Forum o uwodzeniu - Be Alpha

Sex - Trojkat F+2k

dzeq - 2011-07-20, 09:48
Temat postu: Trojkat F+2k
Hej,

Wczoraj ogarnalem moj pierwszy trojkacik 
Ciekawe doswiadczenie ktorym chce sie podzielic.

Moja sunia byla przekonana ze jej sie nie spodoba. Jej opis po “ to niesamowite jak ona jest inna od facetow. Ta skora, ta delikatonsc, ta energia, to bylo cos mistycznego :D “

Fakt jest ze lasia ktora do nas dolaczyla to moaj ex kochanka – ogledeni mowiac otwarta panna  ale od poczatku mowila ze na brak facetow nie narzeka ale na brak kobiet tak.

Beata weszla , pogadalismy o pierdolach. Widzialem ze to nigdzie nie zaprowadzi wiec zaczalej ja masowac z Sunia po karku, potem kc z beata potem sunia a potem jak sie juz zlaczyly – ekspolzja. Jakby sie przykleily do siebie. Niesamowite jak wybuchla w nich rzadza. W ten kobiecy sposb – glownie calowanie sie pieszczenie po piersiach itp.

Przenosimy sie na lozko I potem juz poszlo – laski sie caluja, mnie caluja, potem znow siebie, jedna dluga wylizuje. Szczesliwa zabawa. Fajne opcje jak robienie loda we 2 laski itp. Lezymy przytuleni we trojke one mnie caluja.
Jednak zonk

Panny tak zajely sie soba ze w pewnym momencie poczulem sie praktycznie zapomniany. Sunia mnie potem za to przepraszala, mowiac ze tak odjechala w nowe ze sie zapomniala ( co nie przeszakdzalo mi ja zjebac za to :P )

Wynioslem z tego 2 glowne wnioski:

1. Panna na poczatku byla nastawiona ze sie dla mnie posiweci bo jej laski nie kreca. Potem nie dalo sie jej odkleic. Tyle jesli chodzi o “nie lubie z kobietami”

2. Zalozylem ze pierwszy raz ktory bedzie dla niej nowoscia jest szansa ze troche cie odsunie I poleci w eksperyment. Nie wpierdalalem sie za mocno na siebie zeby jej poziomy komfortu zalapaly na taka konfiguracje, zwlaszcza ze teraz mam idelana opcje. Mega pozytywne emocje na seks z 2 kobietka plus chec wynagodzenia mi zapomnienia pierwszym razem :D Reasumujac – pierwszy 3 moze wyjsc tak ze bedziesz nieco z boku w stosunku do nowosci partnerki I seksu z kobieta ktory podobno jest zupelnie inny niz z facetem. Przygotuj sie na to bo potem mozesz sie wnerwiac :D

Konczac pozytywnym akcentem – czekam na feedback od drugiej laski I moze to bedzie cos regularnego w naszym gronie. Plus Dzis z rana sunia mi “wynagrodzila” krzywdy tak ze chodze smiesznie :D Jednym slowem – polecam :D

Orbit - 2011-07-20, 11:01

:)
Kciuk w górę!

Playas - 2011-07-20, 12:53

:)
dzeq - 2011-07-20, 13:10

Mala aktualizacja co do opcji z tym ze sie panny soba bardziej zajmuja. Okazuje sie ze ta druga sie sklania w strone les i w sumie moja rola ograniczyla sie dla niej na przyprowadzenie mojej laski z nastawieniem ze chce sprobowac. stad cala ta szopka. Jak sie to powtorzy ( bo moja jest za tym tyle ze teraz ma byc wiecej mnie :P ) to biore obie suki za kudly i nie bede sie pierdolil z pozwalaniem im lapac komfortu :D

Stad Tak jak Playas mowil - ogarniasz dwie dupcie rownolegle i nakrecasz na siebie. Obie maja tam byc dla ciebie plus otwartosc na nowosci. jesli jedna bedzie tam po to zeby sie lizac z druga jest duza szansa ze sobie popatrzycie i bez iniciatywy z waszej strony niewiele wiecej :d

Playas - 2011-07-20, 16:11

Trzeba wziąć pod uwagę, że jak dobrze zerżniesz obie wcześniej (osobno) to na pewno będą chciały Twojego kutasa.
dzeq - 2011-07-20, 19:24

tu lezal problem. Jedna jest rzenita regularnie, druga to dawna znajoma. Ona przyszla "na dziewczynke" co zjebalo cala dynamike z mojego punktu widzenia bo byly 2 konkurujace modele tej zabawy. Whatever :D szukam z Sunia innej na zastepstwo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group