Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Rozwój osobisty - Playas - prezencja, pasje, lifestyle

Playas - 2010-08-29, 18:50

I ja reaktywuje dziennik.

Bar
Za picie z laskami wywalili mnie z okresu próbnego we Franticu. Najprawdopodobniej i tak bym się nie dostał, ponieważ jako konkurencje miałem barmanów, którzy pracowali po 1-2 lata. Ważne, że spróbowałem i zebrałem cenne doświadczenie.

Po ponad miesiącu przerwy trafiłem na ogłoszenie nowo powstającego klubu w Krakowie. Okazało się że klub ten powstaje w miejsce Midgardu - jednego z lepszych klubów w Krakowie w którym są na prawdę super imprezy. Klub ten ma po prostu zmiażdzyć.

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Z pośród pięciu osób mieli wybrać 2, w szkolenie których wpompują niezła ilość kasy.

Jak się okazało "Byłem jedynym w którego uwierzyli". Zostałem zaproszony na imprezę pożegnalną starego klubu, gdzie przepracowałem parę godzin oraz poznałem się z naprawdę świetna ekipa tego klubu.

Managerowie pokładają we mnie ogromne nadzieje. Liczą na to, że wiele kobiet będzie przychodzić nie do klubu, a do mnie, zaś za nimi tłumy facetów. Mówili, że potrzebują świeżej krwi i osoby, która zarazi resztę staffu pozytywną energią i chęcią do pracy, a także w pewien sposób będzie się spośród nich wyróżniać.

Podpisałem weksel, że nie rozstanę się z tym klubem minimum przez pół roku w innym wypadku będę płacił 2 tys. zł. Cieszy mnie to, że mają długoterminowe plany co do mnie.

Stawka 10 zł/h do tego napiwki oraz 1% obrotu klubu. Do tego 2 tygodniowe szkolenie za darmo. Nie znam miejsca w Krakowie, gdzie by dawali takie warunki.

Mieszkanie
Wprowadziłem się w połowie lipca. Pomalowałem ściany, kupiłem meble. Wszystko jest odpicowane i jestem mega zadowolony z mieszkania. Cel osiągnięty.

Tak się złożyło, że na rozmowie kwalifikacyjnej w Midgardzie poznałem Konrada, zakumplowaliśmy się i będzie z nami mieszkał od Września. Na ten moment będę płacił za to mieszkanie GROSZE. Ok. 250 zł/mies. A standard na przynajmniej 800 zł od osoby.

Na teraz kończę, reszta jutro. ;-)

Archer - 2010-08-29, 21:46

Siema, mam pytanie odnośnie Twojego treningu a konkretnie wagi jakiej używasz ..
gdzieś kiedyś czytałem o wagach sprawdzających poziom tkanki tłuszczowej w organizmie, na zasadzie impulsów elektrycznych, moglbys przesłać link do tej wagi którą masz ?
Takie urządzenie to cenna zabawka, szczegolnie jesli nie chce sie gubić mięśni przy redukcji:)

Trzymam kciuki za bar, w Warszawie jest trochę inna filozofia ... do tych lepszych klubów jest praktycznie niemożliwe się dostać bez doświadczenia/znajomosci...
ale to pierwsze b. łatwo zdobyć, dużo miejsc gdzie wymiana barmanów jest wręczy cykliczna, a pelen energii chlopak brany z otwartymi rękoma ;D

Playas - 2010-08-31, 14:56

Łap linka do wagi:
http://allegro.pl/item119...03_bmi_ped.html

Faktycznie warto mieć ją w domu.

Trening

Ze względu na parę imprez z alkoholem oraz ogromny brak kasy spowodowany przeprowadzką i zakupem mebli zrezygnowałem z diety, a co za tym idzie spadła motywacja do treningów. Biegać już tak na prawdę nie musiałem. Najgorsze to, że olałem pompki i podciąganie.

Rozpocząłem nowy plan treningowy z miCoach. Tym razem nie na spalanie tkanki tłuszczowej, a na ogólną poprawę sprawności. Będzie dużo więcej sprintów i szybkich, męczących biegów o czym przekonałem się podczas ostatniego treningu.

Zrobiłem test sprawdzający moją kondycje i jest o wiele lepiej. Przy maksymalnej prędkości podczas testu, która wzrosła o 4 km/h w stosunku do poprzedniego, mam takie same tętno.
Przesunęła mi się też do góry, górna granica green zone. Czyli próg za którym coraz większy wysiłek jest coraz trudniejszy do wytrzymania. Próg ten wynosi u mnie w tym momencie 198 BPM, przed treningami wynosił on 196. Przy tak wysokim tętnie nawet jedno uderzenie mniej/więcej jest odczuwalne.

Na ten moment ważę równe 79 kg przy 17,8% tłuszczu, także waga poszła 0,8 kg w dół.

Playas - 2010-09-25, 13:35

W skrócie co się ostatnio działo:

Bar
Szkolenie barmańskie w 90% ukończone, został mi egzamin praktyczny. MSBiS oferuje ZAJEBISTˇ jakość, nauczyłem się na prawdę wiele. Z certyfikatem z tej szkoły o prace jest na prawdę łatwo. Do tego brałem udział w zawodach flair, konkurencja free poruing. Do wygrania 1000 zł za dokładne nalanie 3 wylosowanych ilości płynów, bez miarek. Wygrał pewien utalentowany 18-latek. Koleś jest dobry, ale zamierzam niedługo zająć jego miejsce.

Trening
Tutaj krótko, miałem kontuzje, nie mogę od miesiąca ćwiczyć, już jest lepiej i w październiku wracam.

Waga: 80,8kg (+1,9 kg)
Tłuszcz: 18,8% - 15,19kg (+1,15kg)
Woda: 59,2% - 47,83kg (+0,57kg)

Be Alpha
Wchodzimy z dwoma nowymi szkoleniami. Uwodzenie w Dzień i Klubowy. Szkolenia będą trwać dwa dni i będą kosztować 1200 zł.
Na stronie głównej umieściłem wideo. Jak na ten moment jest to nasz stary trailer. Zbieramy materiał na drugi. Znajdą się w nim wykłady, podejścia, lifestyle, wywiady oraz zdjęcia.
Ostatnimi czasu z Be Alpha jest na prawdę dobrze, dużo nowych kursantów i wszystko idzie do przodu.

Playas - 2010-09-29, 22:28

Bar
Zdobyłem certyfikat MSBiS jak do tej pory jako jedyny z ekipy mojego klubu. Cel osiągnięty. W sobotę otwarcie klubu.

Be Alpha
Za tydzień kolejne szkolenie intensywne. Kursant z polecenia jednego z naszych poprzednich. Tym razem Kraków.

W Krakowie od pewnego czasu organizowane są spotkania specjalistów w różnych dziedzinach. Polegają one na darmowej wymianie doświadczeń pomiędzy wykładowcami z różnych dziedzin (wystąpienia publiczne, nlp, samoobrona, wyznaczanie i osiąganie celów, sprzedaż bezpośrednia). Zostałem zaproszony, żeby wykładać o uwodzeniu. W niedzielę omówiłem bardzo dokładnie temat strachu przed podejściem. Treść wykładu została oceniona 10/10 zaś cała ekipa nie dowierzała jak w chwile można tak wpłynąć na czyjeś postrzeganie świata. Jeden z chłopaków powiedział, że będzie miał dla nas kursanta. Drugi zaś wypytywał o ceny szkolenia. W końcu zaczynamy się pokazywać ;-) . Dostałem też bardzo dobra informacje zwrotną jeżeli chodzi o moje wystąpienia publiczne. Wiem co poprawić, na co zwrócić uwagę, aby lepiej trafiać do odbiorców.

Teraz mam sporo czasu, żeby ruszyć ostro z Be Alpha do przodu.

Już w tym momencie mogę Wam zapowiedzieć, że w grudniu tego roku zorganizujemy PUQ HARDCORE ;-) gdzie się odbędzie, dowiecie się już niedługo.

Wyznaczanie celów
Od dzisiaj zmieniam lekko formę dziennika. Cele na pierwszej stronie to cele ogólne. Zaś co niedzielę będę wypisywał mniejsze, maksymalnie na tydzień do przodu. :-)

Playas - 2010-10-03, 15:11

Bar
Otwarcie klubu zaliczone. Managerzy zadowoleni, ekipa klubu super fajna. Klub niesamowicie wygląda. Jedynie Platyna jest bardziej odpicowana od Coco, ale to kwestia oświetlenia itp. Coco ma większy potencjał.
W okół mojego baru ciągle kręciły się jakieś laski, które mnie podrywały, manager zadowolony.

Za tydzień impreza z gwiazdami. Ma nas odwiedzić Pudelek :)

Cele na nadchodzący tydzień:
Prezencja
1. Kupić kurtkę
2. Kupić kartę multisportu (w zależności od kasy można przełożyć)
Bar
1. Nauczyć się menu, aby nie było potrzeby korzystania ze ściągi
2. Spędzić 6 godzin na ćwiczeniu dwóch ostatnich rzutów z końca tego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=2LdGNqYKsco
Be Alpha
1. Stworzyć opis szkolenia klubowego
2. Wysłać newsletter
3. Zaplanować PUQ HARDCORE

Playas - 2010-10-10, 22:34

Prezencja:
1. Kupiłem skórzana kurtkę. Super wygląda.
2. Z kartą multisportu muszę zaczekać, bo kumpel musi mnie dopisać na odpowiednią listę

Bar
1. Menu w dużej mierze przyswojone. Jednak nie znam jeszcze niektórych cen.
2. Ćwiczyłem podczas imprez za barem, rzut jak na razie wychodzi idealnie w około 20-30%

Be Alpha
1. Opisu nie ruszyłem. ?rodę, Czwartek i Piątek spędziłem w pracy oraz Pt i Sobotę na szkoleniu.
2. Newsletter wysłany.
3. PUQ HARDCORE zaplanujemy z Konradem w ciągu kolejnych 3 dni, bo będzie u mnie na chacie, a miał obsuwę

Przeprowadziliśmy szkolenie. Kursant mega zadowolony. Dostaliśmy dziś tylko sms'a po wielu telefonach, których nie odbierał, że bawi się z laską z wczoraj. Ihaa ;-) Powiedział, że to co robimy jest zajebiste i dobrze, że są tacy ludzie.

Mamy kolejnego kursanta, tym razem na szkolenie Uwodzenie w Dzień w Warszawie. Wprowadzenie nowego szkolenia przyniosło efekt.

Uwodzenie

Podczas szkolenia w klubie poznałem fajną laskę. Wysoka, długie czarne włosy, opalona, zadbana, fajna z buzi i z figury. Najlepsza w klubie. Podejście w moim stylu.

Zaraz po wejściu do klubu, podszedłem na parkiecie i obejmując ją w talii, bardzo powoli i niskim głosem:
- Muszę Ci powiedzieć, że...zajebiście mi się spodobałaś...i nie wybaczyłbym sobie gdybym do Ciebie nie podszedł
- Dziękuje :)
- Jak masz na imię?
- Ula
- Dawid. Z kim tu jesteś?
- Z przyjaciółką.
- Poznaj mnie z nią
- To X, a to Dawid

Przyjaciółka mocno się uśmiechała do mnie i ogólnie zadowolona z podejścia.

Ula chwyciła mnie za kołnierz w kurtce i mówiła żebym ją zdjął, poszedłem do szatni rozebrałem się po czym wróciłem.

Podchodzę do nich, chwytam moją w talii i mówię do przyjaciółki
- Porywam Twoją przyjaciółkę, ale nie chce żebyś się nudziła. Mogę?
- Nie, bla bla bla
- Będziemy 2 metry obok
- Nie bla bla

Ogólnie było to na zasadzie droczenia się ze mną.

Ja do Uli:
- Przekonaj ją

Przyjaciółka: Ok ja idę do ubikacji, ale nie długo proszę ;-)

Cały czas trzymałem moją w talii, a po usłyszeniu tych słów obróciłem ją dominująca frontem do mnie.

Potem taniec i standardowe moje sposoby na eskalacje dotyku na parkiecie, przeplatane z rozmową. Dużo emocji. Laska starała się jak najseksowniej tańczyć i uwodzić mnie. Sama dotykała mnie po klacie itp. Kursant cały czas z niedowierzaniem patrzył.

Po chwili powiedziałem jej, że będę się zwijał bo z kolei mój kumpel teraz się nudzi, ale chętnie się z nią spotkam. Wpisała mi swój numer. Puszczałem jej sygnał, ale za szybko się rozłączyłem:
- Chyba zły numer Ci wpisałam!! Nic mi nie przyszło!!
Puściłem dłuższą strzałkę. Zapisała numer i pożegnaliśmy się buziakiem.

Ogólnie dziewczyna wkręciła się przez te parę minut ostro.
Reakcja kursanta "Myślałem, że ją znasz. Nie wiedziałem, że można tak szybko robić z laską takie rzeczy". Ogromne wrażenie na nim zrobiła ta akcja :)

Cele na najbliższy tydzień:

Prezencja
1. Karta multisport
2. Kupić sweter lub bluzę

Bar
1. Dokończyć naukę menu.
2. Opanować rzut, aby wychodził w 80-90%

Be Alpha
1. Opis szkolenia klubowego
2. Wysłać kolejny newsletter
3. Zaplanować PUQ HARDCORE
4. Nakręcić wywiad
5. Nakręcić podejścia
6. Zrobić kolejną sesje zdjęciową
7. Załatwić sprawy związane z księgowością, podatkiem itp.

Playas - 2010-10-11, 19:17

Właśnie kręcimy filmiki.

Jedna z akcji:
http://www.youtube.com/watch?v=tUQp4kL83XU

Podszedłem do niej jak była z tym kolesiem, którego widać go później za nami - dziewczyna ma chłopaka. Totalnie zaskoczona - właśnie piszemy sms'y

BeSexy - 2010-10-11, 20:55

wooow mega :)
Playas - 2010-10-23, 12:23

Mieliśmy kolejne szkolenie stąd obsuwa w dzienniku.

Prezencja
1. Karta multisport - Kumpel się ociąga, więc sam zapisuje się na siłownie
2. Kupić sweter lub bluzę - nie ogarnąłem

Bar
1. Dokończyć naukę menu. - Opanowane prawie w całości ;-)
2. Opanować rzut, aby wychodził w 80-90%

Be Alpha
1. Opis szkolenia klubowego - ogarnięte - http://bealpha.pl/oferta/...ha-klubowy.html
2. Wysłać kolejny newsletter
3. Zaplanować PUQ HARDCORE - Zamiast kolejnego PUQ HARDCORE zorganizujemy najprawdopodobniej zjazd byłych kursantów i przyjaciół Be Alpha :)
4. Nakręcić wywiad - Poświęciliśmy trochę czasu, ale będzie trzeba zrobić poprawki.
5. Nakręcić podejścia - Jest kilka podejść, ale to nie wystarczająco.
6. Zrobić kolejną sesje zdjęciową - do ogarnięcia w najbliższym czasie
7. Załatwić sprawy związane z księgowością, podatkiem itp.

Cele na najbliższy tydzień:

Prezencja
1. Zapisać się na siłownie

80,9 KG
18,8% Tłuszczu
59,2% Wody

2. Rozpocząć dietę od poniedziałku
3. Kupić pasek i sweter/bluzę

Bar
1. Dokończyć menu
2. Nauczyć się dwóch kombinacji nowego rzutu, z butelką i shakerem - http://www.youtube.com/watch?v=_tMBbAc_AbE

Waham się nad szkoleniem Flair, wszystko zależy od ilości $, który mi zostanie w ty miesiącu. Koszt z rabatem w MSBiS 675 zł.

Trochę o flair:
http://www.youtube.com/watch?v=5QJf9YWUC0s

Be Alpha
1. Newsletter
2. Ogarnąć zjazd kursantów
3. Sesja zdjęciowa
4. Dostosować stronę pod IE
5. Rozpocząć kampanię w internecie - już niedługo rozpoczynamy kampanię reklamową w necie. Pozycjonowanie, AdWords, Linki sponsorowane, Wymiana linkami. Na ten moment inwestujemy w to 1000 zł

Playas - 2010-10-24, 23:14

Powstał w mojej głowie pomysł organizowania seminariów o seksie.

Powoli zacznę spisywać swoją wiedzę na temat tego jak doprowadzać kobiety do orgazmów po których będą mówić w taki sposób:
http://bealpha.pl/poorgazmie.mp3
Niedługo wrzucę jakieś nowe konkretniejsze nagrania.

Dlaczego warto być najlepszym kochankiem?

Większość facetów nie potrafi dać swojej kobiecie dobrego seksu. Wnioskuje to na podstawie opowieści moich kobiet. Jedna z nich miała więcej orgazmów podczas jej pierwszego razu ze mną niż ze swoim byłym przez 4 lata związku. Kolejny nie potrafił znaleźć łechtaczki i nie miała z nim orgazmu w ogóle. Posiadając ponadprzeciętne umiejętności w tej strefie sprawisz, że kobiety będą do Ciebie zawsze wracać po więcej, będą się do Ciebie szybciej przywiązywać, bardziej szanować. Zdrada najzwyczajniej nie będzie im się opłacać bo dając im kilka do kilkunastu orgazmów podczas stosunku(sic! mam świadków :-) ) będziesz dla nich kochankiem o którym mogły tylko marzyć. Seks stanie się częstszy, a Twoja kobieta non-stop na Ciebie napalona, kiedy tylko szepniesz parę słów, które jej się skojarzą z seksem. To tylko kilka zalet, które teraz mi przyszły do głowy, ale jest ich dużo więcej.

Jeżeli chodzi o materiały, które będę tutaj wklejał, mogą być poukładane nieco chaotycznie, gdyż wiele rzeczy podczas seksu robię nieświadomie i muszę je po kolei wyławiać i opisywać.

Silniejszy orgazm
Aby był jak najsilniejszy nie dawaj go jej od razu. Balansuj na granicy orgazmu. Doprowadzaj ją do samej krawędzi po czym zwalniaj i dostosuj tempo w taki sposób aby podniecenie nie opadło. W ten sposób będzie szczytować JESZCZE mocniej, i JESZCZE dłużej. Będzie Cię błagać o to abyś nie przestawał, pchać swoje ręce i robić sobie sama dobrze, jęczeć, drapać, próbować Cię zgwałcić. Na początek spróbujcie sobie tej techniki z kobietami, które regularnie przy Was dochodzą i dajcie mi znać o efektach.

Playas - 2010-10-28, 18:30

Dłuższy orgazm
Kobiety przeżywają orgazm inaczej od facetów. My chcemy aby w momencie w którym dochodzimy kobieta wykonywała jak najszybsze ruchy bo czerpiemy z tego większa przyjemność.
Co się u mnie sprawdziło to powolne zwiększanie tempa. Kiedy Twoja kobieta zaczęła już dochodzić, orgazm trwa i widzisz, że przyjemność zaczyna się zmniejszać, delikatnie przyspieszasz, tak aby intensywność orgazmu utrzymywała się na tym samym poziomie. Dochodzisz tak do momentu, gdy będziesz jej robił dobrze/dymał z największa prędkością. To pozwoli dochodzić jej dłużej ze względu na to, że wolniejsza stymulacja na początku nie zmęczy delikatnej łechtaczki.

Playas - 2010-10-30, 15:27

Prezencja
Kupiłem elegancki pasek i zapisałem się na siłownie. Pierwszy trening za mną. Podoba mi się klimat w tym miejscu.

Bar
W tym tygodniu dostałem opieprz od managera, że za dużo alko polewam. Miał racje - moja wina. Do tego właściciele wspominali o tym, że zbyt mało energii mam za barem.
Faktycznie mogli mnie widzieć w sytuacjach kiedy byłem zmęczony. Uważam, że na ten moment jestem na lepszym poziomie niż większość ekipy, a na pewno mam największy potencjał. Wczoraj dostałem 2 razy więcej tipów niż pozostali barmani razem wzięci, a zazwyczaj moje napiwki są powyżej średniej z danego dnia.
Zapisałem się na szkolenie flair. W tym momencie czekam tylko na termin. Nauczyłem się rzutów z wcześniejszego filmiku.

Be Alpha
Ogarnąłem newsletter, oraz rozpocząłem kampanie internetową. Na ten moment rozkręcamy to powoli, ponieważ muszę zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie, myślę że na efekty nie będzie trzeba długo czekać.
Wystawiłem ogłoszenie na gumtree i zgłosiło się do mnie wiele osób zainteresowanych dostosowaniem naszej strony pod IE, na dniach sprawa będzie ogarnięta.
Umówiłem również sesję zdjęciową z koleżanką. Za dwa tygodnie powinny być foty.

Playas - 2010-11-01, 20:06

Kampania przyniosła już efekty w postaci kursanta na szkolenie intensywne.

Cele na najbliższy tydzień:
Prezencja
1. Ciało - 4x trening na siłowni, 8-9h snu najpóźniej od godz. 1. Pełna dieta i odżywki (reanimator i glutamina)
2. Ubranie - buty

Bar
1. Ustalić termin szkolenia

Be Alpha
1. Zjazd kursantów
2. Sesja zdjęciowa
3. Doprowadzić do końca modernizacje strony pod IE

Playas - 2010-11-12, 12:38

Ostatnio wyrzucili mnie z pracy w Coco, na ten moment jestem za słaby - inni barmani mają po 4-8 lat doświadczenia, a ja 3 miesiące. Tak czy siak dzięki tej pracy dużo się nauczyłem i przeszedłem kurs, jestem dużo lepszym barmanem na ten moment.

Postanowiłem się poświęcić uwodzeniu.

W czwartek tydzień temu standardowa akcja. Wbiłem do klubu zobaczyłem fajną laskę, była z koleżanką, podszedłem wziąłem ją za rękę i wciągnąłem w parkiet. Koleżanka została sama, ale się tym nie przejąłem, ani ona.

Ona: Ile masz lat?
Ja: A ile chciałabyś żebym miał?
Ona: 22
Ja: Mam 22 :-)

Seksualny taniec z gładką eskalacją dotyku, KC bez słów. Przetańczyliśmy może 2-3 kawałki

Ona: Idę do koleżanki bo sama jest, zaraz wrócę.

Zrobiłem minę pt. jaja sobie robisz

Dała mi buziaka żebym się nie wkurzał

Ja: Ok

Wróciła, potańczyliśmy, znowu smutna mówi, że musi iść do koleżanki, bo ta stała w rogu parkietu i przymulała.

Powiedziałem ok, po czym mnie już nie zobaczyła, wyszedłem z kumplem z klubu.

Be Alpha
Na listopad mamy dwóch kursantów na szkolenie intensywne. Wszystko się elegancko kręci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group