Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Pytania & Problemy - kobiety roznej rasy, wieku, etc

Orbit - 2011-07-14, 10:12
Temat postu: kobiety roznej rasy, wieku, etc
Mam parę fantazji seksualnych takich jak seks z japonką, murzynką, bliźniaczkami, gotkę, policjantką, zakonnicą, etc

Więc mam pytanie do was, gdzie można spotkać, jak można znaleźć więcej kobiet, które łączy coś specyficznego.
Interesują mnie za równo MIEJSCA jak i SPOSOBY (np internet).

Orbit - 2011-07-14, 10:32

GRZECZNE KATOLICZKI
Wyjazdy i spotkania katolickie - od pewnego czasu mam ochotę zerżnąć taką grzeczną katoliczkę i wyciągnąć z niej niegrzeczną dziewczynkę:) Pielgrzymki, mmmm.....

AZJATKI
badoo - potrzebujemy zaawansowanego profilu, ale ostatnio mi samo włączyło więc korzystam. Jak? Jestem w Chorwacji i się przeniosłem lokalizacją do Chorwacji, do Zadaru:) Spróbujcie, bo może tam jak się ma lokalizacje samo włącza na tydzień czy dwa super możliwości za darmo. Wracając, wchodzimy w wyszukiwanie zaawansowane, wpisujemy "spoken language - other" i wybieramy japanese, chinese, korean
:)

dzeq - 2011-07-14, 17:11

Azjatki w Wawce - kluby studenckie blisko SGH - sporo wymiany.

Na ulicach - kumpel trafil striptizerke ktora przyjechala na tydzien egzotyczny gdzies tu


Strzelaj w wymiany - otwarte laski z zagranicy. Brahol dziala w tamtych kolkach roznych - mowi ze jak panna przyjezdza na miesc do PL to chce sie wyszalec :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group