Bądź na bieżąco!

Zapisz się na Newsletter, a w nim:

  • - Porady i artykuły
  • - Darmowe materiały audio, foto, wideo
  • - Aktualności
  • - Info o nadchodzących wydarzeniach
  • - Info o konkursach i zniżkach
Natychmiastowe randki

Czym jest instant date?

Instant date to nic innego jak natychmiastowa randka. To sytuacja, kiedy niemal natychmiast zabierasz kobietę do której podszedłeś, np. na kawę.

 

Dlaczego warto prowadzić interakcję w stronę natychmiastowej randki?

Natychmiastowa randka, na która bierzesz kobietę tuż po podejściu jest najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na nawiązanie emocjonującej znajomości w ciągu dnia. W przeciwieństwie do sytuacji, kiedy zbierasz numer od kobiety zaraz po krótkiej rozmowie, podczas natychmiastowej randki macie więcej czasu na poznanie się i sprawdzenie czy dobrze razem się czujecie, co znacząco wpływa na to czy kobieta odbierze telefon i umówi się na kolejne spotkanie. Sam przez pewien czas borykałem się z problemem nieodpisywania i nieodbierania telefonów przez kobiety od których zebrałem numer. Powód był prosty – zbyt krótkie interakcje. Zbierałem numery po 1-2 minutach znajomości, po czym czekałem kilka dni żeby zadzwonić czy napisać. Nie był to skuteczny sposób. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że kobieta kiedy podchodzisz jest często zszokowana, pozytywnie zaskoczona Twoja odwagą. Daje Ci numer pod wpływem impulsu, a kiedy minie dzień, a emocje opadną, zaczyna myśleć na zasadzie „ja tego faceta przecież w ogóle nie znam...nic o nim nie wiem...”. Dlatego tak ważne, aby doprowadzić interakcje jak najdalej już w dzień poznania, żebyś po powrocie nie był nieznajomym z ulicy, a ciekawym facetem.

 

 

Jak zabierać kobiety na natychmiastowe randki?

Nie każda kobieta pójdzie z Tobą z miejsca na szybką randkę. Najważniejszym kryterium jest tutaj czas. Bardzo dobrze się zorientować na początku interakcji, gdzie dziewczyna idzie. To pomoże Ci wybrać jak poprowadzić interakcję. Jeżeli idzie na spotkanie – prawdopodobnie będziesz musiał szybko zebrać numer, jeżeli dziewczyna ma sporo czasu dążysz do instant date'a. Możesz też proponować spotkanie po tym jak ogarnie swoje sprawy i też jest to dobrym pomysłem ze względu na to, że dziewczyna ma czas wtedy psychicznie się nastawić, że jest to randka, a także przygotować się, przebrać, poprawić makijaż itp. dzięki czemu będzie czuła się jeszcze bardziej komfortowo przy Tobie. Ważne by był to ten sam dzień.

Szybką randkę najlepiej proponować w momencie, kiedy widzisz, że Wam się dobrze rozmawia. W ogóle nie trać czasu na średnio zainteresowane kobiety, które nie inwestują w interakcję. Wykorzystaj go na inną, ciekawszą kobietę, której bardziej się podobasz.

Jeżeli już podszedłeś i widzisz oznaki zainteresowania, dziewczyna chce Cię bliżej poznać, najzwyczajniej w świecie proponujesz jej pyszną kawę, albo gorącą czekoladę tutaj w pobliżu. Tam już prowadzisz wszystko jak normalna randkę.

 

Kilka wskazówek jeżeli chodzi o samą randkę

Zabierz ją do miejsca, które znasz

Dobrze, jeżeli mieszkasz w pobliżu – na wypadek, gdyby sprawy potoczyły się szybko

Daj jej czas oswoić się z Tobą – 30-40 minut to najlepszy moment by rozpocząć seksualną eskalacje dotyku (kark, talia). Zazwyczaj jak zaczniesz dotykać ją od samego początku (pierwszy krok – objęcie) możesz powodować opór. Osobiście wolę zaczekać trochę dłużej, a później szybko przycisnąć z dotykiem.

Jeżeli nie jest responsywna na dotyk po 40 minutach(nie ma pozytywnej reakcji), prowadź spotkanie bez niego, możesz zakończyć je wtedy wcześniej i umówić się z nią na kolejne. Wtedy to już będzie drugie spotkanie. Kobiety często mają tak, że na pierwszym spotkaniu są wstrzemięźliwe. Więc zamiast robić wszystko na silę, zakończ spotkanie wcześniej w ciekawym momencie, aby pozostał w niej pewien niedosyt.

Aby zabrać ją do siebie do domu wykorzystaj działanie pretekstów – przykładowo przychodzisz na spotkanie z torbą z siłowni i mówisz „wiesz co nie chce tak z tym chodzić, odstawie to do domu szybko i pójdziemy na miasto”. Możesz też przykładowo podskoczyć bez kurtki i powiedzieć, że skoczycie do Ciebie szybko i weźmiesz, żeby Ci zimno nie było. W ten sposób jeden z kursantów Be Alpha miał fasta z nowopoznaną kobietą już podczas szkolenia.

 

Najważniejsze zalety natychmiastowych randek

Kobieta, którą weźmiesz na takie spontaniczne spotkanie, od samego początku postrzega Cię jako atrakcyjnego i konkretnego faceta. Dodatkowo od początku zaczynacie czuć klimat spontaniczności, co znacząco ułatwia doprowadzenie do szybkiego seksu. Kobieta widząc Cię przez dłuższy czas, po powrocie do domu ma w głowie „przecież dzisiaj dopiero go poznałam, a już tyle o sobie wiemy”. Podchodzi do tej znajomości jak do czegoś wyjątkowego, bo rzadko, który mężczyzna doprowadził do takiej sytuacji z dopiero co poznaną kobietą na ulicy. Co daje nam sporą przewagę.

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij
comments