K.

To wszystko jest teraz bardzo proste: idź i powiedz jej co naprawdę myślisz. Jeżeli się boisz, idź i jej to powiedz. Jeżeli uważasz, że ma wspaniałe piersi, nie zastanawiaj się, co sobie pomyśli tylko mów. Nie ściemniaj! Bądź szczery do bólu, bądź facetem...
Bądź po prostu sobą...Ona to doceni, bo żaden inny gość nie miał nigdy wcześniej odwagi z miejsca się przed nią otworzyć.
Właśnie dlatego zdecydowałem się na szkolenie w Be Alpha. Byłem już zmęczony spinaniem się przed podejściami i odstawianiem dziwnych gierek, które zazwyczaj do niczego nie prowadziły. Miałem dosyć sztuczności.

Najcenniejszą rzeczą jaką wyniosłem z tych trzech dni jest radość z interakcji z kobietami. Nie muszę się walczyć ze sobą przed każdym podejściem. Sprawia mi to teraz przyjemność. Naprawdę się otworzyłem. Najlepsze jest to, że czym piękniejsza kobieta, tym z większą łatwością mi to przychodzi. Jest to dokładnie to po co przyszedłem na szkolenie!

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team