Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Lole w lozku i okolicach

dzeq - 2011-04-27, 16:23
Temat postu: Lole w lozku i okolicach
Siemka,

wczoraj mialem opcje ktora mnie natchnela do tego tematu:

Akcja 1:
Lezymy przytuleni nago na lozku
Dupa : wiesz facet mnie musi szanowac, bez tego nie widze zadnej relacji....
Ja : rozumiem.....5 sek
Ja: Chodz tu suko i wez w gardlo jak szmata ktora uwielbiasz byc ( trzymajac za wlosy)
Laska : mrrraaaauuu...<lodzik>

No myslalem ze jebne na ziemie i bede sie tam tarzac :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akcja 2 zaslyszana od laski:

Urzadzila trojkat z kolezanka dla jej faceta na urodziny:

Ona na plecach facet ja wylizuje i jej kolezanka wlasnie miala mu pomoc. Ale wstajac widzi sytuacje i mowi " przyj Matko Polko, PRZYJ!"
Potem calosc zlapala brechawe na dobre kilka minut i trojkat sie rozsypal.... :P

Zapraszam do tego lightowego watku :))

Anonymous - 2011-04-27, 23:27

Przebij to :)
Akcja mojego kumpla z przed paru dni, jak mi to opowiadał to się obydwaj za głowy trzymaliśmy :D
Oagrnął laskę ta mu zrobiła loda ale nie chciała połknąć i mówi "nie połknę-mam chłopaka"...
CZYLI...lód to nie zdrada a połknięcie tak?:D
Ach te dupy.... :lol:

Playas - 2011-04-30, 15:12

Wczoraj pojechaliśmy z kumplem na chate do lasek. Dziewczyna zrobiła mi loda, a później miała problem z tym żeby mi dać numer haha ale to raczej była gra z jej strony. W sumie tego numeru nie potrzebowałem, z dupy zapytałem żeby mieć jak coś kogoś fajnego do seksu. Jak to usłyszałem to wybuchnąłem śmiechem bo mój znajomy miał podobną akcje. Po czym zapytałem "dajesz czy nie?" hehe wpisała.

0 rapportu - prawie z nią nie gadałem
Ona: Powiedz mi więcej o sobie?
Ja: Jestem Dawid i szukam niezobowiązującego seksu :lol:

Po chwili
Ja: Do tego jestem szczery i bezpośredni...
Ona: To mi się podoba...

Fajny też patent zrobiłem żeby mi zrobiła loda - wyjąłem jej kolczyka z ucha i zrzuciłem na ziemie pod moje nogi. "O kurcze spadł...musisz go podnieść" haha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group