Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Rozwój osobisty - David - Po prostu zrób to ...

David - 2010-09-17, 18:50
Temat postu: David - Po prostu zrób to ...
Ostatnie tygodnie były dość ciężkie mało energi dużo pracy za mało czasu dla siebie. Teraz jest już lepiej przeprowadziłem się do Białegostoku. Daje mi to większe możliwości jeżeli chodzi o kobiety ;). Studia już nie długo, wchodzę z chłopakami z B. dość często ale czasem brakuje mi jaj by podejść co nie znaczy że tego nie robię ale PO PROSTU MUSZĘ CO? ZMIENIĆ.

UWODZENIE
Było kilka podejść w tym kilka numerów ale to za mało. Chce wyjechać teraz do warszawy i zrobić dużo podejść by przełamać resztę swoich barjer i oporów w B. jest mało targetów co sprawia że nie jestem wstanie tego robić tak intensywnie jak w Warszawie.

Cele na najbliższy czas:
- Zmiana przekonań co do siebie
- Przełamanie barier jakie mi się porobiły
- Więcej spójności ze sobą z tym co robię (czasem o tym zapominam)
- I JESZCZE RAZ WIĘKSZE JAJA

Ostatnio wziąłem numer od pięknej Sary ale potem okazało się że ma chłopaka uszanowałem to i napisałem że może się do mnie odezwać pogadać (napisała mi smsa ale czułem że walczyła ze sobą cz się ze mną spotkać).

TRENINGI
Chyba zrzuciłem z 2 kilo nie mam wagi ale luz czas zacząć ćwiczyć i może udam mi się zapisać na taniec (salsa) zobaczymy ;) regularne treningi to podstawa czas porostu coś z tym zrobić.

Cele na najbliższy czas:
-Zapisać się na siłownie
-Rozpocząć ABS 8min
-Bieganie

To narazie wszystko odezwę się za kilka dni. A i motto które ma mi teraz towarzyszyć to: "Jeśli czegoś chcesz nie myśl o tym, po prostu zrób to... "

P.S. Jak ktoś ma ochotę wyskoczyć i razem podziałać jak będę w Warszawie piszcie. Będę koło 21.09 z rana.

David - 2010-09-30, 16:20

Uwodzenie
Jest dobrze podchodzę już bez problemu ale czasami robię podejście dla podejścia i czuje się przez to gorzej muszę rozgraniczyć to jakoś bo nie działa to dla mnie dobrze.

Ostatnio miałem kilka fajnych podejść reakcje lasek naprawdę bardzo pozytywne dostałem dużego psychicznego kopa szkoda że to wszystko w dzień w końcu muszę zacząć działać w nocy. I przy okazji przydało by się poukładać powoli parę spraw związanych nie tylko z uwodzeniem myślę że nie tyle to mi pomoże w uwodzenie ale zawsze będę miał czyste sumienie że zrobiłem coś dla siebie poprawi to mój stan.

Rzeczy które muszę zrobić
-Mieszkanie (wszystkie sprawy z nim związane jak: Internet, drzwi do mojego pokoju ...)
-Ćwiczenie (czas zapisać się na siłownie w końcu coś ze sobą zrobić)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group