Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Day Game - Masazystka

dzeq - 2010-06-05, 19:20
Temat postu: Masazystka
Siemka,

Wlasnie zdazyla mi sie zajebista przygoda :)

Poszedlem sobie dzis na masaz :P do pokoju wbija jakas nowa panna ( 5/6 dla mnie bez rewelacji, pozne lata 20 ( 28 chyba ) ale typ zadbanej laski z fitnessu. pyszczek tylko taki sobie) no i lecimy. zaczynamy nawijke o swiatopogladzie, o tym jak ludzie nie portafia zyc w momencie ona zaczyna mnie zartobliwie negowac ( wiem ze sie zaczelo) no to pytam czy robi tez masaz posladkow ( norma, nic poza zakresem) ona zaczyna rozmowa wchodzi na tory jak to ludzie wraz z dojrzewaniem zaczynaja zdawac sobie sprawe ze swoich potrzeb, ona mowi ze potrzeby erotyczne to cos normalnego bla bla - rozmowa schodzi na tematy seksualne.
Potem odbilem o tym ze nikt nie jest zrelaksowany nawet masazysci ( mini zaczepka) i zaczynam leciec kino sprawdzajac jak jej miesnie - panna sie smieje ale zero oporu.
Potem jak masowala moj przod i jeszcze mnie nie nasmarowala poslizgiem :P przyciagnalem ja do siebie i przez jakies 3 min lezelismy przytuleni na tym stole rozmawiajac. Panna mega wkrecona w samorozwoj i pozytywne podejscie ( facet ja mocno skrzywdzil poronila i wogole gowno emocjonalne)
lezac tak zaczynam temat jak kazdy jest wyjatkowy, ze mamy 30000 dni itp. wszystkie rutyny na zycie intensywnie zaczynam ja masowac deliaktnie ( przedzial 3 min) i wchodzi KC ( lekie nie ostry slimak)
Potem juz poszlo zaczynamy sie trzec po fiucie i cipce, miala na sobie leginsy wiec latwo wsunalem reke i zaczynam ja trzec przez majteczki - mokro i minimalne opory ( dzieki Smoku za tekst mojej raczki sie nie zabiera :P) zobilem jej palcowke ale nie do konca bo bala sie ze bedzie krzczec :PPPPP potem bez slowa zsunela sie ze stolu i zrobila mi loda :P

Potem juz nie konczylismy masau tylko lezelismy przytuleni i rozmawialismy. niestety panna twierdzi ze (fanfary!!)
1. MA KOGOS
2.NIE UMAWIA SIE Z LUDZMI Z PRACY
:DDDDD
Trudno, moze znow na nia trafie, w koncu firme znam od dawna :D

Pozdro

DZEQ

kienzen - 2010-06-05, 19:53

Chylę czoła i gratuluję! :D
Anonymous - 2010-06-06, 19:00

dzieki Smoku za tekst mojej raczki sie nie zabiera -on jest mój,mój to ja go stworzyłem!!!!
Hehe a tak po za tym to tak jak mówiłem konkret :-)

cerkiewny - 2010-06-08, 23:38

hahahahahahahaha Ner nie bac taki zazdrosny wbijasz jutro z nami do Hybryd pobaraszkowac? ;-)
Anonymous - 2010-06-09, 02:05

Hehe, to takie świrki, wiadomo że od momentu kiedy to przeczytałem rozwalam meble i bije ludzi, no ale co zrobić.
Nie jutro jadę do kobieciątka po za tym moja noga (długa historia) nie jest jeszcze zdolna ażeby tańczyć :)

dzeq - 2010-06-09, 09:14

Taaataaaaa znooow do klubu na te laski?????

ale ja chce graaaacccc :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group