Szkolenie podrywania - Białystok - Opinia Dawida

Przed szkoleniem byłem dość zestresowany przed tym co mnie czeka. Na samym wstępie kazano mi podejść do kobiety...dostałem zlewkę. Następnie kiedy dostałem kilka wskazówek i zobaczyłem jak to się robi, to chciałem choćby na chwilkę mieć takie umiejętności, rozmawiać w taki sposób z kobietą, albo mieć chociaż 10% tej mocy. To co stało się potem było tak nie wyobrażalne że ciężko to opisać.

Nie sądziłem że można zmienić kogoś w 3 dni! Szczerze? Miałem racje...wystarczył jeden dzień (!), a moje myślenie już było inne.

Szkolenie to masa podejść z niewielką ilością teorii. To co zostało mi pokazane, a następnie ja robiłem było niewyobrażalne. Wiem, że nie muszę oszukiwać kobiet i rzucać głupich tekstów, teraz jestem sobą, a one mnie takiego pragną! To jest dopiero szkolenie! Zmiana Twojego myślenia i poglądów na wszelkie sprawy potrafi zmienić, a nie jakaś dziwne techniki. Jeżeli nie pracujesz nad sobą to nawet z techniką nie masz za wielkich szans, a tu zostałem otworzony na życie i zobaczyłem co na prawdę trzeba robić, a było to tak proste i oczywiste że teraz żyć człowiekowi się chce. :) Nie zmieniło się tylko moje podejście do kobiet, ale także każdy aspekt mojego życia. Nie boje się już kobiet bo tak naprawdę to są małe króliczki które chciało by się tylko przytulić. ;)

Jestem ogromnie zaskoczony skutecznością szkolenia i tym jaki wpływ ma na moje życie! Stało się ono przyjemne, pełne pozytywnych emocji i prawdziwej szczerości. Nie boje się już powiedzieć swojego zdania i wyrazić uczuć które są we mnie. To teraz jest piękne nie śmieszne jak kiedyś... ;)

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team