Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Night Game - Powrót z imprezy (ulica)

E$U - 2011-02-09, 16:59
Temat postu: Powrót z imprezy (ulica)
Wracałem sobie z imprezki około 2 w nocy idę na przystanek patrzę stoi atrakcyjna brunetka, ok 22 lata widać że czeka na bus. Podbijam do niej z uśmiechem ˝ Taka fajna osoba jak ty na pewno przemieszcza się na konkretną imprezkę teraz, więc gdzie polecisz mi się udać bo na ostatniej się zamuliłem…˝ (Wiem mało oryginalne ale byłem lekko zajechany po imprezie, o niskim poziomie kreatywności i jakoś tak wyszło z automatu  ) Ona mi zaczęła opowiadać że wraca do domu właśnie bo też klimat jej nie odpowiadał, gdzie ją koleżanki wyciągnęły .Pogadaliśmy trochę na ławce o emocjach dowiedziałem się czym się interesuje itd… Zacząłem lutować że fajnie mi się z nią gada więc po co jechać do domu, Noc jeszcze jest długa więc jedziemy do mnie odpalimy muzę zrobię driny i będzie fajnie. Oczywiście odpaliła swoje gadki w stylu nie znamy się nie jestem taka i inne bla bla bla….Ja zacząłem ostro lutować ˝Przestań pojedziesz do domu pójdziesz spać i co będziesz miała z tego wieczoru gówno, niedziele prześpisz i znowu do roboty .Jednym słowem tydzień i week zmarnowany a tak spędzisz przynajmniej miło czas, w wybornym towarzystwie mojej osoby pomyśl…˝Uśmiechnąłem się jeszcze i dodałem ˝No dobra jak będziesz grzeczna to dam ci się nawet przytulić za darmo, ale jak będziesz chrapać to wypierdzielę na balkon ˝ ?miała się i mówiła że jestem wariat (dobrze się czuje w moim towarzystwie jej uśmiech to klucz do niej budowałem zaufanie ) Nagle patrzę jedzie mój nocny łapie ją za rękę i silnym dominowaniem ciągnę ona ˝Nie.. nie.. nie..!!˝ to ja ja do niej ˝No to jestem zmuszony ciebie porwać..˝ Chwyciłem ją w pół i wziąłem na na ręce i do autobusu heheh. Zamiast krzyczeć zaczęła się śmiać że jestem wariat ale widać że się podobało jej. Całą drogę zaczęła mi pieprzyć że ona nie jest taka co ona w ogóle robi i inne gówna. Jesteśmy u mnie nastrojowa muzyczka walnęliśmy po drinie, moje mieszkanie na szczęście jest tak skonstruowane żeby nie mogła usiąść osoba nigdzie indziej niż na łóżku (a łóżko rozłożone na pół pokoju więc od razu chce się położyć :P) Włączyłem fajny numer bujający złapałem ją za rękę przyciągnąłem do siebie i zaczęliśmy tańczyć. Moje tajne specjalne erotyczne dotyki i zaczęliśmy się całować rzuciłem ją na łóżko z wielką agresją (byłem mega napalony na nią) Wtedy włączyła się jej blokada ˝Nie jestem taka łatwa…˝ to ja jej szybką ripostę ˝Dobra dla mnie jesteś trudna ważne że sprawiasz że jak zaraz nie wypieszczę twojego seksownego ciała, to mnie rozsadzi pożądanie a wiem że taka kobieta jak ty zasługuje na taką przyjemność w pełni…˝ W tym momencie zacząłem ją agresywnie całować po szyi , po piersiach trafiłem w czuły punkt zaczęła jęczeć. Była mocno podniecona więc rozebrałem ją całą i poszło jak z płatka morał z tej historii nie ma to jak nocne spacery po mieście hehe :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group