Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Be Alpha OUT OF CONTROL! - Fajne miejsca w Warszawie

Damian - 2011-05-06, 01:11
Temat postu: Fajne miejsca w Warszawie
Tutaj wpisujcie fajne miejsca, do jakich można zabrać kobietę. Albo ciekawe pomysły na randkę.

Głównie chodzi mi tutaj o konkretne miejsca w Warszawie, bo duża część ludzi jest z Warszawy. Ale też w innych miastach, a także ogólne pomysły na fajną randkę jak najbardziej mnie ciekawią.

Temat założyłem, bo mimo iż mieszkam już jakiś czas w stolicy to nie znalazłem jeszcze miejsca, które jakoś szczególnie by mnie urzekło. Z tego co mówili mi ludzie to takim konkretnym miejscem jest knajpa na 40 piętrze marriotta, poza tym ogród na dachu BUWu. A na ID idealne miejsca są przygotowane na samej górze złotych tarasów - jest tam jeden pub i jeden klub. Pub jest w klimatycznym, fioletowym kolorze, na podwyzszeniu w ksztalcie kola sa loze, z jednej strony loz sciana, z drugiej zaslony. Po ugadaniu z barmanka mozna je zaslonic. W klubie jest za to takie jakby kolo, w ktorym mozna usiasc, jest na uboczu, ludzi brak i ma sie widok na Warszawe :-)

BeSexy - 2011-05-06, 14:08

Jakiś czas temu Rzemyk z forum Elvisa, przesłał mi privem kilka naprawdę ciekawych miejsc:

"1. Dawna stacja Warszawa Główna, za placem Zawiszy, po prawej stronie torów kolejowych. Oprócz samej stacji jest muzeum PKP, stare lokomotywy, fajny klimat, trochę na uboczu a to prawie centrum Warszawy.
- zagrożenia: jest tam trochę lumpów, mieszkają w jednym z pustostanów, w weekendy dużo ludzi tam idzie w weekendy najebać się przed imprezą w Harlemie, za nimi z kolei ciągnie straż miejska i policja. W razie wbijania się na lokomotywy trzeba zwrócić uwagę na kamery i zwyczajnie być ostrożnym
2. Budowa na ul Oczki, jeden przystanek z dworca centralnego w kierunku Mokotowa. Jest tam ok. 10 piętrowy budynek w wielką reklamą i charakterystycznym grafitti. Niestrzeżony. Można wejść na sam dach, podziwiać widoki. Na górę wchodzi się schodami, na których czasem jest krata. Jeśli bezdomni jej nie zniszczą, schodami się nie wejdzie. Ale niszczą ją regularnie 
Zagrożenia: dużo meneli na dole, ryzyko natknięcia na inna ekipę lubiącą mocne wrażenia.

3 Pola Mokotowskie: Za Fonobarem (ul. Wawelska) są dawne baseny i ruina ośrodka wypoczynkowego. Trochę dzikie i fajne miejsce.
Zagrożenia: nie warto wpadać w weekendy, kiedy w fonobarze są duże imprezy, można się natknąć na pijące ekipy
(czasem przyjaźnie nastawione)

4. Brzeg Wisły pod mostem gdańskim – po prostu fajny plener.

5. Okolice pubu Merlin, przy stawie. Kiedy jest ciepło, głównie w środy, są tam treningi kuglarskie. Przy odrobinie szczęścia można się natknąć (kiedy się ściemni) na kilkanaście osób robiących darmowy pokaz (w ramach treningu).
Zagrożenia: brak.

6. http://www.kawiarniajasimalgosia.pl/historia/ - ta knajpka jest ciekawa i pewnie będzie popularna w tym sezonie. Klimaty raczej off – owe.

7. PKP Powiśle – absurdalnie wręcz popularna wśród warszafki knajpa. Miejsce Asterów, biforków i czego tam jeszcze. Kiedy jest ciepło, ludzi odo cholery.

8. Pas dla samolotów lądujących, lotnisko Okęcie. Od strony PKP Okęcie, trzeba przejść ok. 1 km i rozłożyć sobie jakiś kocyk. Położyć tam HB i otworzyć wino. Leżycie sobie, jest miło, natura i takie tam. Czasem przejedzie pociąg albo ktoś na rowerze. A czasem kilkusetonowy boeing będzie lądował kilkadziesiąt metrów nad waszymi głowami. Rewelacja.

9. Centrum Nauki Kopernik, dach Biblioteki Uniwersyteckiej – niebanalny pomysł na DG lub randkę w ciągu dnia.
Zagrożeń brak "

dzeq - 2011-05-09, 15:20

Taras widokowy Palacu - piekna panorama i malo ludzi tam chodzi

Quchnia artystyczna - piekna perspektywa na park kolo lazienek. UWAGA : DROGO

Plac zbawiciela - strategicznie kolo lazieniek, na placu sushi, plan B w biegu cafe, niedaleko puby studenckie z tanim piwem. Moj staly punkt programu :)

spacer od tamki w kierunku lazieniek kolo sejmu - piekne tereny zeione na skarpie

stawy raszynskie - mozna dojechac z pentli okecie a czujesz sie jak na mazurach

tor gokartowy - adrenalina, ale wymga konkretnej laski

laser tag na sluzewcu - jak powyzej

Almi decor w zlotych - w srodku jest knajpka. jedyne wygodne kanapy w zlotych plus bardzo kameralnie i 1000000 teamtow jak po drodze mijasz rozne aranzace pokoi.

klub brake 147 ( chyba ) - zupelnie na uboczu klub bilardowy - wyglad exclusiv, ceny nie :P

same fusy na starowce - oklepane ale fajne mimo to. herbaciarnia/kafejka. zarezerwowac wczesniej - tlum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group