Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Net Game - Fragment rozmowy, czyli jak zagiąć nastawiona na 'nie'

Playas - 2011-01-13, 08:48
Temat postu: Fragment rozmowy, czyli jak zagiąć nastawiona na 'nie'
Pamiętajcie, ta treść zostaje tylko dla Was - nie chciałbym żeby wylądowała gdzieś poza forum.

Dawid — sobota, 08 styczeń 2011 15:47
chce Ciebie :D :D
Magdalena — niedziela, 09 styczeń 2011 23:25
chyba tylko przelecieć żegnam :-P
Dawid — poniedziałek, 10 styczeń 2011 11:44
chcesz tego tylko jeszcze o tym nie wiesz
Dawid — poniedziałek, 10 styczeń 2011 11:44
wiem co czuejsz czuje to samo
Magdalena — wtorek, 11 styczeń 2011 16:52
ciekawe hahahahahahahahaha
Dawid — wtorek, 11 styczeń 2011 16:52
hehehehhn
Magdalena — wtorek, 11 styczeń 2011 17:17
to co ja niby czuje hmm...???
Dawid — wtorek, 11 styczeń 2011 17:36
Tak już calkiem na serio, to myślisz, że każdy facet chce Cię wykorzystać. Myślisz, że seks jest czymś co Ty dajesz, a facet zabiera. Jest zupełnie inaczej macie dużo dłuższe i lepsze orgazmy. Wkurwia mnie, że kiedy laska się prześpi z 10 kolesiami jest postrzegana za dziwkę, a facet gdy zrobi to z 10 kobietami to jest uważany za kozaka. Ty tak samo piszesz stereotypowo, ja sobie robię żartuje śmiejąc się z tej strony monitora, a Ty się oburzasz. Czym jest dla Ciebie seks? Karą? Bo dla mnie jest ZAJEBISTˇ przyjemnością. Przede wszystkim obustronną. Przez tych wszystkich napaleńców, którzy prowadzą relacje z kobietami w zakłamany sposób, takie osoby jak ja dla których liczy się przede wszystkim szczerość, nie mogą wyrażać siebie. Ty jesteś kobieta, ja jestem facetem i to normalne, że jeżeli Ci się podoba druga osoba czujesz do niej pociąg. To co napisałem traktuj jako komplement. Poza tym dla mnie kobiety, które odwlekają seks, żeby zatrzymać przy sobie faceta najzwyczajniej w świecie nie mają nic więcej do zaoferowania. Zastanów się bo jeżeli wszędzie wokół widzisz facetów, którzy chcą tylko od Ciebie jednego to znaczy że albo tworzysz sobie halucynacje albo rzeczywiście tak jest. I powiem Ci, że jeżeli to drugie to nie przez „złych i niedobrych facetów, którzy myślą tylko o seksie” to przez to jaka jesteś. Widzisz faceta, który zapewne Ci się podoba i pierwsze co masz w głowie – chce mnie wykorzystać. Zamiast czerpać przyjemność z rozmowy z nim, z tym że z nim przebywasz Ty myślisz tylko o tym, żeby pokazać mu, że jesteś niedostępna i nie jesteś „jedną z tych”. Ja w takich sytuacjach myślę „no to cholera powiedz coś innego niż wszystkie”. Ajj niedobrze, tracisz wtedy szanse na fajną relację...
Magdalena — wtorek, 11 styczeń 2011 17:52
ojojoj cóż za głębsza myśl....ludzie są różni
Magdalena — wtorek, 11 styczeń 2011 17:56
jest w tym co piszesz prawda ale nie wszystkie laski myślą tylko że je ktoś by wykorzystał i nie myślą to za każdym razem jak spotkaja jakiegos chlopaka...
Dawid — wtorek, 11 styczeń 2011 18:05
przemysl to
Dawid — wtorek, 11 styczeń 2011 18:06
;-)
Magdalena — wtorek, 11 styczeń 2011 22:50
A czujesz do mnie pociag??? a cos pisałeś że przez to jaka jestem mysle że faceci chcą tylko jednego -a jaka jestem??? hmmm..bo mnie to zastanawia jak Ty mnie widzisz.

kienzen - 2011-01-13, 12:38

Podoba mi się ten dłuższy fragment. Wielokrotnie chciałem to Co napisałeś powiedzieć laskom ,ale zazwyczaj tylko krążyłem wokół tematu ,bo brakło mi słów i nie umiałem tego dobrze wyrazić. Przeczytałem kilkakrotnie dla utrwalenia.
BeSexy - 2011-01-13, 13:01

Jak się skończyła rozmowa?
Playas - 2011-01-13, 13:41

Z mojej strony "przemyśl to" było ostatnim zdaniem.
Anonymous - 2011-01-16, 00:31

To żeś poleciał po naszmeu na konkrecie-reakcja bezenna :)
To lubieeeeeeeeeee :)
A na dniach rozpierdol...
Tak swoją droga pokazałem Pitrkowi nielogiczną rozmowę przez tel z jego koleżanką, niecałe 5ć minut i jesteśmy ustawieni na chodzenie nago po llesie i sex :)
Magiczne "wkurwia mnie jak kiedy facet ogarnia duzo kobiet to jst postrzgeany jako kozak/playboy, a keidy kobieta robi to co lubi uwazaja ją za dziwke..." laska się mega tym zajrała.

Rozmawiajcie w taki sposób z kobietami to Wam zdecydowanie pomoże.

Dawid bardzo konkretnie zawarł w swojej wiadomości esencję zdrowego i skutecznego podejścia do kobiet, teraz ta laska jest rozpierdolona jak trzeba :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group