Opinie: Baltic Camp
Maciek

Pierwszego dnia szkolenia prowadził PLAYAS(moim zdaniem najbardziej zaangażowany trener) który po prostu rozwalił mnie swoją pozytywną energią i optymistycznym podejściem do życia.... z tego człowieka emanują tak pozytywne emocje że aż miałem wrażenie że mógłbym ich dotknąć. Dawid otworzył mi oczy na to jak proste może być uwodzenie a słowa „ty wystarczysz“ na długo pozostaną w mojej głowie. (...)

 
Paweł

Jestem uczestnikiem Baltic Camp 2011. Pierwszym trenerem którego poznałem był Dawid. Przed rozpoczęciem szkolenia, miałem w głowie parę obaw, tak naprawdę z tą tematyką spotykałem się pierwszy raz na takim gruncie. Nie miałem żadnej wiedzy teoretycznej, nie wyobrażałem sobie nawet tego, że z taka łatwością można rozpocząć interakcje na ulicy z kobieta która niesamowicie mi się podoba.

Pierwszą rzeczą jaką zauważyłem u Dawida, kiedy tylko go poznałem, to jego ogromna dawka pozytywnej energii, którą zarażał wszystkich którzy z nim przebywali. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że lubi to co robi. Swoja wiedze na szkoleniach przekazał w jasny i prosty sposób. Jeszcze tego samego dnia wyszliśmy do miasta poznać nowych ludzi, co było dla mnie niezwykle nowe i ekscytujące, nigdy nie robiłem czegoś takiego. Wszystko co wtedy zrobiliśmy było dla mnie ogromnym impulsem do tego, aby zacząć działać i otworzyć się na nowych ludzi. Po powrocie do domu, wszystko to co poznałem utrwaliło się na tyle, ze nie potrafię opanować się przed tym, aby w drodze do lub z pracy poznać kobietę, która mi się podoba, przechodzącą koło mnie.

To szkolenie było moja najlepszą inwestycją tego roku!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Seducteur

Słysząc, że na Baltic Camp przyjedzie Dawid, spodziewałem się konkretów, ale nie wiedziałem, że będzie aż taki konkretny. W dodatku to jest normalny, zajebisty facet z którym zawsze można pogadać, nie ważne na jaki temat. Przebywając w towarzystwie Dawida, czułem się swobodnie, nie czułem, że rozmawiam z trenerem. Był po prostu dla nas kumplem. Wspólne obiady i browar.

O Dawidzie słyszałem wcześniej, wiedziałem że jest dobry, ale jego podejście w klubie do zajebistej blondynki, która była z koleżankami, rozwaliło mi system. To było piękne, wydawało się takie proste, normalne. Nie widziałem wszystkich "akcji" Dawida, ale wiem, że były bardzo dobre.

Przebywając z nim, było czuć, że chce nam pomóc. Był dostępny zawsze, wiedziałem, że mogę podejść z każdym pytaniem i wiedziałem, że otrzymam konkretną, prostą odpowiedź. Strasznie mi się podobało jego zaangażowanie, przychodził na każdy wykład, żeby dodać coś od siebie, choć nie musiał :)

Jeszcze kilka słów o jego wykładzie podczas którego przerażał energią, która nam przekazał. Wiedza bardzo przydatna, zdziwiłem się, że to jest takie proste. Krótko mówiąc strasznie pozytywny, rozrywkowy facet, który wie o co chodzi ;-)

Seducteur

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Michał

Pisze to na gorąco, bo jeszcze podczas BC 2011. Po raz pierwszy spotkałem Dawida właśnie tutaj. Jadąc na BC wiedziałem o nim najmniej, ze wszystkich trenerów i miałem wobec niego najmniejsze oczekiwania.

Głupio mi to pisać, bo wiem, że zaraz to przeczyta, ale uważałem go za kolejnego trenera wyciągającego kasę od naiwniaków (Sorry Dawid :-) ). Może brało się to z mojego zaślepienia i fascynacji innymi trenerami ale chyba raczej z mojej ignorancji. Jakże miło się rozczarowałem. Gość, wobec którego miałem najmniejsze oczekiwania, najbardziej mnie zaskoczył.

Dzień przed rozpoczęciem wykładów, wyszliśmy do klubu gdzie dostałem feedback, na temat dobrej zabawy.

Poczułem się lepiej, choć dalej Dawid nie przekonywał mnie w 100%. Wszystko zmieniło się pierwszego oficjalnego dnia BC. Wykłady Dawida, niezwykle przystępne i humorystyczne, świetnie do mnie dotarły. Odwoływał się do swoich doświadczeń. Dał nam do ręki przydatne narzędzia. Później wspólnie na deptaku w Mielnie uwodziliśmy kobiety. Feedback od Dawida po moim podejściu dał mi niesamowicie dużo. Bezbłędnie skorygował moje największe błędy.

Obserwowanie go w akcji...sama radość. Facet jest naturalny i uśmiechnięty. W jego metodach nie ma krzty manipulacji. Sama szczerość, otwartość, bycie sobą. Dawid wyciąga z z nas nasze najlepsze wersje. Poza tym to po prostu zajebisty koleś, z którym chce się pogadać o wszystkim i o niczym. Gdy w inne dni BC wykładali pozostali trenerzy, Dawid cały czas był z nami na sali i dopowiadał co nieco, dawał feedback, po prostu oddał się nam cały, za co wielki szacun dla niego. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc, a gdy po kilku dniach zintegrowaliśmy się z grupą, gadałem z nim więcej i autentycznie go polubiłem. Szacunek i podziw dla Dawida. Jesteś zajebisty!

 
P.

Miałem okazję być uczestnikiem Baltic Camp (eventu gromadzącego 5 trenerów, 2 szkoły uwodzenia i trenera od rozwoju holistycznego). Choć zostałem poproszony o napisanie tego tekstu przez Dawida muszę przyznać, że robię to z przyjemnością.

Wartość merytoryczna jego wykładu była mniej więcej na równi z innymi coachami. [przy takiej obsadzie uznałbym to za komplement]. Często zdarzało mu się dawać także cenne uwagi podczas wykładów innych trenerów uzupełniając tym samym ich wypowiedzi.

Lecz jeśli chodzi o fizyczne uczestnictwo w evencie Dawid wzbił się ponad wszystkich. Nie wiem czy to kwestia przypadku, czy jego zaangażowania (choć myślę, że raczej to drugie). Podczas wypadów na "treningi" Playas był zawsze tam, gdzie go potrzebowano. Można było liczyć na cenny feedback z jego strony w każdej sytuacji. Urządzał też "pokazówki" na życzenie kursantów.

Będąc świadkiem kilku jego akcji stwierdzam, że jego kompetencje trenerskie nie wzięły się z nikąd. Co więcej, myślę, że jest jednym z najlepszych w tym, co robi.

Cieszę się, że miałem okazje poznać Dawida zarówno ze strony uwodziciela recydywisty, doskonałego trenera jak i zwykłego człowieka.

PS

Myślę, że pod tym co chciałem przekazać podpisałoby się wielu ludzi którzy mieli zaszczyt go poznać.

Wielkie Dzięki Dawid byłeś jednym z tych, którzy odmienili moje życie ;]

 
Mariusz

Pierwsze wrażenie Dawida (czyli na filmiku, który promuje BC) było dla mnie jakieś takie przerażające (teraz patrząc drugi raz na filmik to wiem że go źle obejrzałem :D). A gdy po przyjeździe do Mielna dowiedziałem się że będzie on ze mną w pokoju to mnie zatkało i nie wiedziałem co i jak będzie hehe. Ale okazało, że to zajebisty facet i kumpel z którym można pogadać nie tylko o uwodzeniu, ale także o innych sprawach.

Jako trener spisał się na 6+. Ponieważ jako jedyny był z uczestnikami 24h na dobę dając feedbacki każdemu. Mało tego...nawet po przyjściu z klubów o 4-5 rano rozmawialiśmy z nim o uwodzeniu i o tym co można poprawić. A nie tylko chłopaki z naszego pokoju się tam zbierali...

Przypomniało mi się jedno z jego podejść, gdy jedliśmy obiad. Wystrzelił do dziewczyn jak z procy, nie zastanawiając się nawet przez sekundę. Spodobały mu się i od razu pobiegł o mało nie wpadając pod auto na przejściu hehe...to było mega podejście :D

Ale muszę przyznać, że te laski nie umywały się do tej, którą poznałeś dzień wcześniej w ciągu częsci dziennej, a ja ją widziałem dopiero później w klubie. Okazało się, że jest tancerką jednego z klubów i była to 10/10 piękna SHB. Pomimo zalotów w klubie jakiegoś kolesia z kwiatami na widok Dawida, który ją zawołał od razu do niego podeszła i poszła z nim do baru (miny kolesia z kwiatami i jego kompana – BEZCENNE). Właśnie dla takich akcji się żyje! Dzięki Dawid za uświadomienie mi tego :D

Wykład Dawida był zajebisty pod wieloma aspektami których nie będę zdradzał... :D Ci co chcą się czegoś dowiedzieć niech ruszą dupska i się zapiszą na jego szkolenie. Jego uwodzenie jest tak proste, że trafia do Ciebie natychmiast i masz ochotę od razu wyskoczyć na miasto i spróbować. Przypomniało mi się, że ludzie którzy pojechali z nim na godzinny coaching indywidualny, nie mogli się opanować w Koszalinie i podchodzili do dużej ilości kobiet :D a żeby tego było mało, gdy tej samej nocy skończyła się część klubowa to dwóch jego podopiecznych o 5 rano pobiegło jeszcze na DG hahaha to było zajebiste :D Więc pomyślcie jak jego wiedza, doświadczenie i przede wszystkim jego ENERGIA wpływa na innych, jeżeli po całonocnej imprezie jeszcze ma się ochotę na DG.

Dawid co tu więcej pisać spisałeś się ZAJEBIŚCIE jako trener i kumpel z pokoju, a także ZAJEBIŚCIE było Cię Poznać Dzięki Ci za Wszystko :D

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team