Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Ciekawostka

dzeq - 2010-09-21, 11:22
Temat postu: Ciekawostka
Hejka,

Ostatnio gadalem z kumpela na temat jej poszukiwan pracy. Jako ze jestem powierzchowna swinia panna nie jest pasztetem. Szuka pracy sekretarki/pracownika biurowego. jej poglad na warszawski rynek pracy:

Nic nie zdziałałam z pracą i nic już nie zdziałam.
Edyta, Dagmara, Magda - wszystkie mamy to samo. I mamy już po prostu dość. Wszędzie gdzie nawet na początku wydaje się normalna propozycja pracy, zawsze po czasie kończy się na tym samym. ( szef chce je pukac w zamian za prace/kase)

Nie domyslalem sie ze jest to tak popularne, albo one po prostu sciagaja takich kolesi....

Wasze doswiadczenia/opowiesci panien?

Pozdro

DZEQ

Archer - 2010-09-26, 13:04

Fajnie, że to napisałeś, wiedziałem że takie rzeczy się dzieją, ale nie sądziłem że na taką skalę ? chyba ze Twoje kolezanki naprawdę mają pecha...
domyslam sie, ze kazda z nich zmianiala prace pare razy, i co zawsze trafiala na cos takiego ?

Moja dziewczyna szuka teraz pracy, zamierzam jej teraz kupić maczetę i gaz łzawiący.
Takie zachowanie się nie ma ni jak z jakimkolwiek uwodzeniem, i na samą myśl mi się otwiera kosa. wyobraźcie sobie jakas dziewczynę, ładną 19stkę która przeprowadziłą się do warszawy, dostała stypendium za ciężką naukę, szuka pracy i nie znajdzie jeśli nie obślini komuś kutasa. obrzydlistwo.

Trochę mnie poniosło , fajny temat :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group