Paweł

Jestem uczestnikiem Baltic Camp 2011. Pierwszym trenerem którego poznałem był Dawid. Przed rozpoczęciem szkolenia, miałem w głowie parę obaw, tak naprawdę z tą tematyką spotykałem się pierwszy raz na takim gruncie. Nie miałem żadnej wiedzy teoretycznej, nie wyobrażałem sobie nawet tego, że z taka łatwością można rozpocząć interakcje na ulicy z kobieta która niesamowicie mi się podoba.

Pierwszą rzeczą jaką zauważyłem u Dawida, kiedy tylko go poznałem, to jego ogromna dawka pozytywnej energii, którą zarażał wszystkich którzy z nim przebywali. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że lubi to co robi. Swoja wiedze na szkoleniach przekazał w jasny i prosty sposób. Jeszcze tego samego dnia wyszliśmy do miasta poznać nowych ludzi, co było dla mnie niezwykle nowe i ekscytujące, nigdy nie robiłem czegoś takiego. Wszystko co wtedy zrobiliśmy było dla mnie ogromnym impulsem do tego, aby zacząć działać i otworzyć się na nowych ludzi. Po powrocie do domu, wszystko to co poznałem utrwaliło się na tyle, ze nie potrafię opanować się przed tym, aby w drodze do lub z pracy poznać kobietę, która mi się podoba, przechodzącą koło mnie.

To szkolenie było moja najlepszą inwestycją tego roku!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team