Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Pytania & Problemy - Problem z trojkatem

dzeq - 2011-07-11, 12:09
Temat postu: Problem z trojkatem
Siemka Panowie.

Krotki problem - mam chetna panne na 3 ale brakuje nam tej 3. Ona mowi ze nie ma kolezanek ktore na to by sie pisaly.

Planuje podzialac - Zbiornik, badoo. Jakies podpowiedzi ( Playas ? :P ) co do taktyki i jak sie za to zabrac - nowy jestem :)

Playas - 2011-07-11, 17:11

Ogólnie to na razie traktuj to jako takie gadanie tej laski. Ogarniaj sobie ją, bzykaj. Poznawaj inne i w momencie, kiedy poznasz drugą Bi możecie się skumać.

Ja mam jedna kobietkę, której dawno nie dymałem, a utrzymuje z nią lajtowy kontakt - czyt. mało kontaktu ale pozytywny i jak dojdzie do ustawki to seks (LR pierwsza lub druga internetowa znajomość). Jest chętna na trójkąty. Teraz kwestia poznać druga biseksualistkę.

Możesz spróbować podobnie.

Jeżeli chodzi o działanie na badoo to musiałbyś mieć supermożliwości i wyszukujesz laski biseksualne. Uwodzisz taką albo Ty albo Ona. Tak by było najefektywniej.

Co do zbiornika - nic tam konkretnego nie zdziałałem, ale nie miałem autoryzowanego konta.

Pozdro

dzeq - 2011-07-13, 13:06

Siemka,

Na dobry poczatek odezwalem sie do masochistki z posta o lase ktor mi zryla banie.

Ja:
Jak sie masz szalona dziewczyno ? Dalej mam jakies spargaly Twoje w domu :) plus zapomnialem kodu do klodki :)

Oczywiscie odzywam sie z jakiegos powodu :P bo jakby inaczej

Spotykam sie teraz z dziewczynka z ktora pewnie sie bys dogadala :) Jestemy w takim ukladzie jak Ty proponowlalas, spotykamy sie i jest fajnie - taka zabawa z duza iloscia skory ( plus kuleczka o ktorej mi mowilas, tyle ze bez dziurek :P )

Szukamy sobie trzeciej do zabawy, ktora od czasu do czasu by sie ze mna i moja suka pobawila od czasu do czasu.

Krotka pilka - co Ty na to ? mozemy sie we trojke spotkac na ubitej ziemi gdzies i sie poznac zobaczyc czy bedzie fajnie i co sie wydarzy.





ona

Hej,

Nie wiem, czy dogadam się z Twoją koleżanką, ale możemy się gdzieś spotkać we trójkę i to sprawdzić. W jakim wieku ona jest?

Ja
Heh jak wylewnie,

23 lata wyglada dosc mlodo :) plus moze nie ma Twojego zamilowania do bolu ale podobnie jak Ty uwielbia meska dominacje. Z Nia rozwinalem sporo to czego sie nauczylem przy Tobie. Stad jak pojawil sie omysl 3 z gory wiedzialem do kogo sie odezwac. Jakbys sie czula prowadzona na smyczy przy nodze ?


Zobaczymy jak sie rozwinie. ( podoba mi sie opcja zero zonka tylko konkret)

co do ogarniania z laska - panna jest wkrecona. Chce to ogarnac tak ze biore lapa, zakladamy jej konto na badoo i pewnie wspolne na zbiorniku i zaczniemy ogarniac w ten sposob. Zasada - siadamy w knajpie i dzialamy razem. dodaje to calosci zajebistej pikanterii jak siedzisz w coffe heaven z moja reka w niej i przegladamy alski do lozka. Panna sie jara i masz konspiracje przeciw calemu swiatu bo reszta siedzi czyta jakies bzdety i nie ma pojecia ze wlasnie obok realizujesz fantazje 99% facetow w tej kanjpie.

No zobaczymy jak pojdzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group