Filip - 24 lata

Najważniejsze w szkoleniu jest to, że jest mało teorii i siedzenia godzinami na sali, a dużo wspólnego wychodzenia na miasto. Dzięki temu można z kimś zrobić rzeczy, których wcześniej samemu nie miało się odwagi. Poza tym od razu dostaje się solidny feedback na temat tego, co robi się dobrze, co źle, o czym się zapomina i dzięki każdemu kolejnemu podejściu można poprawiać "warsztat".

Myślę, że w ramach day game najwięcej dał mi pierwszy dzień, bo były bardzo konkretne ćwiczenia, nie było czasu na myślenie, tylko trzeba było dużo działać. Potem, gdy musiałem robić samemu ostatnie ćwiczenie, to już bez problemu robiłem to, z czym wcześniej miałem problem nawet przy kumplu. To jest zajebiste.

Przyjechałem do Szczecina i specjalnie pojechałem do centrum handlowego. Jak zobaczyłem ZAJEBISTĄ laskę, to w pierwszej chwili nie chciałem się cofać (wjeżdżałem schodami), ale potem po prostu wskoczyłem w windę i dogoniłem ją na samym dole. Co prawda zostałem spławiony, ale wiem (i jestem o tym głęboko przekonany), że potrafię.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team