Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Sex - Przekonania i kotwice

dzeq - 2011-07-18, 05:58
Temat postu: Przekonania i kotwice
Hej,

widze sie teraz z laska mocno wkrecona w nlp i takie tam. to co jest w niej nieziemskiego to fakt ze potrafi mega dokladnie zanalizowac rozne zachowania i mechanizmy. (Spotkala moich znajomych i zaczelo sie - ten oka ale energie ma niestala meska, ten za duzo damskiej ten w chodzi dziwnie nie jak samiec, o mnie zreszta tez ze czasem wychodze ze stanu dominacji, ze mam jeszcze AFCowa czkwake itp)


Powiedziala mi jak latwo jest lasce przekotwiczyc rzeczy w glowie. Ona ma tak ze jak jej obrazowym jezykiem cos wkrecam w momencie kiedy jest napalona - wchodzi wszystko.

Powiedziala cos takiego" jesli pakujesz mi do glowy wizje jak jestem nakrecona jak 150 to nie moge nic poradzic na fakt ze mi sie powiaza stany masymalnego podniecenia z ta wizja" Czyli kotwiczenie przy pracy.

co wiecej na poczatku miala negatywna reakcje emocjonalna wiec wazne jest konsekwetne doazenie do celu. Mowila ze stopniowo jej negatywne reakcje przechodzily w stany podniecenia ta wizja. Wkrecenie jej trojkata z moja byla kochanka zajelo cztery sesje dymania.

Od 'Kobiety mnie nie kreca', przez - 'ok, ale musi mi sie podobac, a ja jestem wybredna' do "w sumie czemu z XXXXX nie sprobowac, bedzie fajnie"

A mechanizm jest prosty - wiesz co ona lubi. Powiedzmy minete oraz lizanie po piersiach.
"wyobraz sobie jej jezyk na swoich sutkach kiedy cie pieszcze jezykiem, czujesz 2 ogniska przeuswajace sie po Twoim rozpalonym ciele, jej rmaiona muskaja towja twarz" w tym klimacie, oczywiscie dymajac ja albo podniecajac ja inaczej.

Anal, trojkaty co tam chcecie mozecie jej wkrecic. Fakt ze kazda kobietka ma swoje poziomy akceptacji.

Playas - 2011-07-18, 13:20

Pierwsze trochę odbiegające od tematu.

Nie podoba mi się sposób w jaki laska ocenia wszystko i wszystkich, na wstępnie doszukuje się negatywów, nie patrząc w ogóle na siebie. Nie musisz non stop dominować, nie musisz chodzić jak jej się to podoba itd. Bo bycie atrakcyjnym bycie alfa to bycie sobą, a nie tym kim sobie życzą inni. I byciem sobą zdobywasz osoby, które Cię w pełni akceptują i które Ty akceptujesz przez co tworzą się zajebiste relacje. Jak dla mnie niszczy ją to całe nlp, nawet widać po sposobie w jaki Ci to tłumaczyła.

Co do tego co opisujesz. Cytat z mojego dziennika:
Cytat:
Jak stworzyłem wizję w umysłach moich kobiet?
Przykład nr.1: Opowiedziałem o tym jak bardzo miło by się czuła w sytuacji, kiedy jesteśmy w takim związku i ma przykładowo urodziny. A my we trójkę witamy ją z szampanem, który dziewczyny rozlewają na jej piersi. Po czym we trójkę robimy wszystko, aby było jej najprzyjemniej. Ja ją dymam, druga dziewczyna zabawia się jej łechtaczka, a trzecia przytula ją w swoje piersi. Myśli dziewczyny potoczyły się dalej i w głowie miała obraz jak cała trójka mówi na raz: "kochamy Cię "


Praktycznie to co opisałeś - tylko dotyczące Poliamorii, gdzie dochodzą jeszcze uczucia.

dzeq - 2011-07-18, 13:31

Nie odbieram tego negatywnie. A nawet jesli cos mi takiego probuje zapodac - nie przechodzi mi przez filtr. :D bardziej mi sie podoba ze daje konkretny feedback.

Masz racje NLP skrzywia i to widzac.

Masz pelna racje co do cytatu. Po prostu teraz odkrylem to w praktyce :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group