Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - Siostrzyczki (klub)

E$U - 2011-02-09, 16:56
Temat postu: Siostrzyczki (klub)
Wbijam sie do klubu na dancefloor tańczę sobie patrze fajna blondyneczka podbijam tańczę z nią erotycznie do muzy R´n´b, od tyłu. Wyizolowałem ją z parkietu i od koleżanek w spokojniejsze miejsce i się zaczęło…Najpierw normalna gadka potem zacząłem przechodzić na tematy erotyczne i rozmowy o fantazjach ,co najbardziej lubi jak lubi (uwielbiam te tematy w klubie). Trafiłem świetną laskę była mało skrępowana i bardzo otwarta na takie tematy, więc szła rozmowa od razu bez żadnych trudności. Otworzyłem sobie furtkę za pomocą:˝Myślisz że jak byś teraz poszła ze mną do łóżka to uważał bym ciebie za łatwą laskę i tak ciebie traktował? Ja uważam że to normalne i kobiety mają takie samo prawo do przyjemności jak faceci, a takie teksty że dziwka szmata itd..to mówią tylko ludzie zatopieni w społecznym syfie z zawiści po prostu. Przecież po to jest pożądanie żeby z niego korzystać.˝ Zgodziła się ze mną absolutnie i mówiła że nic w tym złego nie widzi. Powkręcałem jej że chce ją porwać do siebie do piwnicy związać i podpalać świecą heh. W pewnym momencie zatrzymałem się z żartami niespodziewanie spojrzałem jej prosto głęboko w oczy i powiedziałem na ucho ˝Na serio to czuje do ciebie silne pożądanie chce się z tobą kochać tej nocy długo i namiętnie tak jak lubisz .Skoro oboje mamy takie samo zdanie to poco udawać zwodzić się, jak połowa osób w tym klubie oboje tego chcemy więc zróbmy to .˝Uśmiechnęła się zalotnie do mnie to był uśmiech w stylu ˝Zabierz mnie z stąd…˝ Chwytam ją za rękę mówiąc ˝Nic tu po nas ˝ona się śmieje i łakocim głosem mi odpowiada że chętnie, ale jest tu z siostrą rodzoną i nie może jej zostawić. Przedstawiła mi siostrę swoją patrze hmm też fajna blondyneczka, myślę coś z tym trzeba zrobić. W takiej sytuacji przydał by się wing ale kumple się zmyli , więc mowie słuchaj to chodźcie do mnie napijemy się u mnie puścimy muzę (standard argumenty ale ważne że działają i są bardzo spójne ze mną :)Widać że chciała iść ale zaczęła kręcić nosem pomyślałem sobie ˝Rusz głową musisz wygrać ten mecz..˝Rozejrzałem się po parkiecie i uświadomiłem że jak nie zadziałam konkretnie to przegram całe spotkanie, bo z impry była już lipa towary się porozchodziły, pozostały jakieś pary po kątach i typy zero targetu na parkiecie. Wylutowałem ostro jej siostrę konkretnie żeby nie robiła lipy, widać że jej siostra chce się bawić będzie fajny klimat i pojechaliśmy do mnie . U mnie standard powaliły się na łóżku, było już późno więc każdy zmęczony po melanżu. Napiliśmy się piwka dziewczyna trochę przemarzła, więc dałem jej ciepłe ubranie żeby się przebrała .Siostra poszła do ubikacji, w tym momencie zacząłem się ostro całować z nią na łóżku. Wróciła siostra speszona całą sytuacją, położyła się na łóżku plecami do nas przykrywając cała kołdrą Wstałem i natychmiast ją opierdoliłem że nie będzie spała w tych brudnych przepoconych śmierdzących ciuchach, w mojej czystej pościeli (nie miałem zamiaru dawać jej swoich ciuchów muszę mieć do niej dostęp jak ma być wesoło przecież) Rozebrała się do stanika i stringów,położyła do nas plecami udając oczywiście że śpi . Zacząłem ostro robić palcówkę i lizać po piersiach moją blondi. Ciągle miała paranoje że siostra usłyszy musiałem ją przekonywać że śpi. Zaczęła robić mi loda pod kołdrą, to ja w tym momencie zacząłem jechać drugą ręką w stronę siostry. Wsadziłem jej palec w cipkę od tyłu a tam mokro jak na Atlantyku, chyba od tych jęków jej siostry się podjarała skubana wcale nie spała tylko słuchała nas .To była śmieszna akacja jedna mi robi loda nieświadoma że bawię się jednocześnie z drugą .Siostra zaczęła się ze mną lizać i też chwyciła za mojego fiuta. Nie wiem co w obie wstąpiło chyba jakaś chęć rywalizacji bo obie bawiły się moją fujarą jak by pierwszy raz coś takiego widziały. Zaczęły się ścigać która lepiej to zrobi wyglądało to jak konkurs obciągania hehe. Piałem z zachwytu z poczynań obu pań. Potem co było to już nie będę pisał bo same świństwa .W skrócie tylko dodam na koniec że zapchane były wszystkie dziury aż leciały wióry :)


Ps. Tekst jednej siostry do drugiej który usłyszałem rano jak się zbierały do dziś wspominam Z uśmiechem „ Nie wiedziałam że ty taka ostra jesteś no to żeśmy narozrabiały co…? „ hahahah okazało się że nigdy czegoś takiego jeszcze nie zrobiły
morał z tej historii warto mieć siostrę heheh


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group