Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha Events - Baltic Camp 2011

Playas - 2011-04-23, 21:41
Temat postu: Baltic Camp 2011
Zaprosili mnie na Baltic Camp ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=QlpXu47hHvE&

Wszelkie info oraz zapisy na http://baltic-camp.pl

Warto!

----

Czym jest Baltic Camp?

Głównym celem projektu jest poznanie ludzi którzy interesują się uwodzeniem kobiet i samorozwojem, wymiana doświadczeń oraz wspólna praktyka.

Niezależnie od tego czy jesteś 'zielony', początkujący czy zaawansowany -- wyjazd ten będzie dla Ciebie ogromnym krokiem na przód. Poznasz ludzi z całej polski, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Będziesz miał możliwość podpatrzenia jak robią to N A J L E P S I i wspólnej pracy z nimi. Ponadto będziesz mógł sprawdzić się i porównać swoje umiejętności z innymi, by finalnie podzielić się własnymi przemyśleniami.

A to wszystko w przyjacielskiej atmosferze facetów dzielących się swoimi doświadczeniami z kobietami, pośród plaży, piasku, morza i najbardziej imprezowej nadmorskiej miejscowości w Polsce.

Przez cały rok myśleliśmy co zrobić by właśnie w tym roku było jeszcze lepiej, więc wyszliśmy Wam na przeciw i to po analizie waszych pomysłów wdrożyliśmy w projekt następujące zmiany:

Baltic Camp odbędzie się w samym środku sezonu, jednak czas który razem spędzimy zmienił się z trzech dni na 5IĘĆ PEŁNYCH DNI !!!

Wyjazd zaczynamy 26 Lipca a kończymy 31 Lipca .

Miejscowość tak jak w ubiegłym roku to niesamowite nadmorskie Mielno które jest nieoficjalnym najlepszym miasteczkiem imprezowym w Polsce w okresie letnim.

Rok temu zaprosiliśmy Stilla i O'retego czyli Instynktowne Uwodzenie. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem uzyskanej wiedzy, oraz bezcennej pomocy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.

Stilla i O'retego nie może zabraknąć i w tym roku, z jeszcze większym doświadczeniem i jeszcze większą wiedzą Still & O'rety przyjeżdżają jako INSTYNKTOWNE UWODZENIE

Wiem wiem wiem...miałem pisać zmiany jakie nastąpią...chcecie? Proszę bardzo!

Oprócz renomowanej szkoły Stilla i O'retego Pojawi się u nas założyciel oraz główny trener jednej z najpopularniejszych szkół uwodzenia w Polsce BE ALPHA -
Playas.

Mało?!

Jeśli tak, to do grupy trzech muszkieterów( Still, O'rety i Playas) dołączy trener, którego w zeszłym roku wszyscy uczestnicy podziwiali, Jest nim:
Drań.

Rozwijając Baltic Camp chcemy zadbać nie tylko o pomoc dla was w sprawie kobiet, ale również pomoc we własnym rozwoju osobistym...bo nie od dziś wiadomo, że nic samo do Ciebie nie przyjdzie, dlatego zdecydowaliśmy się na krok do przodu i zakontraktowaliśmy Trenera od rozwoju osobistego, którym jest Radek Pietkiewicz

Playas - 2011-04-24, 14:16

strona baltic camp napisał/a:
Miejsce: MIELNO

Data: 26.07.2011r. - 31.07.2011r.

Trenerzy:

STILL
O'RETY
DRAŃ
PLAYAS
RADEK PIETKIEWICZ
DO CIEBIE

Przeciętnie szkolenia kosztują ok 2000zł ZA WEEKEND!!!

Baltic Camp Jest jedynym zlotem , na którym dostajesz za niewiarygodnie niską cenę, materiały aż od 5 najlepszych w Polsce trenerów!!! Pomyśl, jak dużo możesz zyskać ucząc się teorii i praktyki od NAJLEPSZYCH W POLSCE ARTYSTÓW PODRYWU, żaden inny zlot, żadne szkolenie nie daje TOBIE takiej ilości materiału w tak długim okresie, w tak imprezowej miejscowości za tak niską cenę!!! Mamy świadomość, że obecnie szkolenia są drogie dlatego dołączając do nas, zdobędziesz 5 razy więcej, za niewiarygodnie niską cenę. Nam przede wszystkim chodzi o komfort integracje i rezultaty, dlatego nasza bardzo niska cena jest opcją dla każdego!!!

Cena:

Do 20 maja: 998 zł ( cena zawiera WSZYSTKIE opłaty)

Po 20 Maja: 1100 zł( cena zawiera WSZYSTKIE opłaty)

W cenę jest wliczone:
- Zakwaterowanie,
- Sala wykładowa,
- Wykłady trenerów
- feedback od trenerów 24h/ dobę
- i wiele innych

Wszelkie pytania:

E-mail:
balticcamp@wp.pl
Tel. kom.:
John6: 781073981
Raul: 721327497

Gadu-gadu:
John6: 22951136
Raul: 3615624


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group