Maciek - 22 lata

Sam kurs otwiera oczy, pozwala się przełamać i ukazuje, że poderwanie kobiety wcale nie jest takie trudne, że kobiety to także żywe, czułe istoty, do których wystarczy mieć odpowiednie podejście, być odważnym, szczerym, prawdziwym, być po prostu sobą i wtedy o sukces wcale nie jest trudno :-) Jednakże pamiętać należy, że sam kurs mistrzów uwodzenia z nas nie zrobi, mnóstwo zależy także od naszej dalszej samodzielnej pracy, motywacji oraz chęci samorozwoju. Tak więc jeśli chodzi o podejście do kursanta, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała był fakt, iż w czasie trwania kursu spotykaliśmy niewystarczającą ilość atrakcyjnych kobiet, przez co czasem trzeba było dość długo czekać na kolejne podejścia. Jednak jest to rzecz całkowicie zależna od losu i tylko do niego można mieć pretensje ;-) Podsumowując - polecam!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Czy Ty również chcesz się nauczyć uwodzić kobiety?

Pomyśl jak by wyglądało Twoje życie gdybyś był w stanie rozpocząć rozmowę z każdą napotkaną kobietą, w dowolnym miejscu i sytuacji? Jak by wyglądał Twój zwykły dzień, gdybyś nie czuł strachu przed podejściem do kobiety, nie czuł obaw przed odrzuceniem, a zamiast tego pojawiłaby się przyjemność i ekscytacja?

 

  • czy idąc do pracy/szkoły podchodziłbyś do kobiet?
  • a może będąc na imprezie ze znajomymi?
  • czy wracając po pracy/szkole poznawałbyś nowe piękne kobiety?
  • czy wychodziłbyś z domu po to, aby porozmawiać z urocza nieznajomą?

 

To są rzeczy, które byś robił, gdybyś nie miał strachu przed podejściem. Jest to pierwsza i jedna z wielu rzeczy, które uczymy na szkoleniach. Bo kiedy zaczniesz z uwodzenia czerpać przyjemność wszystko inne układa się w całość.

Właśnie po to stworzyliśmy specjalne szkolenia.

Jeżeli tak jak nasz kursant chcesz zmienić swoje relacje z kobietami i być w stanie poznawać piękne nieznajome kobiety w dowolnym miejscu i o dowolnej porze zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych kursów podrywania kobiet.

PS Możesz też sprawdzić dział z artykułami o uwodzeniu. Znajdziesz tam wiele przydatnych materiałów.

Terminarz

Najbliższe Szkolenia
Data
Program
Trener
Lokalizacja
Cena
Status
Zapisy
Ustalana indywidualnie
Ustalany indywidualnie
Dawid
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie
Wolne miejsca (1)
Organizator: Be Alpha Team