. najpierw zagadujesz, umawiasz się, a potem musisz jeszcze z tą dupą przez trzy godziny gadać żeby wreszcie sobie pobzykać....
Tak naprawdę to była moja pierwsza randka.
- Miło mi, że cie randkowo rozdziewiczyłem :)
----------------------------------------------------------------
Leżymy u mnie, okazało się ,że ma okres wiec bzykania nie bedzie.Namawiam ją na loda,
- Ja facetom daje tylko dupy, ręki i ust nie. Zdziwiony?
-----------------------------------------------------------------

Na sam koniec odstawiłem ją na autobus i pewnie za tydzień jak nie bedzie mojego współlokatora i jej okresu - dogrywka :D

dzeq - 2010-05-24, 08:25

O_o niesamowite Stary - naprade hardcore :D
Anonymous - 2010-05-24, 11:29

Hehe dobre, dobre :)
Lubię takie kozaczące kurczaki, jak się je na ziemie sprowadzi to jest bardzo przyjemnie...
No to stary będziesz miał niezłe jazdy w wyrku, uważaj na plecy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BeSexy - 2010-05-24, 18:48
Temat postu: Re: Hardcorowa laska
kienzen napisał/a:
KC weszło (...) gwałtem prawie...
Lekcja 1 ze szkoły dzika Nera: "lutuj kurczaka... lutuj! Jak to nie chce? Nie może nie chcieć!" :lol:

kienzen napisał/a:

Gramy w "Prawda czy wyzwanie" Biorę wyzwanie - kazała mi się schować w krzakach, a potem wyskoczyć na grupę ludzi za nami i przestraszyć ich udająć Godzillę (!) Tylko w to mi graj.
Ale był ubaw! Wyleciałem na nich z rękami w górze jak wampir krzycząć "Aaagh jestem Godzilla, zjem was" ,a oni mi zaczęli piątki przybijać, a ja ich opierdalam ,że bać sie mieli :)
jeden z gości: Jeśli to zakład o piwo ,to ja i zemdleć mogę :)
Mina laski bezcenna.
Jak sobie Ciebie wyobraziłem próbującego udawać Godzillę, to prawie z krzesła spadłem :-D

Jednym słowem Pan Adam zaczyna kręcić HARDCORY :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group