Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - kolejna noc w Encla

dzeq - 2010-06-20, 07:03
Temat postu: kolejna noc w Encla
Hej :)

Ustawilem sie z Kolezanka i kumplem na kluby. Oszczedze wam opisu calego wieczoru. wbijamy na koniec do encla. kumpel przyszedl z kumpelka ( blondyneczka) widze ze sie kumpluja. Zapyalem go czy ma cos przeciwko na osobnosci, powiedzial ze to tylko kumpela - wiec zieone swiatlo.
zaczalem ja lutowac, draznic sie z nia, zaczynamy sie wkrecac, energia seksualna, dwyznacznosci dotyk, sposob mowienia - weszlo. wchodzimy na parkiet po 15 min od wejscia do klubu. Na poczatku standardowe tance (ala Kinzenowa salasa) ona mile zdziwiona. Potem brake i mocna EC ( jakies 30 sek) potem juz sie zlepilismy i tanczymy z ciaglym palacym EC, wlozylem jej rece na moja szyje, macanko, tylek cycki, KC nie wchodzi, wiec wracam do budowania napiecia, wracamy na kanapy - moaja znajoma i jej kumpel zniakaja na sek - my sidzimy przytuleni - KC, numerek, siedzimy i gadamy glaszczac sie i lekkie pocalunki. Widzimy sie we czwartek - bo ma 14h dyzury jest rehabilitantka :)

Cala akacja - 30 min.

kumpel mi wyslal esa ze panna podobno jest nimfomanka... chyba bylem bardzo grzeczny w poprzednim wcieleniu :P

Pozdro

DZEQ


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group