Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Rozwój osobisty - Playas - prezencja, pasje, lifestyle

Playas - 2010-12-21, 12:57

Ostatnio w moim życiu działo mnóstwo, o większości nie mogę pisać.

Uratowałem pewnej osobie życie, parę dni później czekała mnie też ciężka noc z udziałem policji, pogotowia itd. Kiedy ktoś Ci się osuwa na ramionach i nie wiesz co zrobić, to straszne uczucie. Ja pomimo szoku, podjąłem dobrą decyzje. Nauczcie się pierwszej pomocy, kiedyś może Wam się przydać.

Aktualnie mam 2 laski, które wiedzą o sobie. Obie proponują trójkąty. Byłem też na imprezie z Davidem i jego bratem, tam dwie laski na raz robiły mi HJ, jedna z nich to prawdopodobnie dziewczyna ochroniarza, którą macałem po tyłku kiedy on nic nieświadomy ją obejmował. Do tego jeszcze parę, akcji. Zebrałem 3 numery najlepszych lasek do jakich w tą noc mogłem podejść. 100 procent skuteczności, jeżeli chodzi o pozytywne interakcje, rozpisze się może jak będzie jakieś FC.

kienzen - 2010-12-21, 17:39

"2 laski, które wiedzą o sobie i proponują trójkąty" - wow,czy można sobie wyobrazić coś lepszego? kiedyś bym w takie coś nie uwierzył, od niedawna wiem ,że takie akcje też są w zupełności w moim zasięgu. O ile kopnę się w dupę i zacznę działać, zamiast sie opierdalać przed komputerem...


Co do pierwszej pomocy - jak najbardziej popieram twój apel, jeżeli ktoś z czytających nie wie co i jak ,to niech przeczyta to : http://www.prc.krakow.pl/kon10s/show/2_3.pdf

Playas - 2011-01-01, 23:16

Podsumowanie roku 2010.

Ten rok był dla mnie bardzo rozwojowy.

W uwodzeniu zrobiłem kolejne kroki do przodu. Wyrobiłem sobie super intuicje, co do ludzi, potrafię niemal czytać w myślach. Przez cały rok seks miałem, na zawołanie. Udoskonaliłem swoje umiejętności w łóżku. Doprowadzałem kobiety podczas jednego spotkaniu do tylu orgazmów, że nie jestem w stanie tego zliczyć na palcach dwóch rąk, w czasie tak krótkim, że dla 99,9 procenta facetów wydaje się to niemożliwe.
Tego sylwestra spędziłem leżąc na łóżku, kiedy kobieta robiła mi loda przez 4 godziny, po czym równo o 12 doprowadziłem ją do pierwszego orgazmu w tym roku, a następnie pozwoliłem się zerżnąć. To nie jest głupie kozaczenie i żadne stawianie się w pozycji nagrody dla kobiety. One zrobią wszystko żeby poczuć mojego kutasa w sobie. Mam tyle seksu, że po prostu nie zawsze tego chce, a one pracują na to abym nabrał ochoty. Kobiety z którymi przebywam, zmieniają się jak to jedna określiła "moje prywatne prostytutki". Jak to powiedziała kolejna "seks staję się najważniejsza rzeczą w ich życiu" [ambitna, wykształcona no i przede wszystkim zajebiście piękna kobieta - starsza ode mnie] . Ostatnio codziennie się budzę rano, kiedy czuje, że mój kutas jest w ustach którejś kobiety. Może popadam w uzależnienie, ale póki czuje się z tym zajebiście nie mam zamiaru tego zmieniać.

Be Alpha poszło do przodu, wyszkoliliśmy już sporą ilość kursantów, przeprowadziliśmy PUQ HARDCORE, który pamięta wiele osób. Ruszyła nasza kampania reklamowa. Wszystko układa się na prawdę super. Jesteśmy grupą z największym potencjałem w Polsce. Prowadzimy najskuteczniejsze warsztaty, porównując do innych szkół, teraz zostaje tylko nas wypromować.


Cele na kolejny rok:

Wynajmować mieszkanie samemu, do którego bez problemów będę mógł sprowadzać laski.
85 kg i 15% tłuszczu - aktualnie 84 kg i 20% tłuszczu.
Nauczyć się orgazmu bez wytrysku.
Rozpocząć seminaria o seksie.
Stworzyć poliamoryczny związek z pięcioma kobietami na raz.
Zarabiać na czysto ponad 3 tys. zł miesięcznie prowadząc szkolenia.
Nauczyć się odblokowywać kobiety, które nigdy nie osiągnęły orgazmu [nawet same ze sobą].
Nauczyć się uwodzić pary kobiet na trójkąty.
Zacząć uwodzić kobiety w klubach wraz z moimi dziewczynami, również na trójkąty.

Z takich przyziemnych:
Prawo jazdy
Warsztaty głosowe, freestyle oraz być może własna twórczość.

Playas - 2011-03-03, 12:05

Wynajmować mieszkanie samemu, do którego bez problemów będę mógł sprowadzać laski.

Wyprowadziłem się z poprzedniego mieszkania, chwilowo wróciłem do rodziców. Od piątku mieszkam razem z moim byłym kursantem. Fajne mieszkanko. I dobra cena.

85 kg i 15% tłuszczu - aktualnie 84 kg i 20% tłuszczu.
Był moment w którym ważyłem 87 kg, teraz ważę nadal 84 przy 20%

Nauczyć się orgazmu bez wytrysku.
Nauczyłem się powstrzymywać wytrysk, ale muszę wtedy zwolnić lub odczekać chwilę. Po kilku takich wstrzymaniach, kiedy mam orgazm praktycznie nie ma spermy. Cały czas trenuje żeby za pierwszym razem mieć orgazm, bez wytrysku.

Rozpocząć seminaria o seksie.
Tematu na razie nie ruszam póki nie osiągnę poprzedniego.

Stworzyć poliamoryczny związek z pięcioma kobietami na raz.
Kobietki po przywiązaniu się jakoś mniej chętnie reagują na taką zabawe. Nie doprowadziłem jeszcze do sytuacji żeby dwie ze sobą się widywały, ale idę w tym kierunku.

Zarabiać na czysto ponad 3 tys. zł miesięcznie prowadząc szkolenia.
Początek roku nieciekawy. Jednak na marzec zapowiada się spory przypływ gotówki i być może średnia wyniesie jakieś 2 tys na miesiąc.

Nauczyć się odblokowywać kobiety, które nigdy nie osiągnęły orgazmu [nawet same ze sobą.
Co zauważyłem, że jedna kobieta z która teraz się spotykam, a która nie miała w życiu orgazmu w momencie kiedy podniecenie sięga zenitu przerywa stosunek. Unika tematu. Dam znać co dalej w tej kwestii.

Nauczyć się uwodzić pary kobiet na trójkąty.
Zacząć uwodzić kobiety w klubach wraz z moimi dziewczynami, również na trójkąty

Te dwa punkty są opisane w drugim dzienniku.

Prawo jazdy, warsztaty głosowe, freestyle oraz być może własna twórczość.
Co do własnej twórczości zrobiłem postępy. Zająłem się pisaniem - wiele osób namawia mnie żebym to robił ze względu na przeżycia i styl pisania. Na razie nie zdradzam więcej szczegółów.

Pozdrawiam

Playas - 2011-04-10, 21:31

Wynajmować mieszkanie samemu, do którego bez problemów będę mógł sprowadzać laski.

Potrzebuje większego dochodu na mieszkanko w centrum. Od maja praca, teraz już nowa firma, a dodatkowo zajdzie wiele korzystnych zmian w be alpha w najbliższym czasie.

85 kg i 15% tłuszczu - aktualnie 87kg (+2kg) i 21,7% tłuszczu (+1,7%).
Ćwiczę regularnie na siłowni, % tłuszczu w tym pomiarze może być zawyżony. Jak dojadę do 90 to rozpoczynam rzeźbę.

Nauczyć się orgazmu bez wytrysku.
Ostatnio udało mi się pierwszy raz.

Stworzyć poliamoryczny związek z pięcioma kobietami na raz.
Tymczasowo z tego celu rezygnuje. Poznałem wiele wartościowych kobiet, które nie mają niestety skłonności Bi. Być może z czasem zmienię relacje z nimi.

Zarabiać na czysto ponad 3 tys. zł miesięcznie prowadząc szkolenia.
Na ten moment wychodzi z 600-800 zł - średnio. Będzie lepiej.

Nauczyć się odblokowywać kobiety, które nigdy nie osiągnęły orgazmu [nawet same ze sobą.]
Relacja z kobietą z ostatniego posta skończyła mi się zanim udało mi się tego dokonać. Było BARDZO blisko, aż mówiła, że jest pewna, że ją doprowadzę.

Aktualnie na ten tydzień mam w perspektywie 6 spotkań.
3 dziewczyny z badoo (FR - 2 i 3 internetowa znajomość oraz kolejna, świeża ;-) )
2 z ulicy (SFR: KC na ulicy, ostatnio też zebrałem numer od prześlicznej dziewczyny, która ma chłopaka, ale jak sama mówi "nie szkodzi". Jak coś wyjdzie opisze FR)
1 z klubu (Akcja sprzed ok. 2 miesięcy)


Pozdrawiam

Playas - 2011-05-09, 11:48

85 kg i 15% tłuszczu - aktualnie 85,2 kg i 20,4% tłuszczu.
3 maja - 86 kg i 21 % tłuszczu. Wziąłem się wtedy za redukcje z micoachem. Od tamtego czasu, przetrenowałem równe 3 godziny, spaliłem dodatkowo 2633 cal, przebiegając 27 km.
Efektem tego jest spadek wagi o 0,8 kg przy jednoczesnej redukcji tłuszczu do 20,4%. Cały plan treningowy ma potrwać do 29 czerwca. Jak na razie ukończyłem 15% treningów. Mam zamiar przerwać bieganie, kiedy zejdę do 84 kg

Nauczyć się orgazmu bez wytrysku.
Udaje się coraz częściej. Trzeba tylko zrozumieć, które mięśnie należy zacisnąć. Reszta zależy od wytrenowania. Myślę, że każdy jest to w stanie osiągnąć.

Zarabiać na czysto ponad 3 tys. zł miesięcznie prowadząc szkolenia.
Jestem bardzo blisko osiągnięcia tego celu.

Prawo jazdy
Zaczynam 31 Maja :)


Co do spotkań z kobietami, na prawdę dużo by pisać. Na ten moment mam po prostu tyle możliwości, że totalnie nie zwracam uwagę na przebieg interakcji. Po prostu jestem. Aktualnie utrzymuje kontakt z 8 kobietami. Na szkoleniu w sobotę poznałem kolejną. A jutro wyjazd na Sycylię z moją perełką :) prezent dla mnie na urodziny hehe ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group