Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

 • - Porady i artykuły
 • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
 • - Aktualności
 • - Info o nadchodzących wydarzeniach
 • - Info o konkursach i zniżkach
Jak poznawać kobiety w dzień?

 

Poznawanie kobiet w dzień jest umiejętnością, która posiada bardzo mały procent mężczyzn. Wiele nawet tych najpiękniejszych kobiet, które poznawałem w ciągu swojego życia było mocno zszokowanych moim podejściem, często dowiadywałem się od nich, że nigdy albo bardzo rzadko zdarzało im się, żeby jakikolwiek facet w dzień podszedł w podobny sposób jak ja.

 

Za chwilę dowiesz się jak wygląda prosty schemat, który pomoże Ci skutecznie poznawać kobiety w ciągu dnia. Zaletą jest jego prostota. Gwarantuje Ci, że jeżeli się do niego zastosujesz będziesz miał (nie)przyzwoite efekty. Już przy pierwszym zastosowaniu go podczas tegorocznego Baltic Campa uczestnicy osiągnęli skuteczność w zbieraniu numerów na poziomie 20%, pomimo że były to ich pierwsze podejścia. Oczywiście nie jestem zwolennikiem popadania w schematy, chcę Ci jedynie zobrazować jak wygląda to u mnie i co daje efekty zarówno mnie jak i moim kursantom.

 

Pierwszym najważniejszym krokiem jest decyzja o podejściu. Na moich szkoleniach nie ma zasady trzech sekund, jestem zwolennikiem zasady: widzisz → idziesz. To bardzo ważne ze względu na to, że kiedy ruszysz natychmiast do kobiety, Twój umysł nie ma czasu na wytworzenie jakichkolwiek wymówek.

Dodatkowo nadal jesteś pod wpływem pierwszego impulsu, który dodaje sporo energii do interakcji. Pamiętaj o tym, to jest jeden z najbardziej istotnych elementów. Nie zaprzątaj sobie głowy tym co powiedzieć, a przekonasz się, że kiedy już jesteś obok kobiety wszystko zaczyna się dziać samo.

 

Drugim krokiem jest zwrócenie uwagi kobiety. Podchodząc CHCESZ mieć jej uwagę. Nie uwiedziesz kobiety, jeżeli ona nie jest skupiona na Tobie. Dlatego Twoje podejście powinno być mocne i zdecydowane, ale zarazem ze sporą dawką opanowania. U mnie to wygląda mniej więcej tak:

 

 • Hej, koleżanko! Zatrzymaj się na chwilę...
 • Hej dziewczyny! Zatrzymajcie się na chwilę...

Sam tekst nie jest aż tak ważny, jak subkomunikacja. Od pierwszych sekund swoją mową ciała musisz komunikować swoje zdecydowanie, męskość i opanowanie. To bardzo ważne.

 

Kiedy już mam uwagę kobiet, przechodzę do przedstawienia moich intencji. Zapamiętaj, że na ulicy wygląda to trochę inaczej niż w klubie. Często kobiety nie mają zbyt wiele czasu (łatwo to ocenić przed podejściem), dlatego Twoje wejście musi być mocne. Mówię przykładowo:

 

 • „Zauważyłem Cię jak przechodziłaś sobie obok i...chętnie Cię poznam ;-)”
 • „Podobasz mi się...”
 • „Chcę Cię porwać...” itp.

 

To tylko przykłady. Każde z podejść jest inne, nie popadajcie w schematy bo zaczniecie recytować te teksty jak wierszyki, co może Wam popsuć większość podejść. Zasada jest prosta, powiedzcie kobiecie po co przyszliście, dlaczego i czego od niej chcecie. Wszystko bezpośrednio. Nie ukrywajcie intencji, nie ukrywajcie, że Wam się podoba, nie udawajcie niezainteresowanych. Kobieta wie od początku dlaczego do niej podchodzicie...nie macie czego ukrywać :)

 

Następnie warto dowiedzieć się ile kobieta ma czasu. Czy możecie zabrać ją na randkę natychmiast czy może umówić się na inny termin. Pamiętajcie, że Waszym celem jest poznanie kobiety, a nie sam numer w sobie. Numer telefonu zbierajcie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy czujecie już luz w interakcji z kobietą i widzicie, że jest zainteresowana, ewentualnie gdy nie ma innego wyjścia (za kilka minut zaczyna pracę/egzamin etc.)

 

 • Jeżeli ma czas → idziecie na randkę
 • Jeżeli nie ma czasu → prowadzicie interakcję jak najdłużej → zbieracie numer

 

Zobacz jak to wszystko wygląda w praktyce w poniższym wideo:

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

 • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
 • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
 • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
 • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Udostępnij
comments